logo
{ "p_id": 7653, "chart_slug": "oasis-network", "symbol": "ROSE", "en_name": "Oasis", "fa_name": "آسیس نتورک", "change_1h": -0.179486, "change_7d": -1.2234, "change_24h": -0.141146, "change_30d": 0, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 123, "website_url": "", "low_24h": 0, "high_24h": 0, "low_7d": 0, "high_7d": 0, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0.09164375941060035, "slug": "oasis-network", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": -0.877879, "price": 18.48377757666846 }, { "name": "The Graph", "symbol": "GRT", "fa_name": "گراف", "change_24h": -4.61431, "price": 0.31389037183633806 }, { "name": "EOS", "symbol": "EOS", "fa_name": "ایاس", "change_24h": -4.3449, "price": 0.8068800465374744 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -1.97823, "price": 1.7447704680824008 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": -2.20268, "price": 1.7779229829449874 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

آسیس نتورک ROSE

ROSE

Oasis ROSE

آسیس نتورک

قیمت آسیس نتورک

0.1 %

-

$ 0.091644

تومان 5,415

۲۴ ساعت

کمترین قیمت آسیس نتورک

$0

indicator

بیشترین قیمت آسیس نتورک

$0

عرضه کل آسیس نتورک

ROSE 0.00

ارزش کل بازار آسیس نتورک

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت آسیس نتورک

0.2 % -

تغییرات یک هفته

1.2 % -

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
ROSE
ROSE
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای آسیس نتورک (ROSE/USD)

نمودار قیمت لحظه ای آسیس نتورک ROSE در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای آسیس نتورک

Oasis (ROSE)

ارز دیجیتال آسیس نتورک Oasis با نام اختصاری ROSE با ارزش بازار 0.00 در رتبه 123 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش آسیس نتورک صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت آسیس نتورک برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز آسیس نتورک 0.00 واحد است و هر واحد آسیس نتورک در این لحظه با قیمت 0.091644 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت آسیس نتورک در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0.14 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال rose

حفظ حریم خصوصی یکی از بنیادی ترین اهداف فناوری نوین بلاک چین و نیز پروژه هایی است که بر بستر این شبکه شکل گرفته انن و ارز دیجیتال Rose شبکه ای است که به منظور ارتقا این ظرفیت به وجود آمده است. ارز دیجیتال Rose یک رمزارز پیشرو در شبکه بلاک چین لایه 1 با قابلیت حفظ حریم خصوصی و مقیاس پذیری است و علاوه بر اینکه توان عملیاتی بالایی دارد، هزینه های گس پایین را با معماری ایمن ترکیب می کند تا پایه و اساس نسل بعدی اینترنت را فراهم کند.این شبکه سطح بالای امنیت را به منظور میزبانی پروژه های حوزه امور مالی غیر متمرکز و نیز طراحی قراردادهای هوشمند در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد. افزایش مقیاس پذیری پس از جدا کردن لایه اجماع از لایه اجرا قراردادهای هوشمند یکی از ویژه گی های این شبکه است. همچنین پردازش موازی بخش های مختلف محاسباتی درون شبکه نیز موجب افزایش مقیاس پذیری این شبکه شده است. سرعت تراکنش در این شبکه هزار تراکنش در ثانیه است که این رقم در شبکه مانند اتریوم تنها 13تا15 تراکنش در ثانیه میباشد. الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین. بلاکچین برای حفظ امنیت مجازی از دو کلید برای سیستم تاید اعتبار استفاده می کند. این سیستم تایید اعتبار باعث می شود امنیت کامل در بلاک چین ایجاد شود. به عبارت دیگر سیستم رمزنگاری در بلاکچین ار تابعی به نام (هش) استفاده می کند. به بیان ساده تابع هش تابعی است که در ازائ ورود هر نوع کلمه یا عبارتی، مقدار ثابتی از اعداد را به عنوان خروجی اراعه می دهد. تابع هشی که بیتکوین را رمزنگاری می کند یک تابع ریاضی به نام SHA256 می باشد. تابع هش تابعی یک طرفه است که پس از رمزنگاری امکان بازگشت و یا رمز گشایی آن وجود ندارد. آنچه که امنیت بلاکچین را شگف آور می کند این است که اطلاعات هر بلوک دقیقا رمز بلوک قبلی است و برای هک کردن شبکه بلاک چین باید حداقل به 51% بلوک ها دسترسی پیدا کرد که تا حد زیادی غیر ممکن است. تراکنش ها توسط یک آدرس عمومی که بلاک چین به فرد می دهد ثبت می شود و به دیگران نشان داده می شود. بنابر این در حالی که هویت واقعی فرد محفوظ مانده تمام معاملات انجام شده او با آدرس عمومی در معرض همگان قرار می گیرد. این آدرس عمومی همان آدرس والت یا کیف پول دیجیتالی است که در جا به جایی ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

قیمت ارز دیجیتال Rose

نمودار قیمتی ارز دیجیتال Rose پس از عرضه در نوامبر 2020نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. نواحی قیمتی 0.14دلار و 0.17دلار و 0.232دلار و 0.317دلار و نیز 0.57 دلار به عنوان نواحی کلیدی حمایتی و مقاومتی میتوانند مورد استفاده سرمایه گذاران و معامله گران در بازار ارزای دیجیتال قرار گیرند. قیمت ارز دیجیتال Rose نیز مانند سایر دارایی های مالی از المان های بسیاری تاثیر میپذیرد که در ادامه به برخی از مهم ترین المالن ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت Rose است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج Rose به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود Rose به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت Rose در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که Rose در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

آینده ارز دیجیتال Rose

ارز دیجیتال Rose توکن اختصاصی شبکه Osis میباشد که به عنوان یک توکن کاربردی به منظور پرداخت کارمزد تراکنش ها و نیز اثبا سهام در شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. همنطور که قبلا گفته شد ارز دیجیتال Rose از سازوکار اثبات سهام به نمظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. همچنین 53درصد از این توکن در سازوکار اثبات سهام استیک شده است که نشان دهنده یک سیگنال صعودی در قیمت این ارز دیجیتال میباشد. ارز دیجیتال Rose به عنوان یک توکن خصوصی شناخته میشود که دارای امنیت بسیار بالایی به منظور طراحی و اجرا قراردادهای هوشمند است. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال Rose به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

کیف پول ارز دیجیتال Rose

توکن Roseدر تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به 100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال Rose

ارز دیجیتال Roseدارای محدودیت عرضه در تعداد 10میلیارد توکن است که در دسامبر 2021 تعداد 3.4میلیارد از این توکن به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است. برای معامله رمزارز Rose می توانید به صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت آسیس نتورک در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار آسیس نتورک چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه آسیس نتورک چه مقدار است؟

سایت اصلی آسیس نتورک

https://payeer.com/en/

خرید آسیس نتورک
فروش آسیس نتورک
خرید آنی آسیس نتورک
فروش آنی آسیس نتورک
خرید فوری آسیس نتورک
فروش فوری آسیس نتورک
قیمت آسیس نتورک
خرید و فروش آسیس نتورک
قیمت لحظه ای آسیس نتورک
قیمت خرید آسیس نتورک
قیمت فروش آسیس نتورک
صرافی خرید آسیس نتورک
قیمت آسیس نتورک به دلار
قیمت آسیس نتورک به تومان
بهترین صرافی خرید آسیس نتورک
قیمت آسیس نتورک امروز
نمودار قیمت آسیس نتورک