در حال دریافت اطلاعات
درباره نئو
About Neo

ارز دیجیتال نئو با اختصار Neo یک سیستم عامل بلاکچین مبتنی بر جامعه منبع باز است. این کاملترین پلتفرم بلاک چین برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز است.

نئو از طریق قراردادهای هوشمند توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا دارایی‌ها را دیجیتالی و خودکار کنند.  همچنین زیرساخت های بومی ‌قدرتمندی از قبیل ذخیره سازی غیرمتمرکز، اوراکِل و خدمات نام دامنه را ایجاد می‌کند و یک پایه محکم برای اینترنت نسل بعدی ایجاد می‌کند.

نئو در اوایل صنعت بلاک چین پیشگام بود. این نه تنها اولین پلتفرم قرارداد هوشمند بود که در چین تاسیس شد، بلکه اولین زنجیره ای بود که از مدل توکن دوگانه و اولین مکانیزم اجماع به سبک BFT استفاده کرد.

 

بعلاوه، نئو هنوز اولین و تنها فروش توکن است که پس از تولید پروژه به اندازه کافی پول برای خودپایداری، سرمایه اصلی جمع شده را به شرکت کنندگان خود بازگرداند.

نئو با تأسیس و پیوستن به چندین گروه صنعتی که برای ایجاد استانداردها، آموزش قانون گذاران و افزایش دسترسی به زیرساخت ها طراحی شده اند، به این موضوع نزدیک شده است.

از نظر ایده آلیست، هدف اصلی نئو این است که یک شبکه غیرمتمرکز و باز برای اقتصاد هوشمند باشد. با این حال، برای تحقق به موقع این هدف، باید هماهنگی متمرکز ایجاد شود.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری ‌نئو می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
93.97 M
سکه در گردش
70.54 M
حجم بازار
3.12 B
عرضه کل
0.10 B

بیشتر بدانید

مطالب مرتبط با ارز نئو در مجله ارزیپتو
مجله ارزیپتو