logo
{ "p_id": 5015, "chart_slug": "hex", "symbol": "HEX", "en_name": "HEX", "fa_name": "هگز", "change_1h": 0.0786864, "change_7d": -12.7636, "change_24h": -2.01802, "change_30d": 0, "volume": "", "marketcap": "", "supply": null, "rank": 260, "website_url": "", "low_24h": 0, "high_24h": 0, "low_7d": 0, "high_7d": 0, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0.0014059805975114358, "slug": "hex", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": -2.51664, "price": 14.747629567257963 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -2.46918, "price": 6060.841713969743 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": -5.95911, "price": 0.2761194745945151 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -6.35238, "price": 1.3090033839332131 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 0.349121, "price": 1.5271667583503328 } ], "category": { "name": "" } }
HEX

HEX HEX

هگز

قیمت هگز

2.0 %

-

$ 0.001406

تومان 84

۲۴ ساعت

کمترین قیمت هگز

$0

indicator

بیشترین قیمت هگز

$0

عرضه کل هگز

HEX 0.00

ارزش کل بازار هگز

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت هگز

0.1 % +

تغییرات یک هفته

12.8 % -

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
HEX
HEX
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای هگز (HEX/USD)

نمودار قیمت لحظه ای هگز HEX در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای هگز

HEX (HEX)

ارز دیجیتال هگز HEX با نام اختصاری HEX با ارزش بازار 0.00 در رتبه 260 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش هگز صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت هگز برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز هگز 0.00 واحد است و هر واحد هگز در این لحظه با قیمت 0.001406 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت هگز در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 2.02 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال Hex

ارز دیجیتال hex یک ابزار مالی و نوعی سیستم سهامداری همتا به همتا است که در دسامبر 2019 در بستر بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شد. تمام تراکنش‌های این رمز ارز توسط اعتبارسنجی‌های شبکه و بدون نیاز به واسطه تأیید می‌شوند. ارز دیجیتال hex به منظور ذخیره ارزش طراحی شده است و جایگزینی برای گواهی سپرده است که به سرمایه‌گذارانی که دارایی‌های خود را برای مدتی استیک می‌کنند یا سهام دارند، پاداش می‌دهد. درباره ارز دیجیتال HEX گواهی سپرده  یا به اختصارCD نوعی سپرده در بازار معاملات مالی سنتی است. همانطور که بانک ها، نرخ بهره ای را به حساب هایی که مدت زمانی مبلغ سپرده خود را دست نخورده باقی می گذارند ارائه می دهند؛ دارندگان ارز دیجیتال Hex نیز می‌توانند دسته‌هایی از رمز ارزهای خود را برای مدت زمان مشخصی به اشتراک بگذارند. در طول این مدت، آنها تنها در صورت پرداخت جریمه های زیاد به ارزهای خود دسترسی دارند اما وقتی زمانی مشخصی طی شد، دارندگان رمز ارز Hex می توانند پاداش های خود که با خود این ارز پرداخت می شود، دریافت کنند. ارز دیجیتال hex از یک موتور پردازش تراکنش استفاده می کند که می تواند 2000 تراکنش در ثانیه انجام دهد. این سیستم، طبق گفته وب سایت رسمی این رمزارز، ایمن تر و برتر از بیتکوین است. رمز ارزهای هگز را می توان به دو روش به دست آورد. کاربران می‌توانند اتریوم را به رمز ارز هگز تبدیل کنند یا  این ارز را در صرافی‌های ارز دیجیتال خریداری کنند. ارز دیجیتال هگز به کاربران این امکان را می دهد که ارز های خود را استیک کنند و در ازای آن سهمی از سکه های منتشر شده جدید و یا سکه های تورمی آن بدست آورند. این پلتفرم، همچنین شامل ویژگی‌هایی است که از افزایش قیمت حمایت می‌کند و در عین حال فعالیت‌هایی را که به قیمت آسیب می‌زنند، از بین می‌برند. به عبارت دیگر، قرارداد هوشمند ارز دیجیتال hex، طرف‌های ذینفعی را که زودتر از موعد، تعهد خود را لغو می‌کنند، جریمه می‌کند واز طرف دیگر به کسانی که دوره ی بیشتری ارز دیجیتال خود را استیک می کنند پاداش بیشتری می دهد. ارز دیجیتال hex در ابتدا یک ایردراپ رایگان برای دارندگان بیتکوین بود. نکته مهم این است که مانند یک ICO نبود و کاربران در هر زمان از فرآیند دریافت کوین ها، نیازی به پرداخت هزینه سوخت نداشتند. توزیع بین دارندگان بیت کوین 10000 عدد ارز دیجیتال HEX در هر 1 بیتکوین بود. دارندگان بیتکوین فقط در سال اول عرضه می توانند ادعای دریافت ارز دیجیتال هگز را داشته باشند. در این مدت، 90 درصد این رمز ارز دریافت شده بمدت یک سال قفل شد. در پایان سال اول انتشار، تمام سکه هایی که توسط دارندگان بیتکوین ادعا نشده بود، بین سایر کاربران ارز دیجیتال hex با سهام فعال توزیع شد. ارز دیجیتال hex ادعا می کند که مکانیسم تورم آن نسبت به بیت کوین مطلوب تر است. تورم سالانه رمز ارز هگز محدود است و تورم مستقیماً به دارندگان این ارز پرداخت می شود. مکانیسم اثبات انتظار رمز ارز هگز نسبت به پروتکل اثبات کار بیتکوین انرژی کمتری مصرف می کند. ارز دیجیتال هگز بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است، در حالی که بیت کوین توسط بلاکچین خودش پشتیبانی می شود. همچنین برای خرید در چندین صرافی غیرمتمرکز مانند یونی سواپ در دسترس است. جالب توجه است که در واقع این رمز ارز، صرافی های غیرمتمرکز را در همان روزهای اولیه محبوب کرد.

بنیان گذاران hex

خالق ارز دیجیتال hex، ریچارد شولر متولد ۹ اکتبر ۱۹۷۹ است که بیشتر با نام ریچارد هارت شناخته می‌شود. او یک کارآفرین، نویسنده و یوتوبر معروف است. او علاوه بر بنیانگذاری این پروژه که به عنوان اولین گواهی سپرده بلاک چین با بهره بالا شناخته می شود، شبکه PulseChain را نیز راه اندازی کرده است. ارز دیجیتال hex دارای یک سیستم ترکیبی اثبات کار POW و اثبات سهام POS است. این ارز دیجیتال به کسانی که ارز های آن را استیک می کنند از تورم سکه ها ارز دیجیتال هگز پرداخت می کند، در حالی که استخراج کنندگان اتریوم، مقادیر کمی اتریوم را برای انجام تراکنش ها دریافت می کنند. این رمز ارز، برای به حداکثر رساندن قابلیت همکاری و امنیت با استاندارد ERC20 مطابقت دارد. ارز دیجیتال هگز به راحتی قابل توسعه است زیرا قراردادهای هوشمند را می توان بر روی آن ایجاد کرد یا به آن اشاره کرد.

آینده ارز دیجیتال hex

توسعه دهندگان Hex همچنین این اهداف را برای این پلتفرم بیان کرده اند:
  • استفاده از این ارز به جای طلا برای ذخیره دارایی
  • از بین بردن نیاز به کارت اعتباری و شرکت های پرداخت
  • جایگزین سیستم های متمرکز با یک سیستم تراست لس، یعنی بدون نیاز به اعتماد به شخص ثالث یا نهاد خاص که مستقیماً به ذینفعان سود پرداخت می کند.
با اینهمه، هنگام ارزیابی آینده ارز دیجیتال hex، باید ریسک سرمایه گذاری در این ارز را درنظر گرفت برخی موارد درباره این ارز وجود دارد که باید درنظر گرفت: کلاهبرداری: ارز دیجیتال هگز در سال 2019 به کلاهبرداری و طرح پونزی متهم شد. طرح پونزی یک کلاهبرداری سرمایه گذاری است که بازده سرمایه بالایی را با حداقل ریسک و یا حتی بدون ریسک به سرمایه گذاران وعده می دهد. بنابراین پیش از هرگونه سرمایه گذاری روی این پروژه باید تحقیقات کاملی انجام شود. دسترسی: ارز دیجیتال هگز در حدود 20 صرافی موجود است، اما در هیچ یک از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال جهان فهرست نشده است. این موضوع از این نظر اهمیت دارد، زیرا صرافی های کوچکتر معمولاً اهداف بهتری برای حملات هک هستند. این پروژه به طور قابل توجهی بر اعتبار خود متکی است. اگر پروژه اعتبار خود را از دست بدهد، قیمت ارز دیجیتال  hex ممکن است سقوط کند. دلیل این امر این است که حجم زیادی ازسکه ها باید برای پرداخت به دارندگان "گواهی سپرده"  فعلی منتشر شود. این امر عرضه سکه را به طور چشمگیری افزایش می دهد که منجر به کاهش قیمت رمزارز می شود زیرا شکاف بین عرضه و تقاضا بسیار زیاد است. ارز دیجیتال هگز، ادعا می کند بیش از 200000 کیف پول HEX وجود دارد. با توجه به CoinMarketCap، 173.41 میلیارد سکه از مجموع عرضه 633.5 میلیاردی در گردش است. درخصوص برنامه ی کشت سرمایه رمز ارز hex نیز می توان گفت که در مقایسه با دیگر پروژه های پیچیده دیفای، این پروژه گزینه های بسیار محدودی را ارائه می دهد. خرید ارز دیجیتال هگز، سپس نگهداری و استیک آن و دریافت ارزهای هگز بیشتر، چیز بیشتری را از زمان شروع پروژه ارائه نکرده است. ارز دیجیتال HEX وبسایت رسمی https://hex.com/ البته از جهتی می توان گفت که این پروژه برای علاقمندان ریسک زیادی را در پی نخواهد داشت زیرا فقط دو طرف در این معامله درگیرند. کاربران و قراردادهای هوشمند. این امر مهم است زیرا بیشتر سواستفاده ها زمانی رخ می دهند که یکی از طرفین بر قراردادهای هوشمند قدرت دارد و یا زمانی که موارد قرارداد توسط تمام سرمایه گذاران قابل مشاهده نیست. برای آگاهی بیشتر از پیشرفت های این پروژه به وبسایت رسمی ارزدیجیتال HEX مراجعه نمایید. همچنین می توانید مدت کوتاهی پس از هر اقدام این پروژه منتظر به روز رسانی این مقاله باشید!

کیف پول ارز دیجیتال hex

همانطور که پیش ازین اشاره شد ارز دیجیتال هگز روی شبکه ی Erc20 قرار دارد به همین علت تمام کیف پول هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می کنند برای نگهداری و ذخیره این رمز ارز مناسب هستند. شما می توانید هم از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر و هم کیف پول های نرم افزاری مانند مای اتر ولت، اتومیک، تراست ولت و متامسک استفاده کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتالHEX

این توکن بدون محدودیت حداکثری عرضه در تعداد معینی در دسترس معامله گران خواهد بود. در فبریه 2022 تعداد 173میلیارد از این توکن در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. برای خرید ارز دیجیتال HEX به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت هگز در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار هگز چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه هگز چه مقدار است؟

سایت اصلی هگز

https://payeer.com/en/

خرید هگز
فروش هگز
خرید آنی هگز
فروش آنی هگز
خرید فوری هگز
فروش فوری هگز
قیمت هگز
خرید و فروش هگز
قیمت لحظه ای هگز
قیمت خرید هگز
قیمت فروش هگز
صرافی خرید هگز
قیمت هگز به دلار
قیمت هگز به تومان
بهترین صرافی خرید هگز
قیمت هگز امروز
نمودار قیمت هگز