در حال دریافت اطلاعات
درباره Wrapped Bitcoin
About Wrapped Bitcoin

ارز دیجیتالWrapped Bitcoin  با نماد اختصاری WBTC در ژانویه 2019 با همکاری ، Ren، Dharma، Kyber، Compound، MarketDAO بوجود آمد. ایجاد این پروتکل ها در جهت ایجاد نقدینگی بیشتر در شبکه بیت کوین به پشتوانه اتریوم صورت گرفت .و هم اکنون با مدیریت سازمان DAO اداره می شود.

این توکن روی شبکه ی بلاکچین اتریوم راه اندازی شد. یعنی WBTC  یک توکن ERC20  هست که پشتوانه ی آن بیتکوین می  باشد. ارزش هر واحد از این توکن معادل خود بیت کوین است . استفاده از توکن WBTC مدت زمان انتقال و زمان تراکنش را برای ارز بیت کوین بسیار کوتاه کرده و استفاده از آن سرعت بیشتر در انتقال بیت کوین را ایجاد نموده است.

علاوه بر کاهش مدت زمان ارسال به دارندگان بیت کوین این دسترسی را می دهد تا از امکانات شبکه ی اتریوم نیز استفاده کنند بدون اینکه ارز اتریوم خریداری کنند . امکاناتی مانند استفاده از قراردادهای هوشمند ، اپلیکیشن های غیر متمرکز و همینطور کیف پول اتریوم .

 

از WBTC در بازار دیفای در موارد زیر مورد انفاده قرار می گیرد .

  • به عنوان وثیقه برای تأمین وام های تحت حمایت رمزنگاری
  • برای کسب سود در استخرهای وام غیرمتمرکز
  • برای به دست آوردن نقدینگی استخراج / درآمد حاصل از کشاورزی
  • برای حاشیه سازی ترید در مبادلات صرافی های غیر متمرکز

 

کاربران برای ذخیره و نگهداری WBTC  می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

 

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
0.14 B
سکه در گردش
0.21 M
حجم بازار
8.83 B
عرضه کل
0.00