logo
{ "p_id": 3012, "chart_slug": "vethor-token", "symbol": "VTHO", "en_name": "VeThor Token", "fa_name": "وتور توکن", "change_1h": -1.51541, "change_7d": 16.2523, "change_24h": 1.54231, "change_30d": 85.0859, "volume": "3070037.19669598", "marketcap": "176977132.49", "supply": 70702500000, "rank": 234, "website_url": "https://www.vechain.org/", "low_24h": 0.002425509131903008, "high_24h": 0.0025418306639107, "low_7d": 0.002065654346414705, "high_7d": 0.002661440669798153, "low_30d": 0.001324920907512418, "high_30d": 0.003130435824802773, "price": 0.002503124871268132, "slug": "vethor-token", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

وتور توکن VTHO

VTHO

VeThor Token VTHO

وتور توکن

قیمت وتور توکن

1.5 %

+

$ 0.002503

تومان 147

۲۴ ساعت

کمترین قیمت وتور توکن

$0.002426

indicator

بیشترین قیمت وتور توکن

$0.002542

عرضه کل وتور توکن

VTHO 70.70 میلیارد

ارزش کل بازار وتور توکن

0.18 میلیارد USDT

سایت اصلی وتور توکن

https://www.vechain.org/

تغییرات یک ساعت وتور توکن

1.5 % -

تغییرات یک هفته

16.3 % +

تغییرات یک ماه

85.1 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
VTHO
VTHO
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای وتور توکن (VTHO/USD)

نمودار قیمت لحظه ای وتور توکن VTHO در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای وتور توکن

VeThor Token (VTHO)

ارز دیجیتال وتور توکن VeThor Token با نام اختصاری VTHO با ارزش بازار 0.18 میلیارد در رتبه 234 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش وتور توکن صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت وتور توکن برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز وتور توکن 70.70 میلیارد واحد است و هر واحد وتور توکن در این لحظه با قیمت 0.002503 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 3.07 میلیون USDT است. قیمت وتور توکن در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 1.54 افزایش داشته است.

ارز دیجیتال VTHO

ارز دیجیتال VTHO امروزه یکی از ارزهای دیجیتال بسیار مطرح در زمینه رمز ارزها می‌ باشد به همین خاطر افراد زیادی هستند که می‌ خواهند در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورند و بدانند که با توجه به شرایط کنونی این ارز دیجیتال، چگونه می توانند در این زمینه به درآمد بیشتری دست پیدا کنند و بدانند که آینده ارز دیجیتال VTHO چگونه است و مزایا و معایب سرمایه‌ گذاری در این ارز دیجیتال چگونه می باشد. این ها همه سوالاتی است که در ذهن افرادی که می خواهند با کمک این ارز دیجیتال به سرمایه‌ گذاری بپردازند بوجود می‌ آید. بنابراین ما نیاز قصد داریم در این زمینه اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

درباره ارز دیجیتال VTHO

خرید ارز دیجیتال VTHO نیاز به یک آموزش و یادگیری گسترده دارد و زمانی که افراد توانستند نسبت به تاریخچه ارز های دیجیتال اطلاعاتی به دست آورند و بدانند که برای تراکنش‌ های خود در این شبکه چه اقداماتی انجام دهند، آنگاه می‌ توانند به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال بپردازند. بنابراین کسب اطلاعات در این زمینه بسیار مهم است و همه افراد باید در طول زمان اطلاعات و دانسته های خود را درباره خرید و فروش و سرمایه‌ گذاری در این ارز دیجیتال به دست آورند، در غیر این صورت افراد قادر نخواهند بود که در این زمینه به سرمایه‌ گذاری مطلوب خود بپردازند. تکنولوژی بلاک چین VechainThor دارای دو توکن می باشد. توکن Vechain (VET) که به عنوان ابزاری مهم و قابل استفاده برای ذخیره و انتقال ارزش مورد استفاده قرار می گیرد و توکن VechainThor Energy a.k.a VeThor (VTHO) که به عنوان سوخت در این شبکه ارائه می شود و کاربرد پیدا کرده است. یادگیری جزئیات این شبکه و چگونگی عملکرد برای این ارز دیجیتال و توکن ها همه نیازمند به گذراندن یک پروسه طولانی می باشد که برای یادگیری آن نیاز به کسب اطلاعات بیشتر خواهید بود که در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آینده ارز های دیجیتال VTHO چگونه توصیف خواهد شد؟

با توجه به آن که سانی لو مدیر عامل و بنیان گذار شرکت VeChain معرفی شده است، می توان انتظار داشت که آینده ارز دیجیتال VTHO بسیار خوب و مثبت توصیف شود. دلیل این موضوع آن است که حرفه و تخصص این فرد در زمینه فعالیت در رمز گذاری ارز های دیجیتال می باشد و این بسیار مهم و بزرگ تلقی می شود و برای افراد بسیار مهم است که اگر قرار است که در زمینه ارز های دیجیتال فعالیت نمایند، موسس شبکه ارز دیجیتال مورد نظرشان شخصی قابل اعتماد باشد. بی راه نیست که شبکه ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین هم اکنون تا این اندازه مورد استقبال و توجه قرار گرفته است و این ارز دیجیتال نیز از این قضیه مستثنی نخواهد بود.

معایب و مزایای ارز دیجیتال VTHO چه می باشد؟

مزایا و معایب ارز دیجیتال VTHO امروزه بنا به سلیقه و شرایط سرمایه گذاران و معامله گران ارز های دیجیتال متفاوت خواهد بود اما بنا به اینکه ارز دیجیتال VTHO یک ارز دیجیتال بی نظیر و معتبری می باشد، می توان گفت که ارز دیجیتال VTHO به عنوان یک رمز اصلی انتقال ارزش نقش خود را ایفا می کند. این ارز دیجیتال هم اکنون از عملکرد های VeChainThor کاملا مجزا است و به صورت مستقل عمل می نماید. طراحی دو نشانه ای از ارز دیجیتال VTHO و بلاک چین های VTHO به سرمایه گذاران و معامله گران این ارز دیجیتال این کمک را می کند تا آنها با هر دو این نشانه ارتباط برقرار کنند و مشارکت داشته باشند. زنجیره بلوک ارز دیجیتال VTHO دارای سرعت پردازش بسیار زیادی است چنان که طراحی متن باز آن از اعتبار بسیار زیادی برخوردار می باشد و این به توسعه دهندگان و افرادی که قصد دارند در این شبکه به فعالیت و معامله بپردازند این اجازه را می دهد که تلاش های خود را برای سرمایه گذاری بهتر به انجام برسانند. این ویژگی ها اما در برخی از شرایط به عنوان معایب ارز دیجیتال VTHO عمل می کند، برای مثال ارز دیجیتال VTHO از طراحی توکن دوتایی سود می برد و این برای بسیاری از افراد به عنوان نکته منفی و یک نقص و عیب بزرگ تلقی می شود. توکن VeChainThor و ارز دیجیتال VTHO یک ویژگی بسیار مهم و بارز دارد و آن این است که به کاربران و شرکت کنندگان این ارز دیجیتال این کمک ارائه داده می شود که بتوانند معاملات و پرداخت های چند طرفه را سازماندهی نمایند. به کاربران سازمانی در این شرایط کمک می شود که این تطبیق پذیری در هر سطح صورت بگیرد تا بتوانند از تمامی قابلیت های بلاک چین ها بهره مند شوند.

اهمیت خرید ارز های دیجیتال VTHO در چیست؟

مقدار ارز دیجیتال VTHO که برای هر معامله و هر تراکنش مورد نیاز می باشد، به حجم داده هایی که قرار است به انتقال در آیند بستگی پیدا می کند. یک تراکنش و معامله معمولی VET کارمزدی در حدود 30 VTHO دارد و دانستن این مقدار برای انجام هر تراکنش و داشتن اطلاعات نسبی درباره زمان مناسب خرید و فروش توکن و ارز دیجیتال VTHO الزامی است و اگر بدون دانستن این موارد به معامله بپردازیم، به مشکلات جدی دچار خواهیم شد. این ها همه در حالی است که شما باید بعد از کسب اطلاعات در این زمینه به ارتقا سطح اطلاعات خود کمک نمایید و درباره انتقال توکن تحت قرارداد های هوشمند که هزینه ای در حدود 1000 VTHO به دنبال خواهد داشت اطلاعاتی را به دست آورید. زمانی که به کسب اطلاعات بیشتر درباره ارز دیجیتال VTHO بپردازید و بدانید که چگونه می توانید در اکسپلورر های بلاک چین مطالب مد نظر خود را چک نمایید، آنگاه متوجه خواهید شد که اطلاعات تراکنشی تحت عنوان Gas Used در اکسپلورر های بلاک چین وجود دارد و این نشان دهنده آن می باشد که کارمزد پرداختی شما برای خرید و فروش و تراکنش در این شبکه ارز دیجیتال چقدر می باشد. این میزان تراکنش در حال حاضر در هر هزار گس معادل 1 VTHO می باشد و شما در هر تراکنش مجبور به پرداخت این مقدار هزینه خواهید بود.

هدف از ایجاد ارز های دیجیتال VTHO چه بوده است؟

هدف از ایجاد و به وجود آوردن ارز دیجیتال VTHO این بوده که افرادی که در زمینه معامله در این ارز های دیجیتال به فعالیت می پردازند بتوانند با سرعت پردازش بیشتری به سرمایه گذاری در این عرصه بپردازند و مجبور نباشند که با طراحی متن باز انجام شده توسط توسعه دهندگان موجود که ضرر های زیادی را به همراه خواهند آورد همراه باشند. در این شرایط است که هدف از ایجاد ارز دیجیتال VTHO محقق خواهد شد. علاوه بر موارد گفته شده موسس این ارز دیجیتال وظیفه داشته است که شرایطی را محقق نماید که فرا معامله ای برای افراد به وجود آید که آنها به مرور زمان پیشرفت خود را در زمینه سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال مشاهده نمایند و شرکت کنندگان و کاربران این ارز دیجیتال بتوانند معاملات چند کاره و چند طرفه را با سازماندهی کاملا منطقی پیش ببرند و پرداخت های چند طرفه را بی عیب و نقص انجام دهند.

داشتن عملکرد خوب در شبکه ارز های دیجیتال VTHO به چه چیزی بستگی دارد؟

برای آنکه عملکرد خوبی را در شبکه ارز های دیجیتال VechainThor تجربه نمایید، آنگاه نیاز به دو توکن پیدا خواهید کرد. این دو توکن عبارت است از VET و  که وجود آن برای عملکردتان در این شبکه الزامی خواهد بود. شما برای خرید و فروش و یا ایجاد و دریافت توکن و ارز دیجیتال VTHO نیاز به توکن های VET پیدا خواهید کرد و براین این کار نیز ملزم خواهید بود که این توکن ها را نگهدارید و در ازای آن توکن های VTHO را به دست آورید و در گام بعد از این توکن ها استفاده نمایید تا کارمزد های تراکنش های خود را در شبکه ارز دیجیتال VTHO پرداخت نمایید. به ازای هر توکن وت در هر بلاک جدیدی که به وجود می آید، 0.0000005 توکن VTHO ایجاد می شود که در همه زمان ها یک اصل ثابت است و تغییری در آن به وجود نخواهد آمد. بنابراین می دانیم که در پی آن به ازای هر ده ثانیه شاهد به وجود آمدن یک بلاک چین خواهیم بود که یک بلاک چین به بلاک چین های دیگر اضافه خواهد شد. به همین خاطر است که این میزان در محاسبه روزانه تبدیل به مقداری در حدود  0.000432 خواهد شد. به عبارتی دیگر در هر روز به ازای به وجود آمدن هر ارز دیجیتال VTHO، تعدادی توکن VET به وجود خواهد آمد و ایجاد هر دو روزانه کاملا وابسته هم خواهد بود. این به آن معنی است که اگر فردی 10 هزار توکن VET در اختیار داشته باشد آنگاه به ازای همان میزان 4.32 توکن VeThor به دست خواهد آورد.

نرخ تبادل در ارز های دیجیتال VTHO چگونه می باشد؟

اگر درباره تبادل نرخ این ارز های دیجیتال کنجکاوید و می خواهید بدانید که نحوه ایجاد توکن های VTHO چگونه می باشد، پیشنهاد می کنیم که در ادامه مطلب همراه ما باشید. نرخ تبادل این ارز های دیجیتال نیز به این صورت است که احتمال می دهیم در آینده دچار ارتقا قیمت شوند و نرخ آن برای مبادله و تراکنش افزایش پیدا کند. چیزی که مسلم است اما این است که در آینده این مقدار بیشتر می شود اما قطعا از این مقدار کمتر نخواهد شد.

افزایش نرخ فروش ارز دیجیتال VTHO به چه چیزی بستگی دارد؟

اینکه تا چه حد این مقدار افزایش پیدا کند کاملا بستگی به این دارد که دارندگان و سرمایه گذاران فعال در این ارز دیجیتال تا چه حد با نرخ افزایشی موافقت به خرج دهند و در صورتی که این افراد با نرخ افزایشی موافق باشند، آنگاه نرخ افزایشی به قطعیت در خواهد آمد. 30 درصد از توکن‌ های VTHO تنها برای نود های موجود در شبکه در نظر گرفته شده است و در ازای تایید تراکنش ها به این موضوع اختصاص داده می شود و در پایان تراکنش ها، پرداخت خواهد شد.

ثابت نگه داشتن هزینه معاملات در شبکه VeThor چگونه می باشد؟

از جمله تفاوت‌ هایی که شبکه ارز دیجیتال VTHO با دیگر سیستم ها و شبکه های دیجیتال موجود دارد، این است که در شبکه ارز دیجیتال VTHO، تنها از دو توکن استفاده می‌ شود و این در حالی است که در بسیاری از شبکه‌ های ارز دیجیتال موجود به ازای هر ارز دیجیتال اصلی و فعال، تنها یک توکن به وجود خواهد آمد و همین امر باعث شده است که در تراکنش‌ ها و تمامی خرید و فروش‌ ها و معاملات موجود در این مورد، نرخ و هزینه ارز دیجیتال VTHO ثابت باقی بماند و تفاوت چندانی در طول زمان در این زمینه مشاهده نشود. برای تثبیت این مطلب می توان به چگونگی و نحوه عملکرد ارز دیجیتال اتریوم و بیت کوین در زمینه ارز های دیجیتال اشاره نمود. با توجه به آنکه در طول زمان قیمت و ارزش ارز های دیجیتال بیت کوین و اتریوم روند صعودی داشته است، می توان انتظار داشت که ارزش و هزینه معاملات این ارز دیجیتال در شبکه فارکس به حدود یک دلار برسد و این دقیقا بر خلاف چیزی است که امروزه در ارز های دیجیتال VTHO مشاهده نموده ایم زیرا در این ارز دیجیتال نرخ مشاهده شده 0.1 دلار می باشد. البته نکته مهم و قابل توجه این است که این موضوع از نظر کاربران این شبکه به عنوان یک نکته مثبت تلقی نمی شود و از دید آنها نکته ای منفی به شمار می رود.

نحوه محاسبه کارمزد تراکنش های ارز های دیجیتال VTHO چگونه می باشد؟

در شبکه ارز دیجیتال VeThor، کارمزد تراکنش های موجود و معاملات انجام شده طبق فرمول مشخص و ثابتی انجام می شود و با فرمول کارمزد تراکنش = قیمت VTHO * مقدار VTHO مورد نیاز، می توان به راحتی کارمزد تراکنش ها را محاسبه نمود. نکته مهم و قابل توجه این است که در شبکه ارز دیجیتال VTHO کارمزد تراکنش ها و معاملات کاملا با قیمت ارز دیجیتال وتور امری مجزا و جداگانه و مستقل به شمار می رود.

چگونه خرید و فروش ارز های دیجیتال VTHO در شبکه با نرخ تقریبا ثابتی محاسبه می شود؟

افزایش پاداش استخراج VTHO و خرید و فروش این ارز دیجیتال و همینطور قیمت ارز دیجیتال VTHO امر بسیار مهمی برای معامله گران و سرمایه گذاران ارز دیجیتال VTHO می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. محاسبه قیمت ارز دیجیتال VTHO بنا به اینکه شما در چه زمان و چه موقعیتی به خرید و فروش این ارز دیجیتال بپردازید متفاوت خواهد بود.

نرخ فروش ارز دیجیتال VTHO چگونه می باشد؟

علی رغم اینکه نرخ ایجاد توکن های VTHO در حال تغییر می باشد اما نرخ تقاضا کاهش پیدا کرده است و باعث شده است که در قیمت کلی این ارز دیجیتال کاهش به وضوحی دیده شود. همینطور در این شرایط در عین آنکه قیمت توکن VTHO در حال نزول و کاهش می باشد، تعداد توکن های VTHO که به معامله گران VET اختصاص داده می شود، بیشتر خواهد شد.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت وتور توکن در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار وتور توکن چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه وتور توکن چه مقدار است؟

کمترین قیمت وتور توکن در ۲۴ ساعت 0.002426 $

بیشترین قیمت وتور توکن در ۲۴ ساعت 0.002542 $

کمترین قیمت وتور توکن در یک هفته 0.002066 $

بیشترین قیمت وتور توکن در یک هفته 0.002661 $

کمترین قیمت وتور توکن در یک ماه 0.001325 $

بیشترین قیمت وتور توکن در یک ماه 0.003130 $

سایت اصلی وتور توکن

https://www.vechain.org/

خرید وتور توکن
فروش وتور توکن
خرید آنی وتور توکن
فروش آنی وتور توکن
خرید فوری وتور توکن
فروش فوری وتور توکن
قیمت وتور توکن
خرید و فروش وتور توکن
قیمت لحظه ای وتور توکن
قیمت خرید وتور توکن
قیمت فروش وتور توکن
صرافی خرید وتور توکن
قیمت وتور توکن به دلار
قیمت وتور توکن به تومان
بهترین صرافی خرید وتور توکن
قیمت وتور توکن امروز
نمودار قیمت وتور توکن