logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "unibright", "symbol": "UBT", "en_name": "Unibright", "fa_name": "یونی برایت", "change_1h": null, "change_7d": null, "change_24h": null, "change_30d": null, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 1028, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": null, "slug": "unibright", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

یونی برایت UBT

UBT

Unibright UBT

یونی برایت

قیمت یونی برایت

0 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت یونی برایت

$0

indicator

بیشترین قیمت یونی برایت

$0

عرضه کل یونی برایت

UBT 0.00

ارزش کل بازار یونی برایت

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت یونی برایت

0 % +

تغییرات یک هفته

0 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
UBT
UBT
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای یونی برایت (UBT/USD)

نمودار قیمت لحظه ای یونی برایت UBT در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای یونی برایت

Unibright (UBT)

ارز دیجیتال یونی برایت Unibright با نام اختصاری UBT با ارزش بازار 0.00 در رتبه 1028 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش یونی برایت صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت یونی برایت برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز یونی برایت 0.00 واحد است و هر واحد یونی برایت در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت یونی برایت در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 افزایش داشته است.

یونی برایت UBT

ارز دیجیتال یونی برایت با نماد اختصاری UBT یک پروژه بلاکچین نسبتاً جدید است که خود را به عنوان پروژه ای منسجم برای ادغام مشاغل مبتنی بر بلاکچین معرفی می کند. میدانیم که توسعه بلاکچین نه تنها از نظر فنی چالش برانگیز است، بلکه بسیار هزینه براست. این در حالی است که اغلب سازمان‌ها هنوز نمی‌دانند چگونه داده‌های بلاکچین را به پارامتری مفید برای کارمندان و مشتریان تبدیل کنند ادغام این فناوری رو به رشد در سیستم‌های ERP و IT موجود که امروزه به طور گسترده استفاده می‌شوند، دشوار است. در واقع، ارز دیجیتال UBT ایجاد شده است تا به شرکت‌ها و سایر سازمان‌ها استفاده از فناوری بلاکچین را بدون هزینه‌های گزاف، دردسرهای زیاد و بدون نیاز به گروه بزرگی از توسعه‌دهندگان ارائه کند. ارز دیجیتال UBT کسب‌ وکارها می‌توانند از workflow ایجاد شده توسط شبکه یونی برایت برای ساخت و راه‌اندازی قراردادهای هوشمند بر روی یک بلاکچین استفاده کنند و همچنین بدون هیچ گونه مهارت کدنویسی این هدف را به انجام برساند. البته که به هیچ مهارتی در زمینه بلاکچین و هیچ دانشی در حوزه توسعه قرارداد هوشمند، حتی دانش توسعه نرم افزار نیاز نیست. شبکه ارز دیجیتال یونی برایت برخی استفاده های تجاری را به طور مستقیم در این سیستم میسر کرده است. برای مثال مواردی مانند صورتحساب، نظارت بر فرآیند معاملات، چرخه عمر دارایی ها، تأییدیه های چند طرفه و بسیاری موارد دیگر از قبل در این سیستم، بصورت آماده وجود دارد. کاربران می توانند به راحتی موارد استفاده خود را انتخاب کرده و سپس یک گردش کار سفارشی ایجاد کنند. سپس اطلاعات، بین بلاکچین جدید و سیستم های موجود مانند ERP منتقل می شود. یکی از موانع اصلی پذیرش فناوری بلاکچین توسط شرکت ها، نگرانی در مورد قابلیت استفاده از راه حل های موجود است که این، شکاف بزرگی است که در مورد استقرار، توسعه و طراحی بلاک چین وجود دارد. به این موارد کمبود توسعه دهندگان با استعداد در حوزه ی فناوری بلاکچین و هزینه استخدام چنین افرادی را نیز اضافه کنید. این قابل درک است که کسب و کارها راه حل هایی که بلاکچین ارائه می دهد را نپذیرند. بخصوص کسب و کارهای سنتی در پذیرش راه حل های بلاکچینی بسیار ضعیف بوده اند. پروژه ارز دیجیتال UBT در تلاش است تا از طریق طراحی های الگوریتمی خود، تمام جوانب ادغام بلاکچین ها را برای شرکت ها تسهیل کند. از طریق این پلتفرم، کسب‌وکارها می‌توانند از قابلیت همکاری، نه تنها بین بلاکچین‌ها، بلکه با سیستم‌های قدیمی نیزبهره مند شوند. رمزارز UBT مجموعه کاملی از ابزارها را فراهم می کند که برای جابجایی اطلاعات بین همه سیستم ها، افزایش بهره وری و کارایی یک سازمان مفید است.

ویژگی های رمزارز UBT

یکی از مزایای پلتفرم ارز دیجیتال یونی برایت، این است که سعی می‌کند از نشانه‌های بصری و طرح‌های انتزاعی‌ برای کسب‌وکارها استفاده کند و آن‌ها را تا حد ممکن مقرون به صرفه و آسان کند. این پلتفرم همچنین تلاش کرده است تا با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی در بلاکچین، شبکه ای انعطاف پذیر باقی بماند. به عبارت ساده تر، پلتفرم رمزارز UBT به عنوان یک چارچوب ساده عمل میکند که مشاغل فردی می توانند آن را باتوجه به نیازهای خاص خود، شکل دهند. ارز دیجیتال یونی برایت به مدیران این امکان را می دهد که از راه حل های بلاکچین با ریسک بسیارکمی درکارهای روزمره خود استفاده کنند، در حالی که در هزینه ها صرفه جویی می کنند و بهره وری و کارایی را افزایش پیدا میکند. ارز دیجیتال UBT طراحی شده است تا در نهایت، شکاف بین فناوری بلاکچین و برنامه های تجاری سنتی را کاهش دهد. چارچوب رمزارز UBT در حال حاضر شامل سه ابزار مجزا است:

طراح گردش کار UB

این ابزار در ارز دیجیتال یونی برایت به هر کسی، حتی کسانی که تجربه یا دانش بلاکچین ندارند، اجازه می دهد تا workflow را به صورت بصری و بدون هیچ ارجاعی به پروتکل بلاکچین خاص تعریف کنند. این ابزار به کاربران خود اجازه می دهد تا با انتخاب یک الگو و تطابق آن با نیازهای گردش کار، بصورت سفارشی فعالیت کنند. این طراح بصری حتی می تواند با دیگر بلاکچین ها ادغام و سیستم های فناوری اطلاعات و همچنین مرزهای سیستم را تعیین و تعریف کند. پس از ایجاد گردش کار، سیستم به طور خودکار قراردادهای هوشمند مورد نیاز را با مناطق تجاری لازم ایجاد می کند.

رابط قرارداد UB

این رابط در ارز دیجیتال یونی برایت، بخش مرکزی اکوسیستم ارز دیجیتال یونی برایت است. با رابط قرارداد UB، کاربران می توانند جریان‌های کاری از قبل طراحی‌شده را تغییر دهند و آنها را به قراردادهای هوشمند مخصوص یک بلاکچین تبدیل کنند.

UB Explorer

یک رابط ساده ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند بر تمام فرآیندهای در حال انجام نظارت کنند. داده های مورد نیاز از قراردادهای هوشمند و همچنین از هر سیستمی که به الگوی انتخابی متصل شده است جمع آوری می شود. ubt این رابط، با ارائه پرسش و پاسخ های هوشمندی که اطلاعات مفیدی را ارائه می‌کنند، به‌طور خودکار بر اساس گردش‌های کاری خاص تولید می‌شوند. به این ترتیب هم داده های درون زنجیره ای و هم داده های خارج از زنجیره می توانند با هم در داشبوردی خوانا و بسیار مفید ارائه شوند. رمزارز UBT به سیستم های خارج از زنجیره اجازه می دهد تا به قراردادهای هوشمند UBT دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند. همچنین ایجاد جریان های کاری متقابل بین زنجیره ای و گردش های کاری سیستمی را امکان پذیر می کند. شبکه ارز دیجیتال یونی برایت این کار را از طریق آداپتور هوشمند انجام می دهد، که تمام جزئیات فنی مورد نیاز برای اتصال یک بلاکچین یا سیستم ERP را دریافت می کند و آنها را تغییر می دهد تا اتصال برقرار شود. ارز دیجیتال UBT و تیم آن در آلمان مستقر هستند و توسط بنیانگذار و مدیر عامل آن که  مارتن جانگ است رهبری می شوند. مارتن همچنین در دو سال گذشته مدیرعامل شرکت مشاور SPO بوده است. مدیر ارشد فناوری پروژه ارز دیجیتال  UBT استفان اشمیت است. او همچنین به عنوان رئیس بخش معماری نرم افزار فعالیت می کند. مهندس پیشرو این پروژه اینگو استرزینگر است که بیش از یک دهه تجربه توسعه نرم افزار را برای این پروژه  به ارمغان می آورد. رمزارز UBT علاوه بر داشتن یک مجموعه بسیار ماهر متشکل از اعضا، تیم مشاوران بسیار ماهر و آگاه نیز دارد.این گروه تجربه و دانش زیادی از بلاکچین را به پروژه می آورد و شامل یوتیوبر و بنیانگذار DataDash نیکلاس مرتن می شود. علاوه بر این، تعدادی از حسابرسان سابق PwC نیز عضو این مجموعه هستند. این ارز دیجیتال همچنین شرکایی از قبیل ، Microsoft، Iconiqlab و Ambisafe  دارد که موقعیت پروژه ی را درجایگاه مناسب بازار قرار می دهد. اگر کاربری خواهان دسترسی به چارچوب یونی برایت باشد، باید رمز ارز UBT داشته باشد. یونی برایت در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.

قیمت ارز دیجیتال UBT

نمودار قیمتی ارز دیجیتال ubt پس از عرضه در می 2020 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی مهم0.23تا 0.29 دلار و 0.67تا0.77دلار و 1.7تا1.84 دلار و نیز سقف تاریخی 4.83دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازار ارز های دیجیتال قرار گیرد. قیمت ارز دیجیتال یونی برایت بر اساس دلار بر بستر شبکه usdc قابل مشاهده خواهد بود.

آینده ی ارز دیجیتال یونی برایت

سال 2019 سال پرمشغله ای برای تیم یونی برایت بود. تعدادی پیشرفت های فنی و همچنین برخی از مشارکت ها که طی این یکسال شکل گرفت شامل موارد زیر است: 1: آنها چارچوب شبکه رمزارز  یونی برایت را به آمادگی محصول رساندند و همچنین به بنیاد بلاکچین پیوستند. 2: همکاری های بیشتری با دانشگاه ها و سایر موسسات دانشگاهی شکل گرفت. در زمینه ارائه محصول، آنها پروژه جبرانی C02 را برای Carbonara منتشر کردند. 3: آنها فناوری Libra فیسبوک را در چارچوب رمزارز UBT ادغام کردند. همچنین روی توکنیزه کردن اوراق بهادار کار شد. 4: شاید مهم ترین کار، مشارکت رسمی آنها با تیم Anyblock Analytics بود. در حالی که ارز دیجیتال یونی برایت نقشه راه به روز شده در وب سایت خود ندارد، آنها این اهداف را در وبلاگ خود در آوریل سال گذشته منتشر کرده اند. و تعدادی از اهدافی که قصد دارند تا پایان امسال و تا پایان سال 2024 به آنها دست یابند عبارتند از: جذب کاربران بیشتر: آنها همچنین مایلند 15 تا 25 درصد ارز دیجیتال  UBT را در داخل پلتفرم ارز دیجیتال UBT استیک کنند. توسعه در راه‌اندازی خودکار: این کار به مشتریان اجازه می‌دهد تا محیط SaaS را برای استیک ارز‌ها و فعال کردن تمدید آنها با قرارداد هوشمند راه‌اندازی کنند. کسب و کارها به دلیل افزایش بهره وری، کارآیی و صرفه جویی در هزینه به فناوری بلاکچین نیاز دارند. اما در پذیرش این فناوری مردد هستند. با راه حلهایی که ارز دیجیتال UBT ارائه می دهد نیازی نیست که یک کسب و کار دانش یا تخصص در زمینه بلاکچین داشته باشد. در حالی که تیم سازنده شبکه ارز دیجیتال یونی برایت پیش ‌زمینه ای از بلاکچین ندارند، هنوز هم بسیار توانمند به نظر می‌رسند، و این در واقع می‌تواند به آنها در ایجاد راه‌حل‌هایی که برای شرکت‌های غیر بلاکچین کار می‌کنند، مزیت ایجاد کند. این پروژه دارای معایب و خطراتی نیزهست. قابل توجه ترین آنها این است که رقابت در این فضا در سال های آینده با افزایش نیاز به ارائه ی راه حل های بلاکچینی به مشاغل بیشتر خواهد شد. ارز دیجیتال UBT از طریق تجربه گسترده خود در زمینه ی مشاوره و ازطریق مشارکت های رو به رشد شبکه با این امر مبارزه می کند. رمزارز UBT همچنین این احتمال وجود دارد که کسب‌وکارها هرگز نیاز به افزودن فناوری بلاکچین را درک نکنند که البته این امر خارج از کنترل شبکه ارز دیجیتال UBT است و آنها باید با این فرض که کسب‌وکارها در نهایت می‌خواهند به فناوری بلاکچین روی آورند، به پیشروی ادامه دهند. برای اطلاعات بیشتر نسبت به نقشه راه رمز ارز یو بی تی به آدرس سایت آن مراجعه کنید و یا منتظر آپدیت های این مقاله باشید!

کیف پول ارز دیجیتال UBT

از آنجایی که ارز دیجیتال یونی برایت بر بستر ERC-20 قرار دارد، می توانید از هر کیف پولی که برای ذخیره توکن های ERC-20 مناسب است استفاده کنید. برخی از پیشنهادات، کیف پول های سخت افزاری Ledger و Trezor، MyEtherWallet، MetaMask، Atomic و بسیاری موارد دیگر هستند.

خرید فروش ارز دیجیتال UBT

ارز دیجیتال یونی برایت رمز ارز پلتفرم Unbright است و دارای عرضه در گردش 149,999,999 سکه و حداکثرعرضه 150,000,000 سکه است. برای خرید و فروش رمزارز UBT به صفحه خریدوفروش مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت یونی برایت در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار یونی برایت چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه یونی برایت چه مقدار است؟

سایت اصلی یونی برایت

https://payeer.com/en/

خرید یونی برایت
فروش یونی برایت
خرید آنی یونی برایت
فروش آنی یونی برایت
خرید فوری یونی برایت
فروش فوری یونی برایت
قیمت یونی برایت
خرید و فروش یونی برایت
قیمت لحظه ای یونی برایت
قیمت خرید یونی برایت
قیمت فروش یونی برایت
صرافی خرید یونی برایت
قیمت یونی برایت به دلار
قیمت یونی برایت به تومان
بهترین صرافی خرید یونی برایت
قیمت یونی برایت امروز
نمودار قیمت یونی برایت