logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال Mina

درباره ارز دیجیتال Mina

سبک ترین شبکه بلاک چین در دنیای ارزهای دیجیتال که با عنوان شبکه ارز دیجیتال Mina شناخته می شود، اولین بلاک چینی است که دارای اندازه ثابتی است. به بیان ساده تر اندازه کل شبکه بلاک چین Mina 22کیلوبایت باقی می ماند و تغییر نمی کند. این مسئله موجب افزایش توان عملیاتی در شبکه نیز خواهد شد. این موضوع هم چنین موجب پوشش ریسک سختی شبکه که در بیت کوین وجود داشت، می شود. در شبکه بیت کوین در هر ده دقیقه بیت کوین های جدید ساخته می شوند و در اختیار گره ها (ماینر) قرار می گیرند. شبکه به طور خودکار نسبت به قدرت پردازش موجود، سختی پیدا کردن پاسخ معادلات را کم و زیاد می کند تا ماینرها بتوانند به طور میانگین در هر ده دقیقه به جواب برسند. حال اگر سختی شبکه بیش از حد زیاد شود می تواند موجب کندی غیرقابل قبولی در سرعت تراکنش های بیت کوین شود. در سال 2017 یک شرکت نرم افزاری توسط پریگلر و شاپیرو به نام کداپروتوکل ایجاد کردند که بعد از مدتی به MinaProtocol تغییر نام پیدا کرد. شبکه اصلی Mina اواسط ماه مارس و بعداز فرایند توسعه سه ساله با حمایت شرکت های بزرگ سرمایه گذار در حوزه ارزهای دیجیتال مانند پلیچین کپیتال افتتاح شد. Mina یک پلتفرم لایه ای می باشد که از الگوریتم اجماع و سازوکار اثبات سهام به منظور تأیید و ثبت تراکنش ها استفاده می کند. سه جزء اصلی در شبکه بلا چین Verifiers، Block Producers و Snarkers هستند که فرایند تأیید تراکنش ها را در درون شبکه بلاک چین Minaرا انجام می دهند. این تکنولوژی جدید که به عنوان دانش صفر بازگشتی شناخته می شود، موجب سبک ماندن حجم شبکه بلاک چین Mina در طول زمان خواهد شد.

آینده شبکه ارز دیجیتال Mina

همانطور که پیشتر نیز گفته شد، این شبکه از الگوریتم اثبات سهام در فرایند تأیید تراکنش ها و استخراج کوین اختصاصی استفاده می کند.. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. هم چنین وجود سرعت بالا در تأیید تراکنش ها، می تواند موجب پذیرش این پلتفرم به منظور استفاده در حوزه هایی همچون امور مالی غیر متمرکز و نیز NFT ها گردد. مهمترین هدف حوزه ی DeFi یا امور مالی غیر متمرکز حذف واسطه های مالی ای مانند بانک ها، صرافی ها و دیگر واحدهای مالی است که قرن هاست به صورت متمرکز خدمات مالی را اراعه می کنند. در واقع حوزه DeFi یک پروژه نیست بلکه بستری برای گسترش پروژهای گوناگون مالی است که به صورت غیر متمرکز به ارائه خدمات مالی ای مانند وام، تبدیل ارزها، خرید و فروش و... می پردازند. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال Mina به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

قیمت ارزدیجیتال Mina

نمودار قیمتی ارز دیجیتال Mina پس از یک کف سازی قیمتی در محدوده ی 2.66دلار در سال 2021، نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. نواحی مهم 3.7تا3.9دلار، 4.9تا5.3 و 6.6دلار به عنوان سقف قیمت تاریخی، نواحی مهم قیمتی هستند که می توانند به عنوان ناط حمایتی و مقاومتی مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال قرارگیرند. عوامل مختلفی بر قیمت این رمزارز نیز تأثیرگذار هستند که در ادام به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر قیمت Mina است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow می باشد. به بیان ساده تر، ورود و خروج Mina به صرافی ها به عنوان میزان عرضه و تقاضای این رمزارز در نظر گرفته می شود. ورود این ارزدیجیتال به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای این ارزدیجیتال خواهد بود. رقابت رقابت بین Mina و دیگر رمزارزها در مورد عملکرد سیستم می تواند موجب تغییراتی در قیمت رمزارز باشد. صرافی های که Mina در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

ویژگی های ارز دیجیتال Mina

اولین ویژگی منحصربه فرد در پروژه مینا همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، کم هجم بودن این شبکه نسبت به سایر شبکه های بلاک چین می باشد. به عبارت دیگر، درحالیکه حجم بلاک چین ه می تواند تا 300گیگابایت نیز برسد، حجم بلاک چین مینا به صورت ثابت در محدوده ی 22کیلوبایت باقی می ماند. این شبکه از تکنولوژی همتا به همتا در ساختار بلاک چین استفاده می کند در یک شبکه همتا به همتا که به اختصار به آن (p2p) نیز گفته می شود، دو یا چند کامپیوتر یا شخص با یکدیگر در ارتباط هستند بدون اینکه شخص سومی به عنوان واسطه قرار بگیرد. به عبارت دیگر در این ارتباط به یک سرور مرکزی نیاز نیست و هریک از کامپیوترها به طور همزمان نقش یک سرور و یک کاربر را ایفا می کنند. به هریک ازین کامپیوترها یک گره یا (Node) و یا ماینر (miner) گفته می شود. بنابراین در یک سیستم همتا به همتا نیازی به مدیریت شبکه نیست و هرچه تعداد کامپیوترها بیشتر باشد، سرعت انتقال اطلاعات بیشتر می شود. در این سیستم اطلاعات هر کامپیوتر توسط دیگر کامپویترها قابل رویت است. تراکنش ها توسط یک آدرس عمومی که بلاک چین به فرد می دهد ثبت می شود و به دیگران نشان داده می شود. بنابر این در حالی که هویت واقعی فرد محفوظ مانده تمام معاملات انجام شده او با آدرس عمومی در معرض همگان قرار می گیرد. این آدرس عمومی همان آدرس والت یا کیف پول دیجیتالی است که در جا به جایی ارزهای دیجیتال استفاده می شود. مقیاس پذیری عبارت است ازتوانایی یک سامانه، شبکه یا فرایند به افزایش میزان بار کاری. در سیستم اولیه بلاک چین نمی توان انتظار داشت که تراکنش ها به صورت آنی انجام شوند و از طرفی ویژه گی غیر متمرکز (Decentralized) بودن می تواند موجب کندی شبکه شود که در الگوریتم مورد استفاده در Mina که به عنوان اثبات سهام نمایندگی شده شناخته می شود این مشکل مرتفع شده است. سرعت تراکنش بالا و نیز غیرمتمرکز بودن از دیگر ویژگی های Mina میباشد. این دو ویژگی در دیگر بلاک چین های موجود نیز وجود دارند در حالی که همانطور که پیشتر نیز اشاشره شد، تکنولوژی شاردینگ در سیستم Mina موجب ایجاد امنیت در سطوح بالاتر و نیز افزایش سرعت تراکنش چند برابری نسبت به سایر بلاک چین های موجود خواهد شد.

خریدوفروش ارزدیجیتال Mina

شبکه بلاک چین mina درای کوین اختصاصی است که با نماد Mina در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار می گیرد. این رمزارز که بدون محدودیت قابل عرضه به بازار خواهد بود، 85امین رمزارز ارزشمند دسامبر2021 است. برای معامله رمزارز Mina می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین