logo
{ "p_id": 6950, "chart_slug": "perpetual-protocol", "symbol": "PERP", "en_name": "Perpetual Protocol", "fa_name": "پرپچوال پروتکل", "change_1h": 0.561925, "change_7d": 12.08, "change_24h": 9.46, "change_30d": 47.85, "volume": "11779909.23827263", "marketcap": "53122724.96", "supply": 150000000, "rank": 511, "website_url": "https://perp.com", "low_24h": 0.7899792236485642, "high_24h": 0.8436595805360467, "low_7d": 0.6730544102714044, "high_7d": 0.9220376350316818, "low_30d": 0.614253114232269, "high_30d": 0.9220376350316818, "price": 1.54, "slug": "perpetual-protocol", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "TRON", "symbol": "TRX", "fa_name": "ترون", "change_24h": 2.16, "price": 0.1075 }, { "name": "Unisocks", "symbol": "SOCKS", "fa_name": "", "change_24h": 0, "price": 0 }, { "name": "Bridge Oracle", "symbol": "BRG", "fa_name": "", "change_24h": 0, "price": 0 }, { "name": "Gather", "symbol": "GTH", "fa_name": "", "change_24h": 0, "price": 0 }, { "name": "Global Gaming", "symbol": "GMNG", "fa_name": "", "change_24h": 0, "price": 0 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

پرپچوال پروتکل PERP

PERP

Perpetual Protocol PERP

پرپچوال پروتکل

قیمت پرپچوال پروتکل

9.5 %

+

$ 1.54

تومان 99,393

۲۴ ساعت

کمترین قیمت پرپچوال پروتکل

$0.789979

indicator

بیشترین قیمت پرپچوال پروتکل

$0.843660

عرضه کل پرپچوال پروتکل

PERP 0.15 میلیارد

ارزش کل بازار پرپچوال پروتکل

53.12 میلیون USDT

سایت اصلی پرپچوال پروتکل

https://perp.com

تغییرات یک ساعت پرپچوال پروتکل

0.6 % +

تغییرات یک هفته

12.1 % +

تغییرات یک ماه

47.9 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
PERP
PERP
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای پرپچوال پروتکل (PERP/USD)

نمودار قیمت لحظه ای پرپچوال پروتکل PERP در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای پرپچوال پروتکل

Perpetual Protocol (PERP)

ارز دیجیتال پرپچوال پروتکل Perpetual Protocol با نام اختصاری PERP با ارزش بازار 53.12 میلیون در رتبه 511 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش پرپچوال پروتکل صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت پرپچوال پروتکل برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز پرپچوال پروتکل 0.15 میلیارد واحد است و هر واحد پرپچوال پروتکل در این لحظه با قیمت 1.54 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 11.78 میلیون USDT است. قیمت پرپچوال پروتکل در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 9.46 افزایش داشته است.

ارزدیجیتال PERP

ارز دیجیتال perp رمزارز اختصاصی perpetualprotocol است که به عنوان یک صرافی غیر متمرکز امکان استفاده از ابزارهای مشتقه و قراردادهای آتی را برای کاربران فراهم میکند. صرافی ها و مراکز تبدیل ارزهای مختلف همواره یکی از مهم ترین عناصر مبادلات مختلف تجاری و نیز مالی هستند که در طول قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند. پیدایش آن ها به عنوان یک حرفه را می‌توان ناشی از نیاز مردم به تعیین و صحت وزن و عیار مسکوکات گوناگونی دانست که در صده های قبل رواج داشتند و ناآگاهی از میزان وزن و عیار صحیح آن‌ها می‌توانست زیان بار باشد. Perpetual Protocol الزام وجود این مراکز به منظور تسهیل مبادلات مالی و نیز به عنوان ابزارهایی برای خرید و فروش ارزهای کشورهای مختلف همواره مورد توجه معامله گران، تاجران و دیگر فعالان اقتصادی بوده است. به بیان ساده تر، صرافی یک مرکز خدمات مالی است که به منظور تبدیل ارزها و مبادلات پولی مورد استفاده قرار می گیرد. با پیدایش رمزارزها و توسعه مبادلات و معاملات در بازار ارزهای دیجیتال، وجود این مراکز خدمات مالی یکی از عناصر اصلی گسترش این بازار مالی است. وجود صرافی های دیجیتال متمرکز به منظور سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال یک تناقض غیرقابل انکار در راستای رسالت اصلی شبکه بلاک چین است. به بیان دیگر، هدف اصلی توسعه و گسترش تکنولوژی بلاک چین، غیرمتمرکز کردن پروژه های گوناگون در حوزه های مختلف است. صرافی های دیجیتال غیرمتمرکز که با عنوان Dex نیز شناخته می شوند، به منظور غیرمتمرکز کردن مالکیت و کنترل در صرافی های دیجیتال به وجود آمده است. perpetualprotocol، پلتفرم  معاملاتی بربستر شبکه بلاک چین است که دارای امکانات مختلف معامله گری می باشد. این پروژه بدون نیاز به احراز هویت امکان معامله و خریدوفروش ارزهای دیجیتال را فراهم می کنند. تنها با اتصال کیف پول به این صرافی ها، نقل وانتقال رمزارزهای مختلف قابل انجام است. بنابر این، ارز دیجیتال prep از خطراتی هم چون هک شدن و نیز حملات سایبری در امان خواهند بود. تراکنش ها و نقل وانتقال رمزارزها در ارز دیجیتال prep در قالب قراردادهای هوشمند و به صورت AMM انجام می شود.

روش کار پرپچوآل پروتوکل

پروتوکل پرپچوآل یک  بازار ساز خودکار است که بجای استفاده از  روش p2p از روش p2c استفاده میکند. در این روش کاربران بجای ارتباط با یکدیگر با قراردادهای هوشمند در ارتباط هستند.  این پلتفرم قیمت تبادل یک جفت ارز را مشخص میکند که این کار از طریق بازار سازی خودکار انجام میشود. استخر نقدینگی در ارز دیجیتال perp مانند یک صندوق است که معامله گران با این صندوق ها در حال معامله میباشند و کسانی  که در این صندوق ها نقدینگی خود را ذخیره کرده اند در ازئ این کار از معامله گران هزینه دریافت میکنند. در این پلتفرم 0.3درصد از هر تراکنش به قفل کنندگان سرمایه در استخر نقدینگی تعلق خواهد داشت. بازار ساز خودکار یک رابطه ی ریاضی است که بر مبنای آن قیمت در صرافی Prep تایین میشود. به بیان ساده تر هر چقدر تعداد توکن های موجود در استخر کمتر شود قیمت آن توکن بیشترخواهد شد. توکن پرپ به عنوان وسیله ای برای پرداخت کارمزد تراکنش ها به صاحبان نقدینگی استخر ها شناخته میشود. perpetualprotocol دارای معایبی نیز می باشد که عدم توجه به آن ها می تواند موجب ضررهای جدی سرمایه گذاران گردد. به عنوان مثال، ارز دیجیتال perp دارای رابط کاربری آسان و مناسبی نمی-باشد و استفاده از آن  مستلزم تسلط کافی به شبکه های متعدد پولی بلاک چین و فراگیری جزئیات پیچیده معامله گری است. هم چنین ارز دیجیتال prep  از کارمزدهای تراکنش بسیار بالایی برخوردار است. به بیان ساده تر ارز دیجیتال prep بر بستر بلاک چیم اتریوم طراحی و توسعه داده شده که کارمزد تراکنش های این شبکه بسیار بالا است.

قیمت ارز دیجیتال perp

نمودار قیمتی ارز دیجیتال perp  پس از عرضه در مارس 2021 نوسانات بسیار را تجربه نموده است. نواحی مهم قیمتی 3تا4دلار و 8تا9دلار و نیز سقف تاریخی 25دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیلگران و سرمایه گذاران perpetualprotocol قرار گیرند. ارزدیجیتال PERP

المان های تاثیرگذار بر قیمت perpetualprotocol

عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت perp است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج perp به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود perp به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج ‌ perp از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای آن خواهد بود. دیگر المانی که عرضه و تقاضای perp را بررسی می کند شاخص موقعیت ماینرهاست که نشان دهنده تمایل یا عدم تمایل ماینرها به فروش بیت کوین های استخراج شده است. صرافی های که perp در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود. مقررات حاکم بر فروش  که توسط دولت ها تعیین میشود سرمایه گذاری در perpetualprotocol را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر کشوری خرید و فروش ارز دیجیتال perp را ممنوع اعلام کند خبر بدی برای این رمزارز و حتی کل بازار ارزهای دیجیتال می باشد. همچنین حاکمیت داخلی ب ارز دیجیتال perp نیز بر قیمت اثر گذار است. منظور از حاکمیت داخلی افرادی هستند که یک رمزارز را به وجود آورده اند و اختلاف این افراد با هم می تواند قیمت را تغییر دهد.

آینده ارز دیجیتال perp

perpetualprotocol همان گونه که اشاره شد پیشرفته ترین حوزه های فعال بر بست بلاک چین می-باشد که به عنوان یک صرافی غیر متمرکز فعالیت میکند. این صرافی  به احراز هویت نیاز ندارد و تنها با داشتن یک کیف پول مانند متامسک قابل استفاده خواهد بود. برای استفاده از آن ، پس از پرداخت کارمزد تراکنش ها در کیف پول، باید شبکه مناسب پولی را نیز انتخاب کرد. معاملات بر بستر این صرافی به صورت قراردادهای هوشمندی است که در شبکه بلاک چین طراحی می شود. perpetualprotocol از امکانات معاملاتی هم چون معاملات آتی و نیز پیمان های آتی برخوردار هستد. هم چنین استفاده از پلتفرم های خارجی و غیرمتمرکز نیازمند کسب دانش کافی از نحوه کار و نیز میزان کارمزد تراکنش ها می باشد. پیشرفته-ترین حوزه در فناوری نوین بلاک چین صرافی های غیرمتمرکز هستند که از مخاطرات قابل کنترل-تری نسبت به سایر انواع صرافی ها برخوردار هستند. انتخاب بهترین و کم ریسک ترین صرافی به عنوان اصلی ترین ابزار معاملاتی در بازار ارزهای دیجیتال می تواند موجب پوشش ریسک و مدیریت سرمایه از جانب معامله گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال گردد. Perpetual Protocolرمزارز استفاده از توکن پرپ و هریک از پلتفرم های معاملاتی مختلف، مستلزم آگاهی از ریسک های متعددی است که عدم توجه به آن ها می تواند موجب خسارت های جبران ناپذیر مالی به سرمایه گذاران و معالمه گران در بازار ارزهای دیجیتال گردد. برای آگاهی بیشتر از پیشرفت های پروژه پرپچوآل به سایت رسمی آن مراجعه نمایید. همچنین میتوانید مدت کوتاهی پس از هر اقدام این پروژه، منتظر به روز رسانی این مقاله باشید!

کیف پول ارز دیجیتال perp

ارز دیجیتال perp در تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می-کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال perp

ارز دیجیتال perp بدون محدودیت عرضه در دسترس سرمایه گذاران قرار خواه گرفت. در ژانویه 2022 تعداد 74میلیون عدد از ارز دیجیتال perp در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. برای معامله این رمزارز به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت پرپچوال پروتکل در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار پرپچوال پروتکل چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه پرپچوال پروتکل چه مقدار است؟

کمترین قیمت پرپچوال پروتکل در ۲۴ ساعت 0.789979 $

بیشترین قیمت پرپچوال پروتکل در ۲۴ ساعت 0.843660 $

کمترین قیمت پرپچوال پروتکل در یک هفته 0.673054 $

بیشترین قیمت پرپچوال پروتکل در یک هفته 0.922038 $

کمترین قیمت پرپچوال پروتکل در یک ماه 0.614253 $

بیشترین قیمت پرپچوال پروتکل در یک ماه 0.922038 $

سایت اصلی پرپچوال پروتکل

https://perp.com

خرید پرپچوال پروتکل
فروش پرپچوال پروتکل
خرید آنی پرپچوال پروتکل
فروش آنی پرپچوال پروتکل
خرید فوری پرپچوال پروتکل
فروش فوری پرپچوال پروتکل
قیمت پرپچوال پروتکل
خرید و فروش پرپچوال پروتکل
قیمت لحظه ای پرپچوال پروتکل
قیمت خرید پرپچوال پروتکل
قیمت فروش پرپچوال پروتکل
صرافی خرید پرپچوال پروتکل
قیمت پرپچوال پروتکل به دلار
قیمت پرپچوال پروتکل به تومان
بهترین صرافی خرید پرپچوال پروتکل
قیمت پرپچوال پروتکل امروز
نمودار قیمت پرپچوال پروتکل