logo
{ "p_id": 7548, "chart_slug": "wemix", "symbol": "WEMIX", "en_name": "WEMIX", "fa_name": "ویمیکس", "change_1h": 0.494073, "change_7d": -8.24194, "change_24h": -2.80506, "change_30d": -18.2718, "volume": null, "marketcap": "486089711.34", "supply": null, "rank": 143, "website_url": null, "low_24h": 1.3239734514961619, "high_24h": 1.420867694334515, "low_7d": 1.3239734514961619, "high_7d": 1.4593948153863516, "low_30d": 1.3239734514961619, "high_30d": 1.7171550895400889, "price": 1.3566829671785923, "slug": "wemix", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": -1.39329, "price": 18.498134123869608 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -0.911099, "price": 7255.890305773105 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 0.0319102, "price": 0.3569264487105403 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -0.599249, "price": 1.7645267665497513 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": -0.665764, "price": 1.7889882312568584 } ], "category": { "name": "" } }
WEMIX

WEMIX WEMIX

ویمیکس

قیمت ویمیکس

2.8 %

-

$ 1.36

تومان 80,021

۲۴ ساعت

کمترین قیمت ویمیکس

$1.32

indicator

بیشترین قیمت ویمیکس

$1.42

عرضه کل ویمیکس

WEMIX 0.00

ارزش کل بازار ویمیکس

0.49 میلیارد USDT

تغییرات یک ساعت ویمیکس

0.5 % +

تغییرات یک هفته

8.2 % -

تغییرات یک ماه

18.3 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
WEMIX
WEMIX
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای ویمیکس (WEMIX/USD)

نمودار قیمت لحظه ای ویمیکس WEMIX در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای ویمیکس

WEMIX (WEMIX)

ارز دیجیتال ویمیکس WEMIX با نام اختصاری WEMIX با ارزش بازار 0.49 میلیارد در رتبه 143 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش ویمیکس صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت ویمیکس برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز ویمیکس 0.00 واحد است و هر واحد ویمیکس در این لحظه با قیمت 1.36 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت ویمیکس در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 2.81 کاهش داشته است.

wemix

حوزه بازی های ویدیویی بر بستر شبکه بلاک چین علاوه بر ایجاد سرگرمی، راهی مناسب به منظور طراحی توکن های غیر مثلی و کسب درامد از خرید و فروش آن ها میباشد. ارز دیجیتال wemix یک پلتفرم به منظور طراحی و توسعه بازی های غیر متمرکز و هم چنین اپلیکیشن های غیر متمرکز است که با عنوان dApp شناخته میشود. ارز دیجیتال Wemix درای رابط کاربری مناسب و ساده ای است که استفاده از آن تنها با ثبت نام از طریق ایمیل امکان پذیر خواهد بود و نیازی به احراز هویت در ارز دیجیتال Wemixنیست ارز دیجیتال Wemix به عوان توکن کاربردی پلتفرم Wemix است که به منظور پرداخت تراکنش ها، تبادلات رمزارزی، اثبات سهام و ایردراپ مورد استفاده قرار می گیرد. ارز دیجیتال wemix توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک-چین بر بستر آن شکل گرفته اند. به بیان ساده تر سیستم  های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت-کوین، اتریوم، بایننس چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. ارز دیجیتال Wemix همانطور که گفته شد یک توکن غیر مثلی نیز میباشد. توکن های این حوزه که با نام توکن های غیر مثلی یا غیر قابل تبدیل شناخته می شوند، نشان دهنده ی مالکیت یک دارایی دیجیتال می باشند. اگر کالایی با نمونه های مشابه ارزش یکسانی داشته باشد، یک دارایی قابل تبدیل است. حال اگر یک دارایی دارای ارزش متفاوتی با نمونه های یکسان باشد و یا نمونه ی مشابهی نداشته باشد، یک دارایی غیر مثلی یا غیر قابل تبدیل است. برای مثال یک اسکناس هزارتومانی با یک اسکناس هزارتومانی دیگر ارزش یکسانی دارد، در حالی که کالایی همچون لبتاب با دیگر لبتاب-های موجود در بازار ارزش متفاوتی خواهد داشت. دارایی های دیجیتال نیز ممکن است قابل تبدیل و یا غیر قابل تبدیل باشند. مالکیت دارایی های غیرقابل تبدیل دیجیتال، از طریق توکن های این حوزه انتقال پیدا می کند. یکی از اهداف فناوری بلاک چین حفاظت از مالکیت معنوی و محفوظ داشتن حق کپی رایت می باشد که مهم ترین دلیل به وجود آمدن توکن های NFT نیل به همین هدف است.

قیمت ارز دیجیتال wemix

نمودار قیمتی ارز دیجیتال wemix پس از عرضه در سال 2018 نوسانات بسیاری را تجربه نموده است. نواحی قیمتی 1تا2دلار و 4تا6دلار و نیز سقف تاریخی 803دلار میتوانند بخ عنوان نواحی مهم حمایتی  و مقاومتی مورد استفاده تحلیلگران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. همانند سایر دارایی های مالی قیمت ارز دیجیتال wemix نیز از المان های مختلفی تاثیر پذیر است که در ادامه به مهمترین آن ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهم ترین المان های تاثیرگذار بر قیمت ارز دیجیتال wemix است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر، ورود و خروج ارز دیجیتال wemix به صرافی ها به عنوان میزان عرضه و تقاضای این رمزارز در نظر گرفته می شود. ورود این ارزدیجیتال به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای این ارزدیجیتال خواهد بود. رقابت رقابت بین ارز دیجیتال wemix و دیگر رمزارزها در مورد عملکرد سیستم می تواند موجب تغییراتی در قیمت رمزارز باشد. صرافی های که ارز دیجیتال wemix در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود. ارز دیجیتال wemix یک پلتفرم به منظور طراحی و توسعه بازی های غیر متمرکز و هم چنین اپلیکیشن های غیر متمرکز است

آینده ارز دیجیتال wemix

یکی از مهمترین فاکتورهای مورد توجه در آنده ارز دیجیتال wemix مفهوم توکن سوزی است. سوزاندن توکن به معنی حذف دائمی کوین های در گردش یک ارزدیجیتال خاص است که معمولا این حرکت برای اهداف ضد تورمی انجام می شود. به بیان دیگر، توکن سوزی ساز و کاری مشابه تجمیع سهام در بازار اوراق بهادار  می باشد. توسعه دهندگان هر توکن، با سوزاندن توکن ها و کم کردن عرضه آن ها در بازار، موجب افزایش قیمت و یا جلوگیری از کاهش قیمت توکن ها می-شوند. برای انجام این  کار ارز دیجیتال wemix وارد یک کیف پول عمومی غیر قابل بازگشت می شوند که به آن کیف پول آدرس خوار گفته می شود. این کیف پول ها درحالی که کاملا فریز شده اند، توسط تمامی گره ها (Node) قابل مشاهده اند. ارز دیجیتال wemix به عنوان یک آلت کوین شناخته میشود. آلت کوین در واقع ترکیب دو کلمه ی Alternative و Bitcoin می باشد که به معنای جایگزینی برای بیت کوین است. آلت کوین ها در واقع برای برطرف کردن مشکلاتی هم چون مقیاس پذیری کم، کم بودن سرعت تراکنش ها و نیز کاهش کارمزد تراکنش ها که در سیستم  بیت کوین بالاتر از حد انتظار سرمایه گذاران بود، به وجود آمده اند. آلت کوین ها با هدف بر طرف کردن کاستی های بیت کوین و سیستم پولی آن به وجود آمده اند. توسعه روزافزون فناوری بلاک چین و نیز پیشرفت های شگفت آور ایجاد شده در این حوزه، آلت سیزن را به وجود آورده است. آلت سیزن یا همان فصل آلت کوین ها، در واقع به همین پیشرفت های سریع اشاره دارد که موجب گسترش بازار ارزهای دیجیتال شده است. به بیان ساده تر، در نوامبر2021 ما در دورانی هستیم که آلت کوین ها در حال گسترش و توسعه می باشند و نیز فرصت سرمایه گذاری نوینی را به وجود آورده اند. از سوی دیگر، آلت سیزن به حجوم سرمایه گذاران به کوین های دیگر بجز بیت کوین اطلاق می شود. بیت کوین سهم قابل توجهی از بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد، زمانی که این رمزارز در حالت رنج قرار داشته باشد و یا با سیر نزولی قیمت رو به رو شود، سرمایه گذاران ممکن است به آلت کوین های موجود در بازار توجه بیشتری نشان دهند. به بیان ساده تر، آلت سیزن به نوعی به قطع امید کوتاه مدت سرمایه گذاران نسبت به بیت کوین و سرازیر شدن سرمایه ها به سایر رمزارزهای موجود در بازار، اشاره می کند. هرچند این پدیده می تواند موجب پامپ و دامپ های متعدد در بازار ارزهای دیجیتال شود، سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نمی تواند بخش بزرگی از نقدینگی را تنها به بیت کوین اختصاص دهد. WEMIX کاهش کارمزد تراکنش های پرداختی به وسیله ارز دیجیتال wemix نیز میتواند در آینده رمزارز wemix موثر باشد. مفهوم گس فی یا همان کارمزد تراکنش یکی از چالش های اصلی آلت کوین ها در طول روند توسعه آن ها بوده است. گس کوین ها به منظور پرداخت کارمزد تراکنش های دیگر کوین-ها به وجود  آمده اند. به بیان ساده تر، توسعه این کوین ها به منظور بهینه سازی کارمزد تراکنش ها به وسیله سرمایه گذاری در آن ها انجام گرفته  است. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال wemix به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

کیف پول ارز دیجیتال wemix

کیف پول ارز دیجیتال wemix کاربردهایی همچون اثبات سهام و ایردراپ را به همراه دارد. یکی از دلایل استفاده از الگوریتم اجماع، افزایش سطح امنیت شبکه بلاک چین بود که موجب اطمینان به درستی تراکنش ها می شد. به دلایلی هم چون کندی سرعت تراکنش ها و نیز مسائل محیط زیستی، فرایند استخراج ارزهای دیجیتال به روش های نوین و توسعه یافته ای تغییر پیدا کرد. یکی از این سازوکارهای نوین فرایند اثبات سهام می باشد. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است. اتریوم یکی از اولین رمزارزها است که سیستم بلاک چین خود را بر اساس اثبات سهام نیز گسترش داده است. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز اتریوم، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین اتریوم، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. ایردراپ ارز دیجیتال wemix نیز به عنوان نوعی از عرضه اولیه ارز دیجیتال wemix شناخته میشود که میتواند سود مناسبی برای کاربران کیف پول ارز دیجیتال wemix داشته باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال wemix

ارز دیجیتال wemix درای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 1میلیارد توکن است که در ژانویه 2022 تعداد 123میلیون از ارز دیجیتال wemix در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. همچنین برای معامله رمزارز wemix می توانید به صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت ویمیکس در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار ویمیکس چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه ویمیکس چه مقدار است؟

کمترین قیمت ویمیکس در ۲۴ ساعت 1.32 $

بیشترین قیمت ویمیکس در ۲۴ ساعت 1.42 $

کمترین قیمت ویمیکس در یک هفته 1.32 $

بیشترین قیمت ویمیکس در یک هفته 1.46 $

کمترین قیمت ویمیکس در یک ماه 1.32 $

بیشترین قیمت ویمیکس در یک ماه 1.72 $

سایت اصلی ویمیکس

https://payeer.com/en/

خرید ویمیکس
فروش ویمیکس
خرید آنی ویمیکس
فروش آنی ویمیکس
خرید فوری ویمیکس
فروش فوری ویمیکس
قیمت ویمیکس
خرید و فروش ویمیکس
قیمت لحظه ای ویمیکس
قیمت خرید ویمیکس
قیمت فروش ویمیکس
صرافی خرید ویمیکس
قیمت ویمیکس به دلار
قیمت ویمیکس به تومان
بهترین صرافی خرید ویمیکس
قیمت ویمیکس امروز
نمودار قیمت ویمیکس