در حال دریافت اطلاعات
درباره Klaytn
About Klaytn

Klaytn یک بستر بلاکچین جهانی است که توسط Ground X، زیرمجموعه بلاکچین شرکت اینترنتی کره جنوبی، Kakao، توسعه یافته است. (کاکائو برنامه پیام رسان تلفن همراه بسیار محبوب KakaoTalk را ایجاد کرد).

کلایتن یک ارائه دهنده خدمات بلاکچین است، که هدف آن ادغام راه حل‌های بلاکچین، در زیرساخت‌های تجاری قدیمی‌ است. کلایتن تمام ابزارهای مورد نیاز برای ورود سریع یک شرکت، به برنامه‌های تولید بلاکچین را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، یک چشم انداز توسعه با عملکرد بالا را فراهم می‌کند، که متناسب با سطوح متفاوت برنامه نویسی و مهندسی بلاکچین، برای موارد مختلف استفاده می‌شود. از تجارت‌های کوچک گرفته تا شرکت‌های جهانی.

شبکه کلایتن، راه اندازی برنامه‌های بلاکچین (BApps) را، برای توسعه دهندگان ساده می‌کند. این موارد می‌توانند به طور یکپارچه با سیستم‌های مالی سنتی ادغام شوند.

 

کلایتن از زمان آغاز به کار خود در اوایل سال 2019 زیر نظر بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری باقی مانده است. با این حال، این پروژه توسط شرکت‌های پیشرو در صنعت، پشتیبانی می‌شود و یک اکوسیستم متنوع از برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین را متناسب با موارد مختلف، توسعه داده است .

 

توکن KLAY

با استفاده از رمز بومی‌KLAY ، بلاکچین کلایتن محیطی کاربرپسند برای ایجاد و استقرار برنامه‌های بلاکچین (BApps) با حداقل هزینه برای مشاغل فراهم می‌کند.

 

رمزKLAY، تامین کننده بلاکچینِ کلایتن است و برنامه‌های بلاکچین (اصطلاحا BApps) را در سراسر کلایتن مدیریت می‌کند. KLAY برای پرداخت هزینه معاملات و شرط بندی استفاده می‌شود. علاوه بر این، به عنوان واسطه مبادله بین BApp‌های مختلف در اکوسیستم  کلایتن استفاده می‌شود.

 

آینده برای کاربرد بالقوه رمز KLAY و اکوسیستم بلاکچین کلایتن بسیار روشن به نظر می‌رسد. به زودی می‌توان انتظار داشت که نشانه‌های غیر مثلی (NFT) کلایتن، در OpenSea، بزرگترین بازار NFT در دسترس باشد . همچنین، راه اندازی Samsung KlaytnPhone به معنای اعتماد به نفس زیاد در اکوسیستم کلایتن و خدمات پشتیبانی شده توسط بلاک چین کلایتن است.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری کلایتن می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
1.24 M
سکه در گردش
2.52 B
حجم بازار
3.98 B
عرضه کل
0.00