در حال دریافت اطلاعات
درباره بیت کوین
About

کوزاما قناری شبکه پولکادات است. نام قناری از ایده قناریی گرفته شده است که در معادن ذغال سنگ استفاده می‌شد تا با شناسایی مونوکسید کربن و سایر گازهای سمی‌ که می‌تواند به آن‌ها آسیب برساند، به معدن‌چیان هشدار دهند.

 به همین ترتیب، کوزاما با هشدار و کمک به تشخیص هر نوع آسیب پذیری یا ضعف در پایگاه کد پولکادات، به عنوان یک قناری عمل می‌کند.

 

Kusama بر اساس همان کد پولکادات ساخته شده است. کوزاما فراتر از یک شبکه آزمایشی است زیرا شبکه‌های آزمایشی معمولا فقط زمین‌های بازی هستند که توکن‌ها هیچ ارزشی ندارند KSMها به عنوان یک شبکه قناری متمرکز بر تحقیق و توسعه و آزمایشگاهی برای پولکادات، مطمئنا ارزش کمتری دارند، اما بی ارزش هم نیست.

 

KSM بستری است برای ویژگی‌های آزمایشی جدید، هنگامی ‌که مردم فرصتی پیدا کردند تا با استفاده از این ویژگی‌های جدید در کوزاما تجربه کنند و همه چیز خوب به نظر برسد، آن ویژگی‌های جدید در نهایت به پولکادات می‌روند.

 

آینده کوزاما

در کوزاما هیچ کلید خاموشی (Kill Switch) وجود ندارد به این معنی که هیچ مرجعِ مرکزی وجود ندارد که بتواند آن را متوقف کند.

اگر دارندگان KSM تصمیم بگیرند که شبکه را خاتمه دهند، که بعید به نظر می‌رسد این اتفاق بیفتد؛ تنها راه، موافقت همگی یا به اصطلاح اجماع است. در آینده، کوزاما می‌تواند از طریق پل یا به عنوان ریز زنجیره به polkadot متصل شود.

 

همانطور که قبلا ذکر کردیم، کوزاما دارای همان کد پولکادات است، بنابراین اگر آن‌ها برنامه‌های خود را بر روی کوزاما بسازند، تقریبا همان تجربه ساخت را در پولکادات خواهند داشت.

همچنین، به کارگیری پاراچین (به طور کلی پاراچین شکل ساده تری از بلاکچین است) در کوزاما ارزان تر از پولکادات خواهد بود، زیرا دستیابی به اسلات پاراچین احتمالا در کوزاما بسیار ارزان تر از پولکادات خواهد بود.

 

بنابراین برای پاراچین‌های جدید؛ که هنوز در مرحله اولیه هستند و باید در پولکادات مستقر شوند، منطقی است که تیم ها و توسعه دهندگان ابتدا آن‌ها را در کوزاما قبل از پولکادات مستقر کنند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری کوزاما می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.00
سکه در گردش
0.00
حجم بازار
0.00
عرضه کل
0.00