logo
{ "p_id": 2586, "chart_slug": "synthetix", "symbol": "SNX", "en_name": "Synthetix", "fa_name": "سینتتیکس", "change_1h": 0.367321, "change_7d": -18.3001, "change_24h": -4.82268, "change_30d": 1.00051, "volume": null, "marketcap": "920295664.8", "supply": 200000000, "rank": 104, "website_url": "https://sincronix.org/", "low_24h": 2.718295960293698, "high_24h": 2.821941673591172, "low_7d": 2.6149003612544686, "high_7d": 2.983818637013722, "low_30d": 2.331190623877941, "high_30d": 3.283504562141492, "price": 2.273461956236568, "slug": "synthetix", "is_trend": true, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": -3.50094, "price": 15.34944540262986 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": -2.70277, "price": 6248.977554560929 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": -2.33947, "price": 0.29514574127073256 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": -4.28179, "price": 1.4184237356905713 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": -2.91979, "price": 1.5278240473670273 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

سینتتیکس SNX

SNX

Synthetix SNX

سینتتیکس

قیمت سینتتیکس

4.8 %

-

$ 2.27

تومان 134,878

۲۴ ساعت

کمترین قیمت سینتتیکس

$2.72

indicator

بیشترین قیمت سینتتیکس

$2.82

عرضه کل سینتتیکس

SNX 0.20 میلیارد

ارزش کل بازار سینتتیکس

0.92 میلیارد USDT

سایت اصلی سینتتیکس

https://sincronix.org/

تغییرات یک ساعت سینتتیکس

0.4 % +

تغییرات یک هفته

18.3 % -

تغییرات یک ماه

1.0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
SNX
SNX
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای سینتتیکس (SNX/USD)

نمودار قیمت لحظه ای سینتتیکس SNX در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای سینتتیکس

Synthetix (SNX)

ارز دیجیتال سینتتیکس Synthetix با نام اختصاری SNX با ارزش بازار 0.92 میلیارد در رتبه 104 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش سینتتیکس صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت سینتتیکس برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز سینتتیکس 0.20 میلیارد واحد است و هر واحد سینتتیکس در این لحظه با قیمت 2.27 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت سینتتیکس در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 4.82 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال سینتتیکس (Synthetix)

ارز دیجیتال Synthetix (SNX) چیست؟

ارز دیجیتال Synthetix یک پروتکل نقدینگی است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است . این پروژه هر کسی را قادر می‌سازد تا دارایی های مصنوعی را در فضای DeFi معامله کند. این دارایی‌های مصنوعی ، می تواند هم از دنیای فیزیکی و هم از دنیای دیجیتال باشد. این دارایی‌های مصنوعی به‌عنوان سینت شناخته می‌شوند، و هر چیزی که دارای ارزش باشد می‌تواند به دارایی مصنوعی تبدیل شود. برای مثال می توان ارزهای فیات مانند دلار، ارزهای دیجیتال مانند اتریوم یا بیت کوین و فلزات گرانبها از جمله طلا و نقره را نام برد. ارز د یجیتال سینتتیکس پروتکل ارز دیجیتال  Synthetix پاسخ دیفای به قراردادهای آتی است، زیرا کاربران آن اساساً می توانند روی دارایی های مختلف شرط بندی کنند. همه چیز از طریق قراردادهای هوشمند و با کمک  برنامه های غیرمتمرکز(dApps) محقق می شود. ارز دیجیتال Synthetix برای عملکرد به دو توکن جداگانه متکی است. توکن های SNX و synths. این سیستم ، کارمزدها، تورم، وثیقه و سهام را برای انجام عملیات های خود ترکیب می کند. چیزی که این پروتکل را خاص می کند نحوه جمع آوری قیمت تمام دارایی هایی است که می تواند صادر کند. ارز دیجیتال Synthetix از اوراکل‌های غیرمتمرکز Chainlink استفاده می‌کند که دقیق‌تر هستند و دستکاری آنها غیرممکن است. تمام دارایی‌های مصنوعی، با قیمت‌های دقیق، دارای ارزش متناسبی هستند. این پروتکل، در بخش حاکمیتی، ابتدا توسط بنیاد سینتیکس اداره می‌شد. اگرچه این یک سازمان غیرانتفاعی بود، اما لازم بود که کنترل پروتکل را بیش از پیش غیرمتمرکز کند. سه DAO (سازمان های مستقل غیر متمرکز)مختلف وجود دارند که هر کدام مسئول پروتکل‌های دیگر هستند:
  • سازمان مستقلSynthetix : یک DAO است که به کسانی که در پیشبرد پروتکل مشارکت می‌کنند، کمک مالی می‌کند.
  • Grants DAO: این سازمان پیشنهادات جامعه را که پروتکل را در جهت درست هدایت می کند، تامین مالی می کند.
  • پروتکل DAO: این نهاد حاکم برای توسعه قراردادهای هوشمند و به روز رسانی کل پروتکل بسیار مهم است.
Synthetix یک پروتکل DeFi برای دارایی های رمزنگاری مصنوعی است. این محصول که از خاکستر بازار خرسی 2018 همراه با Maker ، Compound ، Uniswap و چند شرکت دیگر متولد شده است ،  و راه را برای تأمین مالی غیر متمرکز هموار کرده است تا به یکی از بخشهای اصلی در حوزه رمز ارزها تبدیل شود.

معرفی پروتکل سینتتیکس (snx)

Synthetix به عنوان یک پروژه استیبل کوین به نام Havven آغاز شد ، قبل از اینکه در بازار خرسی رمز ارزها به یک پروتکل برای دارایی های مصنوعی تبدیل شود. جامعه پشت ارز دیجیتال Synthetix پیشگام بسیاری از مکانیسم هایی بود که اکنون به عنوان استانداردی در چشم انداز DeFi در نظر گرفته می شود.همچنین به عنوان یکی از اجزای سازنده اصلی DeFi در اتریوم ، بخش مهمی از برنامه DeFi برای آینده، خواهد بود. Synthetix یک سیستم دارایی ترکیبی است که امکان انتشار دارایی های مصنوعی را در Ethereum فراهم می کند. شما می توانید دارایی مصنوعی را نوعی محصول مشتق در نظر بگیرید. این راهی به شما می دهد که بدون نیاز به مالکیت ، صاحب یک دارایی باشید. اما چه چیزی می تواند یک دارایی مصنوعی یاسینت باشد؟ خوب ، تقریباً هر چیزی که دارای قیمت قابل اطمینان باشد. برخی از نمونه ها عبارتند از ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC یا ETH ، کالاها مانند طلا و نقره و ارزهای فیات مانند USD. ایده اصلی این است که با استفاده از رمز ارز Synthetix ، معامله گران می توانند در معرض دارایی های خاصی قرار بگیرند که در زنجیره وجود ندارد. ارز دیجیتال Synthetix همچنین امکان ایجاد شاخص هایی مانند شاخص DeFi را فراهم می کند که قیمت سبد دارایی های متعدد DeFi را دنبال می کند. قیمت ارز دیجیتال و تحلیل سینتتیکس

Synthetix چگونه کار می کند؟

Synths از اوراکلهای قیمت غیر متمرکز، برای ردیابی قیمت دارایی ها استفاده می کند. توجه به این نکته ضروری است که Synth با یک رمز ارز که توسط یک ذخیره پشتیبانی می شود ، مانند استیبل کوین متفاوت است. به جای ذخیره معمولی ، آنچه به Synth ارزش می دهد ، مکانیزم های پیچیده مختلف زنجیره ای و قراردادهای هوشمند است. به عنوان مثال ، BUSD یک استیبل کوین است که هر BUSD نشان دهنده 1 دلار ذخیره است. به طور مشابه ، PAXG توسط شمش ​​های طلایی فیزیکی پشتیبانی می شود. به نوعی ، اگر شما صاحب PAXG هستید ، مبلغی معادل، در ذخیره طلا دارید. به عبارت دیگر ، PAXG توکنی است که نشان دهنده مالکیت طلا است. مصنوعات ارز دیجیتال سینتتیکس متفاوت هستند. آنها قیمت دارایی ها را از طریق مکانیسم پیچیده ای از قراردادهای هوشمند پیگیری می کنند. داشتن sXAU به این معنا نیست که شما دارای طلا هستید. این بدان معناست که شما در معرض قیمت طلا هستید. پس چرا می خواهید چنین دارایی ای داشته باشید؟ همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، این روش خوبی برای قرار گرفتن در معرض قیمت دارایی بدون نیاز به داشتن آن است. چیزی که Synths را مفید می کند این است که از آنجا که آنها توکن ERC-20 در Ethereum هستند ، سایر پروتکل های DeFi می توانند به راحتی آنها را ادغام کنند. Synths را می توان به مکان هایی مانند Uniswap ، Sushi یا Curve واریز کرد و شما می توانید نقدینگی خود را تامین کرده و هزینه معاملات را درست مانند سایر توکن های ERC-20 کسب کنید.

بنیانگذاران Synthetix چه کسانی هستند؟

این شبکه در سپتامبر 2017 توسط کین وارویک با نام Havven راه اندازی شد. حدود یک سال بعد این شرکت به Synthetix تغییر نام داد. کین وارویک بنیانگذار Synthetix و مدیر اجرایی در شبکه خرده فروشی blueshyft است. قبل از تأسیس Synthetix ، وارویک در چندین پروژه رمزنگاری دیگر کار کرده است. او همچنین Pouncer را تأسیس کرد ، که یک حراج زنده اختصاصی در استرالیا است. پیتر مک کیان ، مدیرعامل پروژه ، بیش از دو دهه تجربه در توسعه نرم افزار دارد. او قبلاً به عنوان برنامه نویس در ICL Fujitsu کار می کرد. جوردن ممتازی ، مدیر اجرایی Synthetix ، استراتژیست کسب و کار ، تحلیلگر بازار و رهبر فروش با چندین سال سابقه در زمینه بلاک چین ، ارزهای رمزنگاری شده ، پرداخت های دیجیتالی و سیستم های تجارت الکترونیک است. جاستین جی. موسی ، مدیرفناوری این پپروژه ، مدیر سابق مهندسی در MongoDB و معاون رئیس مهندسی آزمایشگاه 49 بود. او همچنین بنیانگذار Pouncer بود.

توکن شبکه سینتتیکس (SNX)

بنابراین ، اگر آنها از دارایی اصلی پشتیبانی نمی کنند ، چه وثیقه ای دارند؟ در درجه اول ، آنها توکن پلت فرم یعنی  SNX را دارا می باشند. اخیراً ، Synthetix همچنین ETH را به عنوان وثیقه پشتیبانی شده اضافه کرد. ارز دیجیتال Synthetix با وثیقه گذاری بیش از حد کار می کند - یعنی هر دارایی مصنوعی با ارزش بیشتری از آنچه که نشان می دهد تضمین می شود. Synths توسط کاربرانی ایجاد می شود که وثیقه (SNX) گذاشته و دارایی مصنوعی را در برابر آن ضرب می کنند. به عبارت دیگر ، هر Synth اساساً بدهی در برابر وثیقه ارسال شده است. هر موقعیت بدهی، باید نسبت وثیقه خاصی را حفظ کند. این نسبت با مدیریت تعیین می شود. هدف این است که اطمینان حاصل شود که سینت ها به طور کافی وثیقه دارند و هیچ نقصی در سیستم، حتی در حوادث دور افتاده مانند سقوط بزرگ بازار وجود ندارد. سهامداران باید به صورت دستی این نسبت را با ضرب و سوزاندن Synths (بدهی) یا افزودن وثیقه های بیشتر مدیریت کنند تا اطمینان حاصل شود که می توانند پاداش های قابل توجهی را کسب کنند. ارز دیجیتال synthetix

نقدینگی بی نهایت و بدون لغزش

ارز دیجیتال Synthetix خود را به عنوان یک صرافی با "نقدینگی نامحدود" به بازار عرضه می کند ، زیرا دفترچه سفارش یا لغزش به معنای سنتی وجود ندارد. قیمت گذاری توسط مکانیسم الگوریتمی تعیین می شود ، بیشتر شبیه به نحوه عملکرد بازار ساز خودکار (AMM) نسبت به کتاب سفارش محدودیت مرکزی (CLOB) است. در اصل ، وقتی در پلتفرم Synthetix معامله می کنید ، در برابر یک فرد یا بازارساز معامله نمی کنید. در عوض ، بخشی از بدهی خود را از محل بدهی بازپرداخت می کنید و به همان میزان بدهی در یک سند دیگر وام می گیرید. این یک مکانیسم پیچیده با تفاوت های ظریف است ، اما نکته مهمی که باید بدانید این است که معاملات در Synthetix با معاملات در دفترچه سفارشات Binance یا منابع نقدینگی Uniswap یکسان نیست.  

Synthetix و خوش بینی (Optimism)

بنابراین چرا کل NASDAQ در صرافی Synthetix سوار نشده است؟ خوب ، هزینه ها و ضمانت های اجرایی در شبکه اصلی اتریوم برای اکثر معامله گران و سبک های معاملاتی مناسب نیست. به همین دلیل است که قراردادهای Synthetix بر روی یک راه حل لایه 2 موسوم به جمع آوری خوش بینانه انجام می شود - به طور خاص ، اجرای آن توسط شرکت Optimism به کار گرفته می شود. Rollups یک راه عالی برای مقیاس بندی بلاک چین است. برخلاف سایر راه حل های مقیاس بندی مانند sidechains ، که مسئولیت امنیت خود را با استفاده از مجموعه اعتبارسنجی متمایز بر عهده دارند ، رولپ ها از بلاک چین اتریوم امنیت می گیرند. این یک تمایز کلیدی است. Rollups می تواند همان مزایای مقیاس بندی مانند sidechains (به عنوان مثال ، افزایش توان تراکنش و کاهش هزینه تراکنش ها) را داشته باشد ، بدون آنکه امنیت زیادی را به خطر بیندازد. با این حال ، قراردادهای Synthetix یکی از پیچیده ترین قراردادهای هوشمند موجود است. انتقال آنها به چنین فناوری پیشرفته با ایمن ترین روش ممکن کار ساده ای نیست. Optimism مدتی در پس زمینه با Synthetix کار می کند و انتظار می رود که استقرار آن در تابستان 2021 در mainnet اتفاق بیفتد.

سخن پایانی

Synthetix یک پروتکل دارایی مصنوعی در Ethereum است. Synths قیمت دارایی زیرین را پیگیری می کند بدون اینکه کاربران مجبور باشند خود دارایی خود را داشته باشند. ارز دیجیتال Synthetix یکی از قدیمی ترین پروژه های DeFi است که دارای ساختار حکمرانی غیر متمرکز از طریق SynthetixDAO است. اگرچه ساده ترین پروژه برای درک نیست ، اما Synthetix با استقرار در مجموعه Optimism ممکن است افزایش پذیرش را تجربه کند.

خرید ارز دیجیتال Synthetix

امروز ارز دیجیتال سینتتیکس در اکثر صرافی های معتبر از قبیل بایننس ، کوین بیس ، بیتفینکس و ... لیست شده است. برای خریدو فروش آسان این ارز دیجیتال می توانید به صفحه خرید و فروش سینتیکس در صرافی معتبر ارزیپتو مراجعه کنید. برای ذخیره و نگهداری آن می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید. برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت سینتتیکس در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار سینتتیکس چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه سینتتیکس چه مقدار است؟

کمترین قیمت سینتتیکس در ۲۴ ساعت 2.72 $

بیشترین قیمت سینتتیکس در ۲۴ ساعت 2.82 $

کمترین قیمت سینتتیکس در یک هفته 2.61 $

بیشترین قیمت سینتتیکس در یک هفته 2.98 $

کمترین قیمت سینتتیکس در یک ماه 2.33 $

بیشترین قیمت سینتتیکس در یک ماه 3.28 $

سایت اصلی سینتتیکس

https://sincronix.org/

خرید سینتتیکس
فروش سینتتیکس
خرید آنی سینتتیکس
فروش آنی سینتتیکس
خرید فوری سینتتیکس
فروش فوری سینتتیکس
قیمت سینتتیکس
خرید و فروش سینتتیکس
قیمت لحظه ای سینتتیکس
قیمت خرید سینتتیکس
قیمت فروش سینتتیکس
صرافی خرید سینتتیکس
قیمت سینتتیکس به دلار
قیمت سینتتیکس به تومان
بهترین صرافی خرید سینتتیکس
قیمت سینتتیکس امروز
نمودار قیمت سینتتیکس