logo
{ "p_id": 3822, "chart_slug": "theta-fuel", "symbol": "TFUEL", "en_name": "Theta Fuel", "fa_name": "تتا فویل", "change_1h": -1.23272, "change_7d": 25.57, "change_24h": 12.41, "change_30d": 39.15, "volume": "4802023.96400576", "marketcap": "297174489.83", "supply": 6391240000, "rank": 110, "website_url": "https://www.thetatoken.org", "low_24h": 0.046391717811697694, "high_24h": 0.047664988241535484, "low_7d": 0.04140914015798018, "high_7d": 0.04813329816268566, "low_30d": 0.04096524854981038, "high_30d": 0.05727515039725263, "price": 0.1087, "slug": "theta-fuel", "is_trend": true, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

تتا فویل TFUEL

TFUEL

Theta Fuel TFUEL

تتا فویل

قیمت تتا فویل

12.4 %

+

$ 0.108700

تومان 7,016

۲۴ ساعت

کمترین قیمت تتا فویل

$0.046392

indicator

بیشترین قیمت تتا فویل

$0.047665

عرضه کل تتا فویل

TFUEL 6.39 میلیارد

ارزش کل بازار تتا فویل

0.30 میلیارد USDT

سایت اصلی تتا فویل

https://www.thetatoken.org

تغییرات یک ساعت تتا فویل

1.2 % -

تغییرات یک هفته

25.6 % +

تغییرات یک ماه

39.1 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
TFUEL
TFUEL
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای تتا فویل (TFUEL/USD)

نمودار قیمت لحظه ای تتا فویل TFUEL در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای تتا فویل

Theta Fuel (TFUEL)

ارز دیجیتال تتا فویل Theta Fuel با نام اختصاری TFUEL با ارزش بازار 0.30 میلیارد در رتبه 110 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش تتا فویل صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت تتا فویل برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز تتا فویل 6.39 میلیارد واحد است و هر واحد تتا فویل در این لحظه با قیمت 0.108700 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 4.80 میلیون USDT است. قیمت تتا فویل در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 12.41 افزایش داشته است.

درباره Thetafuel

ارز دیجیتال تتا فیول، رمز ارزی جدید در دنیا کریپتوکارنسی ها می باشد که پلتفرم راه اندازی کننده آن با نام تتا شناخته می شود. شبکه تتا امروزه نقش گسترده ای را در ارائه محتوا های باکیفیت ویدئویی دارد و در صدد دستیابی به یک پهنا باند بسیار بزرگ است که تنها با مشارکت نود ها در این شبکه، به وقوع می پیوندد.

درباره ارز دیجیتال تتا فیول

با توجه به این که گسترش اینترنت و به اشتراک گذاری ویدیو ها امروزه به سرعت رشد می کند و کاربران بی شماری از این ویدیو ها استقبال می کنند، پلتفرم های به اشتراک گذاری ویدیو مانند نتفلیکس و یوتیوب، در تلاش اند تا بستر به اشتراک گذاری ویدیو ها را روز به روز گسترده تر کنند. اما از آنجایی که این پلتفرم ها همچنان دارای زیر ساخت های سنتی هستند و به صورت متمرکز فعالیت می کنند، امکان به اشتراک گذاری ویدیو ها در پهنای باند گسترده نیست. از این جهت پلتفرم بلاک چین تصمیم گرفت تا با ایجاد بستری برای محتوا های ویدیویی، به اشتراک گذاری آن ها را توسعه دهد. سپس شبکه ای به نام تتا را راه اندازی کرد و پهنای باند گسترده آن را به صورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان محتواهای ویدیویی قرار داد. این شبکه علاوه بر مزیت های بزرگی که دارد، از دو رمز ارز نیز پشتیبانی می کند و سکه های ارز های دیجیتال خود را به کاربران و تولید کنندگان هدیه می دهد. ارز تتا فیول و تتا، دو رمز ارز شناخته شده این شبکه هستند که سود چشمگیر و رشد منحصر به فردشان، موجب شده تا امروزه در جدول کریپتوکارنسی ها دیده شوند. ارز دیجیتال تتا فیول را کاربردی ترین ارز بومی این شبکه می دانند که برای بهینه سازی و همچنین معامله کردن توکن هایی که قابل تعویض نیستند، به کار می رود. این ارز دیجیتال با نماد اختصاری TFUEL شناخته می شود و در صورتی در اختیار کاربران قرار می گیرد که بخشی از پهنای باند خود را در اختیار سایر بینندگان محتوا های ویدیویی قرار دهند.

ویژگی های شبکه ارز دیجیتال TFUEL

این شبکه ویژگی های منحصر به فردی دارد که می توان آن ها را به سه ویژگی دسته بندی نمود. نخستین ویژگی این شبکه این است که در آن از مکانیسم اجماع BFT استفاده شده که این امر پردازش بلوک ها و مقیاس پذیری آن ها را افزایش خواهد داد. قدرت مقیاس پذیری این شبکه و ارز دیجیتال تتا فیول نیز با پردازش های خارج از زنجیره افزایش می یابد. سومین ویژگی این شبکه را نیز می توان وجود طرحی به نام Aggregated Signature Gossip دانست که به موجب آن، داده ها با سرعت بیشتری منتشر می شوند.

آینده این ارز دیجیتال

برای این که بتوان در مورد آینده ارز دیجیتال تتا فیول صحبت کرد، باید تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال آن را مورد بررسی دقیق قرار داد. در ابتدا باید بدانید که ارز دیجیتال تتا فیول، یکی از ارز های دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری می باشد و می تواند نسبت به ارز های رایج و شناخته شده، رشد قیمتی بیشتری داشته باشد. از آنجایی که این ارز بر بستر بلاک چین فعالیت می کند، بسیاری از کاربران به آن اعتماد خواهند کرد و روزانه تعداد سرمایه گذارانش بیشتر می شود. یکی دیگر از دلایلی که می تواند در آینده این ارز دیجیتال تاثیر گذار باشد، این است که شبکه تتا، در صورتی ارز های خود را منتشر می کند که کاربران یا همان نود ها، پهنای باندشان را در اختیار این شبکه قرار دهند. بدین ترتیب پهنای باند شبکه تتا روز به روز گسترده تر شده و مسلما ارزش ارز تتا فیول نیز بالا می رود. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال همچنان کامل نیست و برای تکامل نیاز به زیرساخت های مهمی دارد که این امر نیز در آینده این ارز دیجیتال تاثیر گذار است. به طور کلی آینده ارز تتا فیول بسیار امیدوار کننده می باشد و می تواند در سال های آینده در جایگاه های بالا جدول کریپتوکارنسی ها قرار بگیرد.

هدف TFUEL و شبکه تتا

پلتفرم هایی که امروزه به محتوا های ویدیویی اختصاص یافته اند، به صورت متمرکز فعالیت می کنند. فعالیت متمرکز این پلتفرم ها موجب شده تا کیفیت محتوا های ویدیویی به اشتراک گذاشته شده قابل قبول نباشد و مدت زمان آپلود ویدیو ها افزایش پیدا کند. شبکه تتا در تلاش است تا با ایجاد بستری به صورت غیر متمرکز، محدودیت های به اشتراک گذاری و پخش ویدیو های استریم شده را از بین ببرد. از این جهت با ارائه ارز دیجیتال تتا فیول، نود ها را تشویق می کند تا پهنا باند خود را در اختیار این شبکه قرار دهند. شبکه تتا در بستر غیر متمرکز، قدرت پردازشی را افزایش داده و برای پیشبرد اهداف خود، از کاربران به صورت مالی حمایت می کند. از این جهت با افزایش ارزش ارز دیجیتال تتا فیول، کاربران را تشویق به فعالیت در این بستر می کند که این امر پهنای باند تتا را گسترش می دهد. افزایش پهنا باند نیز در بالا بردن کیفیت و همچنین سرعت آپلود و دانلود ویدیو های استریم تاثیر گذار است.

امنیت ارز دیجیتال TFUEL

آن چه در برقراری امنیت ارز دیجیتال تتا فیول و شبکه جهانی تتا تاثیر گذار بوده، این است که پلتفرم این شبکه به صورت کاملا غیر متمرکز طراحی شده و از این جهت هیچ سازمان و یا ارگانی توانایی تغییر اطلاعات و دسترسی به آن ها را ندارد. از این جهت احتمال هک شدن و به سرقت رفتن توکن های آن بسیار اندک می باشد. همچنین به دلیل این که از دیتاسنتر متمرکز در این پلتفرم استفاده نشده، نمی توان به طور دقیق به محل ذخیره اطلاعات پی برد. از این جهت ارز تتا فیول را می توان از ارز های ایمن جهانی دانست.

مزایای ارز دیجیتال تتا فیول

شبکه تتا مزایا بیشماری دارد که موجب شده بسیاری از کاربران در آن به فعالیت بپردازند. مهم ترین مزیت این پلتفرم، امنیت در آن حرف اول را می زند. یکی دیگر از مزیت های ارز دیجیتال تتا فیول، این است که این توکن یک منبع باز بوده و سرمایه گذاران آن می توانند به راحتی بر آن حاکمیت داشته و به راحتی این توکن ها را به فروش برسانند. البته بزرگ ترین مزیت این پلتفرم را می توان، کسب درآمد بسیار ساده از آن دانست. این شبکه سعی کرده تا با ارائه خدمات گسترده به نود هایش، به اهداف خود برسد و ویدیو های باکیفیتی را در اختیار کاربران قرار دهد. کم هزینه بودن این شبکه را می توان از دیگر مزیت های آن دانست. لازم است بدانید که عملکرد ارز دیجیتال تتا فیول، مانند توکن گس در پلتفرم نئو می باشد و از آن برای تراکنش های خرد درون شبکه ای استفاده می شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر توانسته به عنوان یکی از ارز های نوظهور و رسمی در صرافی بایننس مورد معامله قرار گیرد و آینده درخشان آن در بلند مدت، نیز می تواند به عنوان مزیتی دیگر برای این ارز دیجیتال بیان شود.

معایب این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال تتا فیول مانند سایر رمز ارز ها علاوه بر مزایا بی شمار و وسوسه کننده ای که دارد، معایبی نیز خواهد داشت. البته دلیل اصلی وجود عیوب اندکی در این شبکه گسترده و همچنین توکن مخصوص آن، این است که شبکه تتا تنها حدود دو سال است که راه اندازی شده و برای این که بتواند بدون هیچ عیبی در اوج خود قرار بگیرد، لازم است تا مسیر طولانی و پیچیده ای را طی کند. یکی از بزرگ ترین معایب این پلتفرم، این است که عملکرد آن در حال حاضر بسیار پیچیده و گیج کننده می باشد و برای نود ها یا همان کاربران و مخاطبانی که با ارز های دیجیتال و پلتفرم بلاک چین آن ها آشنایی ندارند، ممکن است مناسب نباشد. در واقع عملکرد آن موجب شده تا کاربران مبتدی و آماتور توانایی استفاده از آن را نداشته باشند. از دیگر معایب این ارز دیجیتال نیز عدم پایدار بودن ارزش آن می باشد. همان طور که عنوان کردیم تتا فیول، استیبل کوین نیست و نمی توان به راحتی در مورد ارزش قیمتی آن اظهار نظر کرد. از این جهت با توجه به تغییرات گسترده ای در ارزش آن رخ می دهد، هیچ گونه تضمینی برای از بین نرفتن سرمایه مخاطبان این شبکه و خریداران این رمز ارز، وجود ندارد. این رمز ارز از ارز های دیجیتالی نوظهور است و سود آن در بلند مدت حاصل خواهد شد.

تفاوت توکن های تتا فیول و تتا

همان طور که ذکر شد، این شبکه جهانی دو ارز بومی به نام های تتا و تتا فیول را ایجاد کرده است که تفاوت های چشمگیری با یکدیگر دارند. در واقع ارز دیجیتال تتا فیول، ارزی برای جایزه به کاربران می باشد و به وسیله آن تراکنش ها پرداخت می شود. اما ارز دیجیتال تتا، ارزی برای راه اندازی شبکه می باشد و به طور کلی امنیت این شبکه نوظهور در گرو ارز دیجیتال تتا می باشد. از این جهت به نود هایی که در ارز دیجیتال تتا سرمایه گذاری کرده اند، ارز تتا فیول تعلق خواهد گرفت.

موسسان TFUEL

با این که شرکت های بزرگ و معتبری در راه اندازی این پلتفرم نقش گسترده ای داشته اند و بنیانگذاران آن را می توان دو چهره جیئی لانگ و میچ لیو دانست. این دو چهره در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی از پلتفرم شبکه تتا و توکن های آن رونمایی کردند و در تلاش اند تا با تیم حرفه ای خود بتوانند به صورت روزانه این شبکه را گسترش دهند و پهنا باندش را بازتر کنند. میچ لیو یکی از چهره های شناخته شده در صنعت بازی های ویدیویی است و قبل از فعالیت در شبکه تتا، به عنوان بنیانگذار یک شرکت تبلیغات با محتوا ویدیو، به نام شرکت apjoy شناخته می شد و مدیریت این شرکت را برعهده داشت. این چهره همچنین بنیانگذار استارت آپ های بازی های اجتماعی نیز می باشد. دومین بنیانگذار و موسس ارز دیجیتال تتا فیول را نیز می توان جیئی لانگ دانست. جیئی لانگ نیز مانند میچ لیو در صنعت دنیا بازی های ویدیویی و واقعیت مجازی فعالیت می کرد و چندین سال در این زمینه سابقه کار دارد. البته آن چه موجب شد تا ارز تتا فیول و همچنین شبکه تتا به سرعت بتواند رشد کند، همکاری ها و حمایت های شرکت های معتبر جهانی از این رمز ارز بود. شرکت سامسونگ از نخستین شرکت هایی بود که از این شبکه و فعالیت هایش حمایت کرد. Twitch نیز از دیگر حامیان و همچنین شریک های این پلتفرم می باشد. در واقع Twitch، یک سرویس شناخته شده برای استریم کردن بازی های ویدیویی می باشد و کاربران می توانند به جای ارتباط مستقیم با شبکه تتا، با Twitch در ارتباط باشند و پهنای باند خود را در اختیار این سرویس قرار دهند. Twitch نیز به نمایندگی از شبکه تتا، توکن های تتا فیول را در اختیار این افراد قرار خواهد داد.

قیمت ارز دیجیتال تتا فیول

ارز دیجیتال تتا فیول در حال حاضر توانسته جایگاه هفتاد و هفتم را در جدول کریپتوکارنسی ها برای خود به دست آورد. ارزش بازار این ارز دیجیتال برابر 1.7 میلیارد دلار می باشد و 0.06 درصد از سهم کل بازار ارز های دیجیتال را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر شاهد صعود ارزش این ارز دیجیتال بوده ایم و هم اکنون ارز دیجیتال تتا فیول با مبلغ بیش از 0.32 دلار مورد معامله قرار می گیرد که البته با معادل سازی این مبلغ با نرخ تتر، ارزش این ارز با واحد پول ایران برابر با 28,612 تومان می باشد.

خرید ارز دیجیتال تتا فیول

خرید و فروش ارز دیجیتال تتا فیول نیز مانند خرید سایر ارز های دیجیتالی شناخته شده بیت کوین و یا اتریوم می باشد. برای خرید و فروش این ارز نیز لازم است تا به صرافی هایی که از آن پشتیبانی می کنند، مراجعه کرده و با ساخت یک حساب کاربری در آن صرافی، به راحتی توکن های تتا فیول را مورد معامله قرار دهید. در حال حاضر سه صرافی شناخته شده و قابل اعتماد به نام های بایننس، اوکی اکسچنج و هوبی، این توکن های ارز دیجیتال را پوشش می دهند و امکان خرید و فروش آن را برای کاربران و سرمایه گذاران فراهم می کنند. البته صرافی های ایندو داکس، دیجی فینکس، بی کی اکس و آپ بیت نیز این ارز دیجیتال را پشتیبانی می کنند.  

کیف پول TFUEL

پس از این که کاربران توکن های ارز دیجیتال تتا فیول را خریداری کردند، لازم است تا آن ها را در کیف پول های مخصوصی ذخیره کنند تا امنیتشان برقرار باشد. شبکه تتا برای نگهداری ارز های دیجیتال خود یک کیف پول اختصاصی به نام Theta Wallet را راه اندازی کرده که به راحتی با سیستم عامل های مختلف نظیر ویندوز، اندروید و ios سازگار می باشد. البته کیف پول های دیگری به نام های ترزور، تراست ولت، لجر و Atomic Wallet نیز کیف پول های مناسبی برای نگهداری توکن های این ارز دیجیتال می باشند.  

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت تتا فویل در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار تتا فویل چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه تتا فویل چه مقدار است؟

کمترین قیمت تتا فویل در ۲۴ ساعت 0.046392 $

بیشترین قیمت تتا فویل در ۲۴ ساعت 0.047665 $

کمترین قیمت تتا فویل در یک هفته 0.041409 $

بیشترین قیمت تتا فویل در یک هفته 0.048133 $

کمترین قیمت تتا فویل در یک ماه 0.040965 $

بیشترین قیمت تتا فویل در یک ماه 0.057275 $

سایت اصلی تتا فویل

https://www.thetatoken.org

خرید تتا فویل
فروش تتا فویل
خرید آنی تتا فویل
فروش آنی تتا فویل
خرید فوری تتا فویل
فروش فوری تتا فویل
قیمت تتا فویل
خرید و فروش تتا فویل
قیمت لحظه ای تتا فویل
قیمت خرید تتا فویل
قیمت فروش تتا فویل
صرافی خرید تتا فویل
قیمت تتا فویل به دلار
قیمت تتا فویل به تومان
بهترین صرافی خرید تتا فویل
قیمت تتا فویل امروز
نمودار قیمت تتا فویل