در حال دریافت اطلاعات
درباره لوپرینگ
About Loopring

ارز دیجیتال LRC یک توکن کاربردی بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم است که در حوزه امور مالی غیر متمرکز و نیز صرافی های دیجیتال غیر متمرکز به کار گرفته میشود. Loopring در واقغ یک پلتفرم بر بستر شبکه اتریوم است که منظور طراحی و توسعه صرافی دیجیتال غیر متمرکز (dex) مورد استفاده قرار میگیرد. الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین.

توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک چین بر بستر آن شکل گرفته اند. به بیان ساده تر سیستم  های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. این توکن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند که یکی از مهم ترین آن ها توکن های کاربردی و توکن های پرداختی در حوزه Defi  است.  این شبکه از فرایند همتا به همتا برقراری ارتباط بین گره های مختلف را امکان پذیر میسازد. در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می-شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می-کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود.

قیمت ارز دیجیتال LRC

نمودار قیمتی ارز دیجیتال LRC پس از عرضه در سال 2020  نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. نواحی قیمتی 2تا2.19دلار و همچنین 3.7تا3.8دلار به عنوان محدوده تاریخی ارز دیجیتال LRC میتواند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده معامله گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

همچنین مانند سایر دارایی های مالی و ارز های دیجیتال قیمت ارز دیجیتال LRC از المان های مختلفی تاثیر میپذیرد که در ادامه به مهمترین المان ها اشاره خواهد شد.

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت LRC است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج LRC به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود LRC به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود.

رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت LRC در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است.

صرافی های که LRC در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال LRC

ارز دیجیتال LRC دارای محدودیت عرضه در تعداد 1.374میلیارد عدد از این توکن خواهد بود که در دسامبر 2021 تعداد 1.373میلیارد از این توکن به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده و در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

آینده ارز دیجیتال LRC

استفاده از سازوکار اثبات سهام در لایه دو اتریوم که توکن LRC بر بستر آن شکل گرفته است میتواند موجب افزایش سرعت تراکنش ها و نیز میزان مقیاس پذیری در این پلتفرم گردد که باعث همکاری این پلتفرم با پروژه های مختلف در زمینه امور مالی غیر متمرکز و نیز صرافی های دیجیتال غیر متمرکز گردد.

در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه-گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد.

کیف پول ارز دیجیتال LRC

توکن LRC در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.55 B
سکه در گردش
1.33 B
حجم بازار
1.41 B
عرضه کل
1.37 B