در حال دریافت اطلاعات
درباره THORChain
About THORChain

ثورچین چیست؟
ثورچین یک پروتکل نقدینگی است که برای اتصال کلیه دارایی‌های بلاکچین در بازار طراحی شده است. این پلتفرم انواع مختلفی از پروتکل‌های اختصاصی را برای انجام این عملکردها ترکیب می‌کند. تیم توسعه دهنده ثورچین بستری ایجاد کرده است که هدف آن تامین انرژی نسل بعدی مبادلات غیرمتمرکز میان زنجیره ای است.

ثور چین تلاش می‌کند تا یکی از بزرگترین مشکلاتی را که هم اکنون سرمایه گذاران رمزنگاری با آن روبرو هستند، یعنی تقسیم بندی را حل کند. امروزه تعداد زیادی بلاکچین مستقل در حال فعالیت هستند. متاسفانه، این شبکه‌ها مانند جزایری عمل می‌کنند که اکثر آن‌ها امکان برقراری ارتباط و تبادل دارایی ها یا داده‌های بین شبکه ای را ندارند.


ثورچین یک بلاکچین مستقل را اداره می‌کند که این بلاکچین می‌تواند جزایر را به هم وصل کند. و با این اتصال، انتقالات بین زنجیره ای ممکن می‌شود. به همین ترتیب، کاربران می‌توانند انواع مختلف ارزهای رمزپایه را بدون استفاده از صرافی متمرکز با استفاده از این پلتفرم معامله کنند. حذف مبادلات، به بهبود کارایی و کاهش هزینه‌های تجار کمک می‌کند.

ثورچین مزایای زیادی را دارا می‌باشد که به محبوبیتش افزوده است . برای مثال این شبکه کاربران را قادر می‌سازد تا بلافاصله ارز رمزنگاری شده را بین بلاکچین‌ها به روشی شفاف مبادله کنند. قابل ذکر است که این شفافیت محور اصلی پروژه است. همه کاربران ثورچین می‌توانند از طریق بروزرسانی‌های هفتگی که در کانال این ارز صورت می‌گیرد، پیشرفت‌ها را رصد کنند.

برخلاف اکثر DEX‌ها، ثورچین استفاده از اوراکل‌ها را حذف می‌کند. اوراکل، حسگرهایی خارج از زنجیره هستند. آن‌ها می‌توانند ارتباطات را کنترل کنند و جریان داده‌ها مانند سهام، آب و هوا یا مانده‌های پرداخت را کنترل کنند. آن‌ها غالبا متمرکز هستند و به همین علت یک حلقه ضعیف را در بسیاری از شبکه‌های غیرمتمرکز بوجود می‌آورند.

با افزایش تعداد کاربران در شبکه‌های بلاکچین، نیاز به نقدینگی بین شبکه ای نیز افزایش می‌یابد. ثورچین پروتکلی است که هدف آن تامین این نیاز از طریق امکان معامله دارایی‌های رمزنگاری شده در بلاکچین‌های مختلف به روشی کاملا غیرمتمرکز است.

در حالی که بازارهای رمزنگاری، در حال رشد تولید محصولات مالی بیشتر و جذب کاربران هستند، بیشتر دارایی‌های رمزنگاری هنوز در شبکه‌های بومی‌ خود با مشکل مواجه اند.

ثورچین یک پروتکل بلاکچین است که بر روی شبکه Cosmos ساخته شده است . پروتکل ثورچین همچنین مبادلات غیرمتمرکز (DEX) را به همین نام تامین می‌کند.

مانند Uniswap یا SushiSwap، ثورچین DEX به هر کسی اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری شده خود را با تامین نقدینگی به یک مجموعه دارایی معامله یا وام دهد و در ازای آن، سود آن دارایی را بدست آورد.

ثورچین توسط یک تیم عمدتا ناشناس ساخته شده است. هدف گسترده تیم و جامعه آن ایجاد نقدینگی غیرمتمرکز برای از بین بردن نیاز به احزاب متمرکز است، افرادی که به دلایل مختلف می‌توانند از دسترسی به محصولات مالی یا خدمات مالی جلوگیری کنند.

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری ثورجین می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
56.68 M
سکه در گردش
0.22 B
حجم بازار
1.61 B
عرضه کل
0.50 B