logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "medibloc", "symbol": "MED", "en_name": "MediBloc", "fa_name": "MediBloc", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 411, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "medibloc", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
MED

MediBloc MED

MediBloc

قیمت MediBloc

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت MediBloc

$0

indicator

بیشترین قیمت MediBloc

$0

عرضه کل MediBloc

MED 0.00

ارزش کل بازار MediBloc

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت MediBloc

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
MED
MED
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای MediBloc (MED/USD)

نمودار قیمت لحظه ای MediBloc MED در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای MediBloc

MediBloc (MED)

ارز دیجیتال MediBloc MediBloc با نام اختصاری MED با ارزش بازار 0.00 در رتبه 411 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش MediBloc صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت MediBloc برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز MediBloc 0.00 واحد است و هر واحد MediBloc در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت MediBloc در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

medibloc

ارز دیجیتال MED

ارز دیجیتال  MED، یک اکوسیستم اطلاعات سلامت غیرمتمرکز برای بیماران، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و محققان است که  توسط فناوری بلاک چین توسعه یافته است. پلتفرم بلاک چین به شما امکان می دهد هر آنچه در دنیای مراقبت های بهداشتی می گذرد ، مانند بازدید از پزشک و ثبت به روز رسانی ها را ردیابی و ثبت کنید. با جمع آوری تمام اطلاعات و تاریخچه پزشکی بیمار در قالبی مختصر ، می توان مراقبت سریع و قابل اعتماد بیمار را انجام داد و افراد موظف هستند سوابق خود را توزیع کنند. علاوه بر این، ارز دیجیتالMED  به اشتراک گذاری سوابق را از طریق یک سیستم پاداش آسان می کند. هم به بیماران و هم ارائه دهندگان برای کمک های خود به اکوسیستم پاداش پرداخت می شود و بیماران می توانند از این توکن ها برای شروع تراکنش های معمول پزشکی (به عنوان مثال، پرداخت های دارویی و بیمه) با شرکای ارز دیجیتالMed استفاده کنند. تولیدکنندگان داده‌های سلامت می‌توانند با استفاده از یک شناسه غیرمتمرکز اعتبار امضا شده را برای بیماران صادر کنند و آنها را قادر می‌سازد داده‌های خود را با سایر مصرف‌کنندگان داده به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، هر کسی می تواند با مراجعه به سند DID در شبکه ی اصلی ارز، داده های احراز هویت را بررسی کند. ارز دیجیتال med این پلتفرم از یک سیستم مبتنی بر امتیاز که میزان تعامل کاربر را اندازه گیری می کند، استفاده میکند. برای دریافت MP بالاتر، می توانید آن را با ارز دیجیتال med خریداری کنید یا با به اشتراک گذاری داده ها دراین پروژه مشارکت کنید. پس از جمع آوری MP ها و بعد ازسه ماه انتظار، می توانید MP خود را به رمز ارز med تبدیل کنید. ارز دیجیتال Med فقط یک سیستم اطلاعات پزشکی مبتنی بر بلاک چین نیست، یک سیستم اطلاعات پزشکی بیمار محور است. در اصل،ارز دیجیتال med بیماران را تحت کنترل کامل سوابق پزشکی خود قرار می دهد که طبق مقررات سازمان پاسخگویی بیمه سلامت باید محرمانه نگه داشته شود. با ارز دیجیتال med ، فقط بیماران می‌توانند به داده‌های پزشکی خود دسترسی داشته باشند، زیرا کلید خصوصی برای باز کردن قفل و رمزگشایی داده‌های پزشکی محرمانه تنها به صاحب داده‌ها داده می‌شود. به عبارت دیگر، فقط بیماران به داده‌های پزشکی شخصی خود دسترسی دارند و آنها آزادند داده‌های خود را در هر کجا که می‌خواهند به اشتراک بگذارند. این مفهوم مدیریت اطلاعات بیمار، به کاهش قابل ملاحظه نرخ بهره برداری از داده های مراقبت های بهداشتی بیماران و هر وسیله ای برای استفاده غیرمجاز شخص ثالث از اطلاعات ذخیره شده بیماران در پایگاه داده ،کمک می کند. این پلتفرم یک برنامه غیرمتمرکز Dapp است که بر روی ماشین مجازی اتریوم (EVM) فرموله شده است. سه لایه، ساختار کلی پلتفرم را ایجاد می کند: Core(هسته)، Service(سرویس) و Application(برنامه). در این سه لایه، اطلاعاتی نگهداری می شود که مربوط به اطلاعات شخصی، داده های پزشکی و موجودی حساب ارز دیجیتال MED (کاربران، ارائه دهندگان، محققین) هستند.

هستهMediBloc

از آنجایی که ذخیره‌سازی در بلاک چین محدود است، لایه Core فضای ذخیره‌سازی اضافی را برای مقابله با از دست دادن داده‌های مراقبت‌های بهداشتی فراهم می‌کند.

سرویس MediBloc

با استفاده از فناوری Smart Contract، این لایه، لایه Apps را به لایه Core متصل می‌کند و امکان «ورودی/خروجی داده‌ها از طریق اتصال با لایه Core» را فراهم می‌کند.

برنامه MediBloc

این لایه افراد را قادر می سازد تا از برنامه های مختلف (مانند برنامه های موبایل) برای دسترسی و مدیریت اطلاعات استفاده کنند. رمزارزهای اختصاصی این شبه، MED و MEDXهستند. ارز دیجیتال MED ابتدا در شبکه کوانتوم منتشر شد، بنابراین، med به عنوان یک توکن QRC شناخته می شود. با این حال، با توسعه و پیشرفت ارز دیجیتال med ، تیم توسعه این ارز تصمیم گرفت که برای بهینه سازی خدمات ، پلتفرم بلاک چین خود را بسازد. داشتن یک پلتفرم بلاک چین بومی، سیستم امنیتی و کارایی کلی ارز دیجیتال med را افزایش می دهد. بلاک چین جدید همچنین توسعه ارز دیجیتال  med را در کنترل کامل خدمات خود قرار می دهد و اگر در آینده نیاز به گسترش به پلتفرم های دیگر و بهبود خدمات وجود داشته باشد، بلاک چین این انعطاف را فراهم می کند. به هین دلیل ارز دیجیتال MEDX، که ارزی با استانداردهای شبکه ی ERC-20 است کار خود را آغاز کرد. انتقال این ارز به شبکه اتریوم، یک حرکت تاکتیکی با هدف بهبود تطبیق پذیری این ارز دیجیتال است. این ارز دیجیتال از الگوریتم اثبات مفهوم(POC) استفاده می کند. به طور کلی اثبات مفهوم یا PoC، راهی برای تعیین یا آزمایش یک ایده یا محصول تجاری خاص برای امکان سنجی و قابلیت استفاده آن در بازار است. در اصل، هدف از PoC توضیح و متقاعد کردن سرمایه گذاران/خریداران بالقوه است که آیا می توان این ایده را به یک سرمایه گذاری واقعی و سودآور تبدیل کرد یا نه. ارز دیجیتال med ارز دیجیتالMed  زاییده فکر دو پزشک - دکتر آلن ووکیون خو و دکتر یونسول لی - است که تصمیم گرفتند یک سرویس تبادل داده با قابلیت بلاک چین را با هدف ارائه یک سیستم اطلاعاتی کارآمد برای بیماران، پزشکان و محققان توسعه دهند. در حالی که هر دو پزشک تجربه زیادی به عنوان مهندس نرم افزار دارند، دکتر خو، که زمانی به عنوان مهندس نرم افزار اصلی در Galaxy S با تخصص در زمینه شبکه های همتا به همتا در شرکت سامسونگ کار می کرد، بعداً در زندگی حرفه ای خود را تغییر داد و تبدیل به یک متخصص شد. جراح دندانپزشک و چند سال طبابت کرد. از سوی دیگر، دکتر لی یک پزشک متخصص در رادیولوژی و انفورماتیک بیومدیکال است. بنیانگذاران توسط تیمی از مهندسین نرم افزار، توسعه دهندگان و محققان بلاک چین با تجربه و صلاحیت کافی برای ایجاد یک سیستم کارآمد پشتیبانی می شوند.

قیمت ارز دیجیتال med

نمودار قیمت ارز دیجیتال med پس از عرضه در جولای 2021 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی مهم 0.03تا0.04دلار و نیز سقف تاریخی قیمت ارز دیجیتال med در نقطه 0.97دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازر ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

آینده ارز دیجیتال  MediBloc

ارز دیجیتال Med در اکتبر2017 تاسیس شد و انتشار اولین الگوریتم اثبات مفهوم(POC) آن در اکتبر 2017 همراه با انتشار وایت پیپر ارز دیجیتال Med اتفاق افتاد. وایت پیپر این ارز دیجیتال، برنامه های اکوسیستم و چگونگی دستیابی به آنها را توضیح می دهد. این پلتفرم شفاف و امن است. سازمان‌های غیردولتی، موسسات تحقیقاتی بیمارستان‌ها و افراد می‌توانند در صورت کسب مجوز به داده‌ها دسترسی داشته باشند. ارز دیجیتال med با تعدادی از موسسات در بخش های مراقبت های بهداشتی و مالی وارد مشارکت های استراتژیک شده است تا حداکثر تلاش خود را برای سیستم مراقبت های بهداشتی انجام دهد و به عنوان یک پلتفرم پیشرفت کند. ارز دیجیتال med با حدود چهار مرکز پزشکی بزرگ به نام های بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه کیونگ هی، گروه پزشکی اوراکل، مرکز پزشکی دانشگاه هانیانگ و بنیاد Bestian و FineInsight قراردادهای مشارکتی دارد. این بیمارستان‌ها ، سیستم پرونده های پزشکی خود را همراه با توسعه و اجرای مدل‌های تجاری جدید و بهبودیافته ، در پایگاه‌داده بلاک‌چین ارز دیجیتال med ادغام خواهند کرد. در بخش مالی، ارز دیجیتال med مشارکت قابل توجهی با شبکه های PolicyPal  وشرکت Deloitte Anjin  دارد. شبکه ی PolicyPal یک پلتفرم غیرمتمرکز بیمه است که هدف آن ارائه دسترسی بهتر به سیستم بیمه برای مصرف کنندگان است. انتظار می رود با این همکاری PolicyPalارز دیجیتال med را تحت بیمه ی محافظت از ارزهای دیجیتال خود قرار دهد. . از طرف دیگر Deloitte Anjin  یک شرکت حسابداری و مشاوره جهانی است. مشارکت فناوری با MediBloc به Deloitte کمک می کند تا پروژه های مبتنی بر بلاک چین را در سراسر کره توسعه دهد و در آن سرمایه گذاری کند. از دیگر برنامه های آینده ارز دیجیتال med توسعه و راه اندازی سه اپلیکیشن است:۱.اپلیکیشن شخصی مدیریت اطلاعات سلامت برای بیماران ۲.اپلیکیشنی برای موسسات و کارآموزان حوزه ی سلامت ۳. اپلیکیشن بازیابی اطلاعات برای محققان. برای آگاهی بیشتر از نقشه راه ارز دیجیتال MED به سایت رسمی آن مراجعه کنید و یا میتوانید مدت کوتاهی منتظر به روز رسانی های بیشتر این مقاله باشید.

کیف پول ارز دیجیتال MediBloc

برای ذخیره ارز دیجیتال med ، ابتدا باید یک حساب کیف پول MediBloc ایجاد کنید. کیف پول آنلاین این ارزدر حال حاضر فقط برای دسکتاپ در دسترس است و فرآیند راه اندازی فوق العاده سریع و آسانی را ارائه می دهد. ابتدا باید آدرس کیف پول MediBloc خود را از طریق https://wallet.gopanacea.org ایجاد کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال MediBloc

ارز دیجیتال Med دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد  ۴ میلیارد med است که تعداد 5,382,401,140 در فبوریه2022 در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. برای خرید و فروش ارز دیجیتال MED به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو وارد شوید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت MediBloc در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار MediBloc چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه MediBloc چه مقدار است؟

سایت اصلی MediBloc

https://payeer.com/en/

خرید MediBloc
فروش MediBloc
خرید آنی MediBloc
فروش آنی MediBloc
خرید فوری MediBloc
فروش فوری MediBloc
قیمت MediBloc
خرید و فروش MediBloc
قیمت لحظه ای MediBloc
قیمت خرید MediBloc
قیمت فروش MediBloc
صرافی خرید MediBloc
قیمت MediBloc به دلار
قیمت MediBloc به تومان
بهترین صرافی خرید MediBloc
قیمت MediBloc امروز
نمودار قیمت MediBloc