در حال دریافت اطلاعات
درباره دنت
About Dent

رسالت اصلی فناوری نوین بلاک چین علاوه بر غیر متمرکزسازی تسهیل ارتباط بین سازمان ها و افراد مختلف فعال در حوزه های گوناگون در هر نقطه از جهان است. به این منظور ارز دیجیتال DENT به عنوان یک پلتفرم ارتباطی تلفن های همراه بر بستر فناوری نوین بلک چین طراحی و توسعه داده شده است. این پلتفرم به عنوان یک اپراتور تلفن همراه با هدف آزاد سازی داده های تلفن همراه و حذف هزینه هایی همچون خدمات رومینگ توسعه داده شده است.

سفر به کشورهای خارجی برای گردشگران سراسر جهان مستلزم تمهیداتی همچون خرید سیم کارت کشور مقصد است که با استفاده ارز دیجیتال DENT به عنوان یک اپراتور تلفن همراه میتوان از صرف چنین هزینه های جلوگیری کرد. این پلتفرم در ژانویه 2022 دارای 21میلیون کاربر از تمام کشورهاست که توسط TRO CATAJANIN و  MICO LINAMAKI به عنوان انقلابی در ارتباطات تلفن های همراه و خدمات ارتباطی طراحی شده است.

این پروژه که به عنوان یک پلتفرم خدماتی شناخته میشود در سال 2014بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم و بر اساس استاندارد ERC20 طراحی شد. توکن این پلتفرم به عنوان یک توکن کاربری به منظور ارتباط با اپراتورهای تلفن همراه سرار جهان مورد استفاده قرار میگیرد. توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک چین بر بستر آن شکل گرفته اند.

به بیان ساده تر سیستم های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند.

برای مثال با رعایت استانداردهای شبکه اتریوم که با نام ERC20 شناخته می شود، می توان یک توکن بر بستر این شبکه ایجاد کرد. بنابراین اصلی ترین تفاوت یک کوین با توکن در این است که کوین دارای یک سیستم بلاک چین اختصاصی است، در حالی که توکن ها از بلاک  چین های دیگر موجود استفاده می کنند و در واقع بر بستر یک شبکه بلاک چین دیگر میهمانند.

از توکن ها می توان در امور مالی غیر متمرکز و حتی در بازی های ویدیویی استفاده کرد، در حالی که هم چنین می توان توکن ها را مانند هر ارز رمزنگاری شده ی دیگری مورد معامله و خرید و فروش قرار داد. توکن های کاربردی به منظور نقل و انتقالات و یا حتی خرید فروش مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر از توکن های کاربردی می توان برای پرداخت هزینه های استفاده از خدمات یک پلتفرم خاص استفاده کرد. به طور مثال برای استفاده از خدمات پلتفرم DENT و پرداخت هزینه این خدمات باید از توکن اختصاصی آن به نام لینک Dent استفاده کرد.

قیمت ارز دیجیتال DENT

نمودار قیمتی ارز دیجیتال DENT پ از عرضه در آگوست 2019 نوسانات بسیاری را تجربه نموده است. نواحی مهم 0.0016تا0.0018دلار و 0.0029تا0.0046دلار و نیز سقف قیمتی تاریخی .02دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. همانند سایر دارایی های مالی قیمت ارز دیجیتال DENTنیز از المان های بسیاری تاثیر پذیر است که در ادامه به ممترین المان ها اشاره خواهد شد.

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر قیمت DENTست که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر، ورود و خروج DENT به صرافی ها به عنوان میزان عرضه و تقاضای این رمزارز در نظر گرفته می شود. ورود این ارزدیجیتال به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای این ارزدیجیتال خواهد بود.

رقابت رقابت بین DENT و دیگر رمزارزها در مورد عملکرد سیستم می تواند موجب تغییراتی در قیمت رمزارز باشد.

صرافی های که DENT در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال DENT

ارز دیجیتال DENT بدون محدودیت حداکثری عرضه در تعداد معینی قابل استخراج میباشد. در ژانویه 2022 تعداد 99میلیارد از این رمز ارز در بازار ارزهای دیجیتال در دسترس معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

آینده ارز دیجیتال DENT

همانطور که پیشتر نیز گفته شد ارز دیجیتال DENT یک توکن بازی بر بستر بلاک چین اتریوم است که بر اساس استاندارد ERC20 در لایه دوم این شبکه بلاک چین طراحی و توسعه داده شده است. این الگوریتم از فرایند POW به منظور تایید تراکنش ها و ساخت بلاک های جدید استفاده میکند.  Work یا الگوریتم اثبات کارکه به اختصار POW گفته می شود ساز و کاری است که بیت کوین بر اساس آن استخراج می شود.

تایید تراکنش ها، ایجاد بلاک های جدید و برقراری امنیت شبکه از مهم ترین وظایف سیستم مبتنی بر POW می باشد. ولی این سیستم دارای عملکرد بسیار کند بوده و برای محیط زیست خطرناک است. POW اشاره به الزام وجود گره ها (ماینرها) در سیستم استخراج بیت کوین دارد که اولین فرایند استخراج ارزهای دیجیتال است. ماینر ها به ازاء پردازش تراکنش ها و هر بلوکی که ایجاد می کنند به عنوان کارمزد، بیت-کوین دریافت می کنند.

همچنین فرایند توکن سوزی المان تاثیرگذار دیگری بر آینده ارز دیجیتال DENT است. سوزاندن توکن به معنی حذف دائمی کوین های در گردش یک ارز دیجیتال خاص است که معمولا این حرکت برای اهداف ضد تورمی انجام می شود. به بیان دیگر، توکن سوزی ساز و کاری مشابه تجمیع سهام در بازار اوراق بهادار  می باشد. توسعه دهندگان هر توکن، با سوزاندن توکن ها و کم کردن عرضه آن ها در بازار، موجب افزایش قیمت و یا جلوگیری از کاهش قیمت توکن ها می شوند.

برای انجام این  کار توکن ها وارد یک کیف پول عمومی غیر قابل بازگشت می شوند که به آن کیف پول آدرس خوار گفته می شود. این کیف پول ها درحالی که کاملا فریز شده اند، توسط تمامی گره ها (Node) قابل مشاهده اند.

کیف پول ارز دیجیتال DENT

توکن DENTدر تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند.

اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
17.00 M
سکه در گردش
99.01 B
حجم بازار
0.25 B
عرضه کل
0.00