در حال دریافت اطلاعات
درباره هولو
About Holo

Holochain یک پلترفم بر بستر بلاک چین اتریوم است که مخصوص توسعه و گسترش قراردادهای هوشمند و نیز اپلیکیشن های غیرمتمرکز طراحی شده است. این پلتفرم در واقع یک شبکه اینترنت بر بستر فناوری بلاک چین است که در راستای غیر متمرکز سازی کنترل و طراحی اپلیکیشن های مختلف عمل میکند. به بیان دیگر این پلتفرم مانند یک هاست به صورت همتا به همتا عمل میکند. این شبکه به صورت همتا به همتا ارتباط بین گره های مختلف را امکان پذیر میکند.

در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود.

بنابراین در یک سیستم همتا به همتا نیازی به مدیریت شبکه نیست و هرچه تعداد کامپیوترها بیشتر باشد، سرعت انتقال اطلاعات بیشتر می شود. در این سیستم اطلاعات هر کامپیوتر توسط دیگر کامپویترها قابل رویت است.

Hot نیز به عنوان توکن کاربردی شبکه بلاک چین Holochain شناخته میشود که به منظور ابزار پرداخت کارمزدهای شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک چین بر بستر آن شکل گرفته-اند. به بیان ساده تر سیستم های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. این توکن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از مهم ترین آن ها توکن های کاربردی و توکن های پرداختی در حوزه Defi است.

ویژه گی های متعدد دیگری در شبکه Hilochain مانند فعالیت بدون سرور مرکزی و قابلیت ارتباط بین گره های مختلف و مدیریت ریسک های متعدد در قالب ویروس ها و ارایه متدهای مختلف به طراحان اپلیکیشن ها وجود دارند که موجب پذیرش بیشتر این پلتفرم در حوزه های مختلف خواهد شد.

قیمت ارز دیجیتال Hot

ارز دیجیتال Hot پس از عرضه در فوریه 2019 نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. نواحی قیمتی 0.0043تا0.0046دلار و 0.019دلار و 0.027تا0.028دلار و نیز 0.032دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده معامله گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. همانن سایر دارایی های مالی قیمت ارز دیجیتال HOT نیز از المان های بسیاری تاثیر میپذیرد که در ادامه به مهمترین المان ها اشاره خواهد شد.

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر قیمت HOT است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow می باشد. به بیان ساده تر، ورود و خروج Hot به صرافی ها به عنوان میزان عرضه و تقاضای این رمزارز در نظر گرفته می شود. ورود این ارزدیجیتال به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای این ارزدیجیتال خواهد بود.

رقابت رقابت بین Hot و دیگر رمزارزها در مورد عملکرد سیستم می تواند موجب تغییراتی در قیمت رمزارز باشد.

صرافی های که Hot در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال Hot

ارز دیجیتال Hot بدون محدودیت حداکثر عرضه در تعداد مشخصی در بازار ارزهای دیجیتال در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

آینده ارز دیجیتال HOT

این توکن بر بستر لایه دوم اتریوم طراحی و توسعه داده شده است که بر اساس سازوکار اثبات سهام فرایند تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید انجام میگیرد.

در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه-گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد.

هولو در حال ایجاد یک شبکه اینترنت است که با به حداقل رساندن کنترل نهادها، به افراد و نه نهادها خدمات ‌می‌دهد. پلتفرم Holochain به افراد این امکان را ‌می‌دهد که هنگام تراکنش و ارتباط با برنامه‌هایی که نیازهای آنها را برآورده ‌می‌کنند، بدون اینکه به نهادهای متمرکز وابسته باشند، داده‌ها و هویت آنلاین خود را کنترل کنند. علاوه بر این پلتفرم Holochain ساخت برنامه‌های توزیع شده Holochain (hApps) را آسان، سریع و مقرون‌به‌صرفه ‌می‌کند.

همچنین این شبکه از زبان های برنامه نویسی مختلفی همچون java و PHP نیز پشتیبانی میکند که این قابلیت میتواند موجب پیشرفت هرچه بیشتر این شبکه گردد.

کیف پول ارز دیجیتال Hot

توکن Hot در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به 100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
13.87 M
سکه در گردش
0.17 T
حجم بازار
0.75 B
عرضه کل
0.00