پرفکت مانی – Perfect Money

Title
قیمت خرید تومان
Title
قیمت فروش تومان

پرفکت مانی

پرفکت مانی در سال 2007 بنیان گذاری شده و یک شرکت ثبت شده در پاناما می باشد.
با استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی کاربر می تواند هر یک از انواع حساب های ارزی مانند (طلا، یورو، دلار ) را انتخاب کند. این سیستم پرداخت به شما امکان می دهد در سریعترین زمان و با کمترین هزینه با روش های مختلف معاملات خود را انجام دهید.
که یکی از این روشها استفاده از ووچر (E-Voucher ) است. روش دیگر جهت شارژ حساب پرفکت مانی انتقال به کیف پول می باشد.
واریز پول به حساب پرفکت مانی به این صورت است که دارنده حساب با استفاده از ووچرهای الکترونیکی یا انتقال به کیف پول می تواند برای افزایش موجودی پرفکت مانی اقدام کند
برای خرید پرفکت مانی یا شارژ حساب کاربری خود، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، به وب سایت ارزیپتو مراجعه کنید. خرید این ارز الکترونیکی در وب سایت ما به صورت کاملا خودکار انجام شده و لحظاتی پس از ثبت سفارش، کد پرفکت مانی برای شما ارسال می‌شود.
همچنین برای سفارش های پرفکت مانی در ارزیپتو کامزدی دریافت نمی شود.
البته برای خرید پرفکت مانی ازارزیپتو، حساب کاربری شما حتما باید تایید شده باشد. پرفکت مانی خریداری شده، هم به صورت کد ووچرو هم بصورت ارسال به کیف پول دراختیار شما قرار می‌گیرد. بنابراین، حتی اگر حساب پرفکت مانی هم نداشته باشید، به راحتی می‌توانید این کد را در هر وب سایتی که از آن خرید می‌کنید یا قصد افزایش موجودی حساب کاربری خود را دارید وارد کرده و از آن استفاده کنید. البته اگر حساب پرفکت مانی هم داشته باشید، با استفاده از همین کد می توانید حساب خود را شارژ کرده و از آن استفاده نمایید.