در حال دریافت اطلاعات
درباره نم
About NEM

ارز دیجیتال نم با نماد اختصار XEM و در بلاکچین NEM نسخه آزمایش خود را در سال 2014 اجرا و سپس در سال 2015 راه اندازی شد.
کدهای بلاکچین نم به طور منحصر به فرد برنامه نویسی شده اند و به همین علت هم برای این ارز دیجیتال نام  NEM یا همان (New Economy Movement) به معنی ( جنبش اقتصادی نوین ) را انتخاب کردند .

هدف اولیه این ارز دیجیتال تحقیقاتی جهت بهبود شبکه NXT انجام بود ولی پس از مدتی تصمیم گرفته شد که با کمک تعدادی توسعه دهنده و بازاریاب این ارز دیجیتال را به صورت کاملا مستقل به بازار رمزارزها ارائه شد و در حال حاضر هدف ارز دیجیتال XEM استفده برای معاملات و مبادلات است.
این هدف هم سبب شده که این مجموعه خدمات مناسبی مانند کارمزدهای بسیار پایین تراکنش ها یا سرعت بسیار بالای تراکنش ها ( تقریبا 20 ثانیه برای هر تراکنش ) را برای دارندگان این رمز ارز فراهم کند تا افراد بتوانند به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهند .

همواره این مجموعه علیرغم فعالیت زیادی که دارند اما تمایل دارند به صورت ناشناس به فعالیت های خود ادامه بدهند و تنها می توان گفت که در کشور سنگاپور فعالیت می کنند .

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری نم می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
17.13 M
سکه در گردش
9.00 B
حجم بازار
0.87 B
عرضه کل
9.00 B