در حال دریافت اطلاعات
درباره هارمونی
About Harmony

(ONE) Harmony چیست؟

 Harmony یک پلتفرم بلاکچین است که برای تسهیل ایجاد و استفاده از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است.این شبکه قصد دارد با تمرکز بر بهبود شاردینگ تصادفی ، راهی برای برنامه های غیرمتمرکز ابداع کند، که امکان ایجاد بلوک در چند ثانیه را فراهم می کند. طبق وب سایت این پروژه ، انتظار می رود هارمونی قراردادهای متقابل و زیرساخت های بین زنجیره ای را تا پایان سال 2021 معرفی کند. این پلتفرم برای حل مشکلات اساسی گریبانگیر اکوسیستم های بلاکچین مانند Ethereum طراحی شده است، از جمله این مشکلات به هزینه های بالا ، سرعت معامله کند و مقیاس پذیری می توان اشاره کرد. در حال حاضر( 5 می 2021)  هارمونی با قیمت 0.1306 دلار معامله می شود ، سرمایه بازار این ارز 1.4 میلیارد دلار است.

 بنیانگذاران هارمونی چه کسانی هستند؟

 استفان تسه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هارمونی است. او دکترای خود را با تخصص پروتکل های رمزنگاری از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرد. او در زمانی که درحال گذراندن مدرک دکترای خود بود، به عنوان کارآموز تحقیق در مایکروسافت  مشغول به کار شد. در سال 2006 او به عنوان مهندس ارشد در گوگل کار کرد و چهار سال را در این شرکت گذراند. در سال 2011Spot setter  را تاسیس کرد ، Spot setter   یک موتور جستجوی موفق است که بعداً اپل آن راخریداری کرد. در سال 2014 ، دکتر تسه مهندس اصلی اپل شد. وی هارمونی را در سال 2017 تاسیس کرد. تیم موسس هارمونی دوازده نفر را تشکیل می دهد که هفت نفر از آنها کارمندان سابق گوگل ، اپل ، مایکروسافت و آمازون هستند.

بلاکچین هارمونی چگونه عمل می کند؟

بلاکچین هارمونی ادعا می کند که از طریق معرفی بلاکچین جدید مبتنی بر شاردینگ که با استفاده از یک الگوریتم اتفاق آرا منحصر به فرد کار می کند ، می تواند مشکلاتی که شبکه ی اتریوم با آن درگیر است را حل کند. این سیستم برای انجام معاملات سریع و قابلیت همکاری طراحی شده است. با استفاده از پلتفرم بلوک هارمونی ، توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیر متمرکز بصری یا dApp هایی را که می توانند مبادله رمزهای میان زنجیره ای را تسریع کنند ، ایجاد و مقیاس بندی کنند. شاردینگ، پروتکل هارمونی را به یک بستر قدرتمند بلاکچین تبدیل می کند. شاردینگ ضمن حفظ امنیت ، به سیستم عامل غیرمتمرکز مقیاس بندی می کند. پلتفرم بلاکچین هارمونی ترکیبی از اتریوم با محلول منحصر به فرد پلتفرم هارمونی است. این ویژگی ها ، هارمونی را به پلتفرمی تبدیل می کند که توسعه دهندگان می توانند برای رشد و مقیاس پذیری از آن استفاده کنند. پلتفرم هارمونی می تواند هردو مورد امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) و هم توکن غیرمثلی (NFT) را فراهم کند.

هارمونی بلاکچینی سریع و ایمن است که دارای نوآوری های اساسی در شبکه های شاردینگ و نظیر به نظیر است. شاردینگ آن از حالن تصادفی امن و غیرمتمرکز استفاده می کند و شبکه سازی آن به مسیریابی بهینه انتقالات بین شاردی (cross-shard)و  انتشار سریع بلوک دست یافته است. هارمونی به مشاغل کمک می کند تا بازارهای معاملاتی را با استفاده از توکن های غیرمثلی (مانند اعتبارات انرژی و امتیازات وفاداری) و دارایی های غیرقابل سرقت (مانند مجموعه های بازی و املاک و مستغلات) ایجاد کنند. هارمونی ضمن حفظ حریم خصوصی مصرف کننده ، از اثبات با دانش صفر((zero-knowledge proofs برای به اشتراک گذاری داده استفاده می کند. موارد استفاده معمول این شبکه درصنعت شامل تبادل آگهی ، رتبه بندی اعتبار و بسیاری دیگر از کنسرسیوم های داده است که تشکیل آنها در غیر این صورت سالها به طول می انجامد.

نوآوری های کلیدی

 معماری کاملاً مقیاس پذیر

شاردینگ Harmony نه تنها در ارتباطات شبکه و اعتبار سنجی معاملات ، بلکه در وضعیت بلاکچین نیز موثرعمل می کند. این باعث می شود که هارمونی به طور کامل در هر سه جنبه بلاک چین مقیاس پذیر باشد: شبکه ، ذخیره سازی و پردازش معاملات.

تقسیم تصادفی امن

فرآیند شاردینگ هارمونی به طور قابل قبولی در برابر حملات شاردی ایمن است زیرا اعتبار سنج شبکه به طور تصادفی در میان شاردها جا به جا می شود. تصادفی بودن شاردینگ به کارگرفته شده در این شبکه  با الگوریتم توزیع تولید تصادفی، (مبتنی بر VRF و (VDF بدست می آید که غیرقابل پیش بینی ، غیرمغرضانه ، قابل تأیید و مقیاس پذیر است. هارمونی با استفاده از "قانون فاخته" شبکه را به صورت بدون وقفه مجددا پارتیشن بندی می کند تا از دشمنان بیزانتین که به آرامی خود را تطبیق می دهند جلوگیری کند.

الگوریتم اتفاق آرا کارآمد و سریع

الگوریتم اتفاق آرا هارمونی FBFT نام دارد. FBFT یک الگوریتم اتفاق آرا بسیار کارآمد و سریع است که بر روی الگوریتم معروف PBFT (Practical Byzanine Fault Tolerance) ساخته شده است که سنگ بنای سیستم های توزیع شده طی 30 سال گذشته است.  FBFT هارمونی به لطف پروتکل امضا محرمانه BLS (Boneh-Lynn-Shacham) قادر است بلوک ها را در عرض 2 ثانیه تأیید کند.

اثبات موثر سهام

 برخلاف بلاکچین های سنتی که برای رسیدن به اتفاق نظر به اثبات کار (pow) نیاز دارند ، Harmony  بلاکچین اثبات سهام ( Proof-of-Stake )است که برای اجراکنندگان  گره ها(nods) از نظر انرژی کارآمد و همینطورکم هزینه است. فرآیند انتخاب اعتبار سنج EPoS  نامیده می شود که اولین مکانیسم PoS متمرکز بر شاردینگ است که از تمرکز سهام جلوگیری می کند. در EPoS ، اعتبارسنجها با مقدار زیادی توکن رمزگذاری شده موظفند گره های بیشتری را برای پشتیبانی از شبکه اجرا کنند در حالی که اعتبارسنجان با سهام کمتر گره های کمتری را اجرا می کنند. علاوه بر این ، EPoS قادر است بطور تصادفی و به طور مساوی سهام را بین همه شاردها  توزیع کند ، بنابراین هیچ شاردی از امنیت بیشتری نسبت به سایر شاردها برخوردار نیست.

 زیرساخت شبکه ای مقیاس پذیر

لایه شبکه Harmony بر اساس پروتکل همتا به همتا به نام libp2p است. در این شبکه از پروتکل شایعات libp2p برای پخش پیام شبکه و پروتکل جریان برای همگام سازی حالت غیرمتمرکز استفاده می شود. برای دستیابی به عملکرد بالا ، از کد فواره RaptorQ و برای پخش سریع و کارآمد بلوک های بزرگ از الگوریتم تطبیقی اطلاعات استفاده می شود. هارمونی همچنین از طرحی برخوردار است که در آن از مسیریابی KADEMLIA برای دستیابی به معاملات متقابل استفاده می شود که با تعداد شارد ها به صورت لگاریتمی مقیاس می شوند.

معاملات متقابل ناهمگام

 هارمونی برای دستیابی به قابلیت انعطاف پذیری دارایی ها و قراردادهای هوشمند ، از تراکنش های بین شاردها پشتیبانی می کند. یک مکانیزم ارتباط متقابل مبتنی بر دریافت طراحی شده است که به ثبات نهایی می رسد ، بنابراین هیچ هزینه ای مضاعف بین شاردها امکان پذیر نیست. و از مکانیزم قفل اتمی برای اطمینان از سازگاری معاملات متقابل استفاده می شود.

هارمونی با نوآوری در هر دو لایه پروتکل و شبکه ، یک سیستم بلاک چین مقیاس پذیر و ایمن در اختیار جهانیان قرار می دهد که قادر به پشتیبانی از اقتصاد غیرمتمرکز در حال ظهور است. هارمونی برنامه هایی را که قبلاً در بلاکچین امکان پذیر نبودند ، از جمله مبادلات غیر متمرکز با حجم بالا ، بازی های عادلانه تعاملی ، سیستم های پرداخت در مقیاس ویزا و معاملات اینترنت اشیا ،را امکان پذیر می کند. هارمونی تلاش می کند تا اعتماد میلیاردها نفر را بسنجد و یک اقتصاد کاملاً منصفانه ایجاد کند.

کاربران برای ذخیره و نگهداری هارمونی می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

صنعت رمز ارزها از زمان پیدایش تا کنون دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. حضور ارزهای دیجیتال متعدد و عدم آگاهی سبب سردرگمی در انتخاب رمرارزها می شود. در این مقاله درباره ارز دیجیتال هارمونی با شما صحبت می کنیم و قصد داریم جامع ترین اطلاعات درباره هارمونی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال هارمونی چیست و چه اهدافی دارد؟

شاید زمانی که صحبت از ارزهای دیجیتال می شود نام بیت کوین یا اتریوم که از شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال هستند به ذهن شما خطور کند. اما در اینجا قصد داریم به معرفی رمزارزی دیگر با نام هارمونی با شما صحبت کنیم. ارز دیجیتال هارمونی که یکی از رمزارزهای فعال در حوزه بازار ارزهای دیجیتال است به دلیل نوع عملکرد متفاوت آن بسیار شهرت پیدا کرده است. اگر نگاهی به نمودار لحظه ای هارمونی بیندازیم شاهد رشد چشمگیر هزینه آن خواهیم بود. اما واقعا هارمونی چیست و چگونه فعالیت می کند؟ به طور کلی هارمونی پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین که دارای اهدافی مشترک با اهداف بلاک چین توسعه پیدا کرده است. هارمونی به جهت پشتیبانی از گسترش برنامه های غیر متمرکز طراحی و پیاده سازی شده است. اما شناخت آن نیازمند بررسی عملکرد آن خواهد بود.

آینده ارز دیجیتال هارمونی چگونه است؟

بررسی و پیش بینی ارز های دیجیتال موضوعی نیست که بتوان به سادگی درباره آن نظر داد. ارز دیجیتال هارمونی که دارای سوابق کاری زیادی در حوزه فعالیت در بازار ارز دیجیتال نیست و نمی توان رشد و موقعیت فعلی آن را نادیده گرفت. به همین علت است که صحبت از آینده رمزارزها یکی از سخت ترین سوالات است. با این حال مقالات بسیاری درباره آینده ارزهای دیجیتال وجود دارد. به گفته یکی از کانال های معروف در یوتیوب Coin Bureau در حال حاضر رمز ارز هارمونی یکی از بی ارزش ترین ارزهای دیجیتالی است و هنوز برای رشد و دسترسی به جایگاه های بالاتر فضای بسیار وجود دارد. با این حال نمی توان رشد رمزارز هارمونی را دست کم گرفت و در این بازار پر تنش ارزهای دیجیتال نمی توان آینده ای را برای ارزهای دیجیتال پیش بینی کرد. تنها می توان با مقایسه و رشد نمودار لحظه ای آن مواردی را مشاهده کرد. افراد تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال نیز در این موارد نظری را ارائه نمی کنند، زیرا ممکن است ارز دیجیتال کم ارزش امروز صدر نشین جدول با ارزش ترین ارزهای دیجیتال فردا باشد.

هدف ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

برای شناخت ارز دیجیتال هارمونی نیاز است که به بررسی اهداف آن نیز بپردازیم. شناخت اهداف رمزارزها می تواند منجر به راهنمایی افراد سرمایه گذار آینده یا تازه کار در حوزه ارز دیجیتال هارمونی شود. همان طور که گفتیم ارز دیجیتال هارمونی بر پایه بلاک چین بنا شده است و این موضوع حاکم است که این شبکه غیر متمرکز اهداف مشترکی با هارمونی داشته باشد. هارمونی با اهداف بررسی و کمک به مشاغل سعی دارد با هدف ایجاد بازارهای توکن مثلی و کمک برای کنترل دارایی های غیرمثلی است. هارمونی برای عدم کنترل حریم خصوصی کاربران خود به هیچ از اطلاعات تراکنش های مالی دسترسی نخواهد داشت. قطعا این موضوع نشان از امنیت بالا و جایگاه ارزشمند کاربران برای شبکه هارمونی است. هارمونی سعی دارد به حریم خصوصی کاربران معنای متفاوت تری را نمایش دهد و حتی حاضر نیست اطلاعات معاملات مالی توسط کاربران خود را مشاهده و تحت نظر داشته باشد. این موضوع برای کاربران می تواند نکته مثبتی باشد و افراد به جهت چنین قابلیت ایمنی روی به خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی بیاورند. در این میان باید اشاره کنیم تاکنون رمزارزی چنین قابلیت ایمنی را برای کاربران خود در نظر نداشته است.

مزایای ارز دیجیتال هارمونی در چیست؟

از مهمترین مزیت ها و قابلیت های ویژه ارز دیجیتال هارمونی که تفاوت بسیاری بین رمزارز هارمونی و دیگر رمزارزها ایجاد کرده است. تمرکز بر سرعت و اعتبار سنجی بلاک هاست. این قابلیت تفاوت و مزیت بزرگ هارمونی است که سبب شده است تا زمان ایجاد و اعتبار سنجی هر بلاک به حداقل رسیده و با استفاده از مکانیزم شاردینگ تمامی فرآیند به صورت کاملا تصادفی و خارج دخالت مدیران هارمونی انجام خواهد گرفت. همان طور که اشاره شد هارمونی به اطلاعات هر بلاک و تراکنش ها اهمیت ویژه ای خواهد داد و حتی اطلاعات کاربران را مشاهده و بررسی نخواهد کرد. ایمن سازی و اهمیتی که هارمونی برای کنترل بلاک های خود در نظر گرفته است یکی از مهمترین مزیت های آن در بین تراکنش های مالی دیگر ارزهای دیجیتال است. شاید برایتان جالب باشد که ارز دیجیتال هارمونی برنامه ای را با نام Harmony Grant معرفی و در جهت حمایت از نوآوری و جذب مخاطبین بیشتر از آن استفاده می کند. شبکه های مبتنی بر بلاک چین پیوسته در حال گسترش هستند و ممکن است تغییراتی را در نحوه عملکرد و اهداف خود ایجاد کنند. در حال حاضر از مهمترین مزایای هارمونی می توانیم به موارد مذکور اشاره داشته باشیم. تاکنون از معایب این رمزارز اطلاعاتی منتشر نشده است.

موسس ارز دیجیتال هارمونی کیست؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید مؤسس ارز دیجیتال هارمونی تیمی توسعه‌ دهنده است که مهارت زیادی در رمزنگاری و دانش کامپیوتر دارد. این تیم جهت گسترش داده‌ ها و مقیاس بندی آنها ایجاد همکاری را برای توسعه‌ دهندگان ایجاد می کند. بنیان‌ گذار رمز ارز هارمونی استفان تسه است و از دیگر بنیان‌ گذاران فعال آن می‌ توانیم به نیک وایت که از همکاران فعال شرکت هارمونی است اشاره کنیم. شرکت هارمونی در سال 2017 همراه با تیم توسعه‌ دهنده حدوداً ۱۲ نفره تاسیس گردیده است. از میان اعضای این تیم می‌ توانیم به چندین همکار که قبلاً در شرکت‌ هایی مانند آمازون، گوگل و مایکروسافت و اپل فعالیت داشته‌ اند اشاره کنیم. همان‌ طور که مشخص است اعضای این شرکت از افراد ماهر و حاذقی تشکیل شده‌ است که در حوزه برنامه‌ نویسی و علوم کامپیوتر دارای مهارت و تجارب کاری بسیار بالایی هستند. تیمی مطمئن و کاربلد در حوزه ارزهای دیجیتال که دارای مهارت و تجارب بالایی در حوزه مدیریت و کنترل ارزهای دیجیتال هستند انتظارات سرمایه گذاران را در بهبود و افزایش ارتقای جایگاه ارز دیجیتال هارمونی را افزایش خواهد داد.

قیمت ارز دیجیتال هارمونی چقدر است؟

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب ارز دیجیتال این است که هزینه خرید و فروش آن را بررسی کنیم و همان‌ طور که می‌ دانید هارمونی به دلیل نوع عملکرد و مشتری مدار خاص خود، یکی از جالب‌ ترین رمز ارزهای شناخته‌ شده است و این ارز دیجیتال به واسطه عملکرد منحصر به‌ فردی که در انجام تراکنش‌ ها و میزان امنیتی که در حفظ اطلاعات کاربران خود دارد به‌سرعت توانست رشد کند و درآمد بالایی را از این طریق به دست آورده‌ است. با این‌ حال این نوسانات قیمت را نمی‌ توان دست‌ کم گرفت و قیمت مشخصی را نمی‌ توان برای هارمونی اعلام کرد. در هنگام خرید اگر تصمیم به سرمایه‌ گذاری بر روی ارز دیجیتال هارمونی دارید بهتر است که در هنگام خرید نگاهی به نمودار لحظه‌ ای و صعود قیمت رمز ارز مدنظرتان داشته باشید. همان‌ طور که انتظار می‌ رود ممکن است که هارمونی با رشد زیادی مواجه شده و پتانسیل رسیدن به جایگاه‌ های رمز ارزهای معتبری چون بیت کوین و اتریوم را خواهد داشت. بر این اساس است که رقابت در حوزه فروش ارزهای دیجیتال بسیار وسیع است و نمی توان آینده ای را برای این بازار داغ متصور شد.

ارز دیجیتال هارمونی را چگونه خریداری کنیم؟

حتما می‌ دانید که برای خرید رمز ارزها شما نیازمند یک صرافی آنلاین هستید. برای خرید ارز دیجیتال هارمونی نیز باید صرافی آنلاین معتبر را پیدا کرده و باید کیف پول‌ هارمونی را تهیه کنید. بعد از تهیه کیف پول و انتخاب صرافی مدنظر مراحل احراز هویت آغاز می‌ شود. این مراحل توسط صرافی‌ های آنلاین انجام‌ خواهد شد و اطلاعات شما باید به تأیید صرافی جهت ثبت اطلاعات شما برسد. البته این‌ موضوع کاملاً متفاوت از حفظ اطلاعات شما در زمان ایجاد بلاک ها می باشد. این دو فرآیند کاملاً از یکدیگر متمایزند و تمامی اطلاعات شما در زمان انجام تراکنش‌ ها حفظ خواهد شد. بعد از گذراندن مراحل احراز هویت می‌ توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال هارمونی بپردازید.

فروش هارمونی چگونه انجام می شود؟

به‌ طور کلی دو روش برای فروش ارزهای دیجیتال وجود دارد. اگر قصد فروش ارز دیجیتال هارمونی را دارید، می‌ توانید به‌ صورت مستقیم آن را به فردی دیگر فروخته و فرآیند فروش را انجام دهید. در روش دوم شما می‌ توانید از صرافی آنلاین که توسط آن اقدام به خرید رمز ارز هارمونی کرده‌ اید اقدام کرده و فرآیند نقل‌ و انتقالات را انجام دهید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که فروش رمز ارز هارمونی تحت شبکه بسیار امن و بدون دخالت و تحت نظر داشتن اطلاعات کاربران انجام خواهد شد. در نتیجه اگر شما قصد فروش رمز ارز هارمونی را داشته باشید می‌ توانید از نحوه انجام، سرعت، پردازش و ایمن سازی اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید. توصیه ما برای فروش ارز دیجیتال هارمونی روش دوم است زیرا امنیت اطلاعات و نوع فرآیند فروش برای شما و خریدار قابلیت های ویژه ای است. در نتیجه اگر قصد خرید و فروش ارز هارمونی را داشتید بهترین راه فروش و بهره مندی از امکانات صرافی های آنلاین خواهد بود.

کیف پول‌ هایی که از ارز هارمونی پشتیبانی می‌ کند

همان‌ طور که اشاره کردیم شما برای خرید و فروش و نگهداری سرمایه‌ های خود نیازمند تهیه کیف پول هستید. کیف پول غالباً به‌ صورت نرم‌ افزاری یا سخت‌ افزاری به شما ارائه می‌ شود، تهیه کیف پول به‌ صورت کاملاً رایگان خواهد بود و بر روی گوشی یا سیستم شما نصب خواهد شد. از شناخته‌ شده‌ ترین  کیف پول‌ هایی که از ارز دیجیتال هارمونی پشتیبانی می‌ کند می‌ توانیم به کیف پول اتریوم، کیف پول تراست والت که به‌ صورت سخت‌ افزاری ارائه می‌ شود، کیف پول مث والت، کیف پول بایننس، کیف پول لجر به صورت سخت‌ افزاری نیز می‌ توانید آن را تهیه کنید اشاره کنیم. البته موارد دیگری نیز از ارز دیجیتال هارمونی پشتیبانی می‌ کنند و می‌ توانید از آن استفاده کنید اگر شناختی درباره کیف پول‌ ها ندارید در هنگام انتخاب صرافی این‌ موضوع را با پشتیبانی سایت در میان گذاشته و از صرافی آنلاین خود کیف پول را تهیه کنید. البته ممکن است در هنگام احراز هویت صرافی های آنلاین کیف پول را در اختیار شما قرار خواهند داد و بعد از احراز هویت در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

آیا رمزارز هارمونی گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری است؟

افرادی که قصد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هارمونی را دارند و یا به تازگی به جمع سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال وارد شده اند، درباره سرمایه گذاری این رمزارز دچار شک و تردید هستند. از این رو اگر به دنبال گزینه ای پرسود برای سرمایه گذاری هستید بهتر است گزینه ای دیگر را انتخاب کنید. رمزارز هارمونی که چندین سالی است وارد عرصه ارزهای دیجیتال شده است به تازگی توانسته فراز و نشیب های پیوستن و شناخته شدن در بازار ارز دیجیتال را پشت سر بگذارد. از این رو شاید بهتر باشد درباره این ارز دیجیتال صبورانه تر عمل کنید و یا به دنبال گزینه های سودمند دیگری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشید. با این حال می توانید در این حوزه از افراد فعال و تحلیلگر بازار کمک گرفته و کسب تکلیف کنید. کسب آگاهی همیشه سودمند و موثر است بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در رمزارز هارمونی را دارید کمی صبورانه تر و با کسب آگاهی بیشتر اقدام کنید. توصیه می کنیم اطلاعات خود را افزایش داده و برای سوددهی با کمترین ضرر هوشمندانه تر عمل کنید.

توکن وان چیست؟

ارز دیجیتال هارمونی از توکنی مشخص به نام وان استفاده می کند. توکن one به دلیل شعار یکی برای همه و همه برای یکی نامگذاری شده است و وظیفه کنترل فرآیندهای شبکه را بر عهده دارد. سوالات بسیاری درباره توکن وان پرسیده می شود و تنها می توانیم از آن به عنوان توکن رسمی و بومی هارمونی سخن به میان آوریم. این توکن در شبکه هارمونی قابلیت هایی را به کاربران می بخشد. برای مثال کاربرانی که از توکن وان استفاده می کنند می توانند رای داده و به نوعی در شبکه حاکمیت کنند.

جمع بندی مطلب

در این مقاله قصد داشتیم درباره ارز دیجیتال هارمونی با شما صحبت کنیم. هارمونی دارای قابلیت و ویژگی های متفاوتی برای کاربران خود می باشد. اگر قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال هارمونی را دارید پیشنهاد می کنیم درباره این ارز دیجیتال هوشمندانه عمل کرده و با توجه به شرایط فعلی هارمونی انتظار سودهای کلان اقتصادی را نداشته باشید. ممکن است هارمونی با توجه به نمودار لحظه ای فعلی آن رشد کند اما حتما این راه برای شرکت هارمونی فراز و نشیب های سختی را به همراه خواهد داشت. در آخر امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.29 B
سکه در گردش
11.60 B
حجم بازار
2.24 B
عرضه کل
0.00