در حال دریافت اطلاعات
درباره انجین کوین
About Enjin Coin

انجین چیست؟

پلت فرم انجین یک اکوسیستم جامع از محصولاتی است که برای ایجاد، توزیع، ذخیره سازی، تجارت و حتی ادغام دارایی‌های دیجیتال توکن سازی شده، طراحی شده است.

پروژه ارز رمزنگاری شده انجین به عنوان یک اکوسیستم کامل ایجاد شده است که به کاربران خود مجموعه قدرتمندی از محصولات را ارائه می‌دهد که صرف نظر از دانستن نحوه کار بلاکچین، به هر کسی اجازه می‌دهد تا به این دنیای جذاب بپردازد.

 

انجین چگونه کار می‌کند؟ موارد استفاده از انجین

Enjin Coin یک رمز ERC20 است که در شبکه اتریوم ساخته شده است، به این معنی که این پروژه نه تنها معاملات، بلکه قراردادهای هوشمند را نیز فراهم می‌کند. انجین همچنین یکی از اولین پروژه‌هایی است که آزمایش بر روی Raiden Network، را آغاز کرد.

 

بنیانگذاران انجین چه کسانی هستند؟

انجین یک پروژه در حال رشد است که توسط ماکسیم بلاگوف و ویتک رادومسکی، ، بنیان گذاشته شده است. انجین یک شرکت انتفاعی است که برای اولین بار به عنوان یک پلتفرم جامعه بازی در سال 2009 شروع به کار کرد. این پروژه در سال 2017 یک ICO راه اندازی کرد و در این مرحله حدود 18.9 میلیون دلار درآمد کسب کرد. انجین در سال 2018 به صورت رسمی شروع به کار کرد.

 

چه چیزی انجین را منحصر به فرد می‌کند؟

به گفته بنیانگذار Witek Radomski، انجین کوین، منحصر به فرد است به گونه ای که هر نشانه ای که با پلتفرم انجین ضبط می‌شود مستقیما توسط ENJ، رمز سیستم عامل پشتیبانی می‌شود. در اصل به موارد موجود در بازی، نقدینگی در دنیای واقعی می‌دهد.

علاوه بر این، بلاگوف اظهار داشت که این شرکت در حال حاضر بر روی تصویب پلتفرم جدید متمرکز است. او آینده فردا را تصور می‌کند که میلیون ها گیمر حتی بدون اطلاع از وجود آن، از موارد دیجیتالی پشتیبانی شده توسط ENJ Coin  استفاده می‌کنند.

کریپتومات از سیستم عامل انجین برای ارائه سیستم پاداش به کاربران خود - Dragon Riders - استفاده کرده است. با استفاده از صرافی‌ها ارز رمزنگاری شده ای به نام Kripto برای شما بدست می‌آورد. سپس می‌توان از آن برای دستیابی به جوایز مختلف مانند تخفیف‌های معاملاتی یا کالاهای قابل جمع آوری که می‌توان متعلق به آن‌ها باشد، در بازی‌های مختلف استفاده کرد و یا البته به عنوان ارز رمزپایه آزادانه داد و ستد کرد.

 

چه چیزی به انجین ارزش می‌دهد؟

برنامه نویسان برای ضبط موارد مجازی باید نشانه‌های ENJ را قفل کنند. هنگامی‌ که یک بازیکن این موارد را بدست می‌آورد، می‌تواند از آن‌ها استفاده کند، آن‌ها را معامله کند و یا حتی آن‌ها را با قیمت ENJ بفروشد. علاوه بر این، انجین دارای محدودیت عرضه است و حداکثر عرضه آن تا 1 میلیارد قفل شده است.

سازگاری انجین با سیستم عامل‌های Defi مبتنی بر اتریوم، سودمندی بیشتری را فراهم کرده است، به کاربران اجازه می‌دهد ENJ را برای کسب سود در اختیار کسانی بگذارند که خواستار قرض گرفتن ENJ  هستند و این مبادله از طریق قراردادهای هوشمند اتریوم محافظت می‌شود.

 

موارد استفاده از انجین

این پروژه با چندین شرکت معروف چند ملیتی از جمله: آتاری،BMW ، مایکروسافت، سامسونگ، Unity و پروتکل Aave همکاری کرده است.

از دسامبر سال 2020، انجین بیش از 35 توسعه دهنده برنامه و بازی را به عنوان بخشی از برنامه رسمی‌  ENJIN Adopterدر اختیار گرفته و به آن‌ها در ساخت، تأمین بودجه، درآمدزایی و بازاریابی بازی‌های بلاکچین خود کمک می‌کند. شرکت‌های ارز رمزنگاری شده مانند کریپتومات، بایننس، Kyber، Changelly و سوئیسبورگ از محصولات انجین برای راه اندازی کمپین‌های بازاریابی مبتنی بر بلاکچین و مشارکت کاربر در ایجاد و توزیع دارایی‌های بلاکچین مارک دار استفاده کرده اند.

 

نتیجه

حداقل می‌توان گفت که انجین یک پلت فرم جالب است. رویکرد آن نسبت به گیم‌فیکیشن منحصر به فرد است، زیرا سعی دارد به هر مورد درون بازی یا پلتفرم یک ارزش واقعی بدهد. این رویکرد منحصر به فرد تا حدودی پذیرفته شده است و هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری انجین کوین می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
45.88 M
سکه در گردش
0.83 B
حجم بازار
1.08 B
عرضه کل
1.00 B