logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال verge چیست؟

ارز دیجیتال ورج Verge یک نوع ارز رمز پایه و بلاک چین متمرکز بر حریم خصوصی کاربران است. ورج به دنبال یک شبکه پرداخت سریع، کارآمد و غیرمتمرکز است که بلاک چین اصلی یا همان BTC را بهبود می‌بخشد. ورج کوین ویژگی‌های متعددی دارد که به خوبی از حریم خصوصی محافظت می‌کند. از ویژگی‌های این ارز دیجیتال باید به ادغام شبکه، ناشناس ماندن Tor در کیف پول، ارسال معاملات به آدرس‌های مخفی و... اشاره کرد. پروژه ورج با تکیه بر کاربران مشتاق و افتخار به عنوان منبعی باز و آزاد، خود را پروژه‌ای جامعه‌محور معرفی کرده است. ورج کوین نخستین بار در ماه اکتبر سال 2014 با عنوان DogeCoinDark راه‌اندازی شد. در ماه فوریه سال 2016 نام تجاری آن به ورج تغییر پیدا کرد. این تغییر نام باعث شد تا عنوان و برند جدیدی را برای سهولت در بازار انبوه دریافت کرده و خود را از دوج کوین متمایز کند. به این جهت که ارتباط مستقیم نیز با آن ندارد. این پروژه در حال حاضر بر اساس کد منبع بیت کوین ساخته شده است.

چه عاملی ارز دیجیتال verge را منحصر به ‌فرد می‌کند؟

ارز دیجیتال verge به عنوان راهی جهت تحقق بخشیدن دیدگاه بنیان‌گذار بیت کوین «ساتوشی ناکاموتو» در مورد یک سیستم پرداخت الکترونیکی غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد ایجاد شده است. همچنین حفظ حریم خصوصی ورج نسبت به بیت کوین بیشتر است. از ویژگی‌های اصلی حریم خصوصی ورج باید به موارد مهم زیر اشاره کنیم:
  • ورج کوین به صورت اتوماتیک تمام ترافیک را به کیف پول ورج پِی vergePay منتقل کرده و از طریق شبکه Tor هدایت می‌کند.
  • ناشناس کردن ترافیک و مخفی کردن آدرس‌های IP
  • ایجاد آدرس کیف پول یک بار مصرف. در ورج فرستندگان این امکان را دارند تا توسط گیرنده‌ها برای محافظت از حریم خصوصی گیرندگان، آدرس کیف پول یک بار مصرف ایجاد کنند. همچنین برای استفاده از مبادله اتمی جهت تأمین معاملات متقابل بلاکچین نقطه به نقطه یا peer-to-peer نیز ایجاد آدرس کیف پول یک بار مصرف امکان‌پذیر است.
ورج کوین ورج به دنبال اهداف بزرگ‌تر و پذیرش جریان اصلی است. به همین جهت تیم Verge Core به منظور افزایش آگاهی و استفاده بهینه از این ارز رمز پایه، از مشارکت‌های استراتژیک حمایت می‌کند. اسپانسرها ورزشکاران حرفه‌ای هستند که با سیستم‌عامل‌هایی مانند اکوسیستم پرداخت و جوایز MobiePay، پلتفرم قمار آنلاین مبتنی بر بلاک چین Crazy8Token همکاری می‌کنند. تیم Verge Core معمولا به سرمایه‌گذاری‌های جمعی و پشتیبانی جامعه تکیه می‌کند تا بتواند مشارکت‌ها را دسته‌بندی کرده و بازاریابی کند. این پروژه در ماه آوریل سال 2018 حدود 75 میلیون XVG که معادل 7 میلیون دلار در آن سال بود را برای تأمین هزینه‌های ادغام با پردازنده اصلی پرداخت، جمع‌آوری کرد.

شبکه ورج کوین تا چه اندازه ایمن است؟

شبکه ورج توسط الگوریتمی شبیه به بیت کوین که کد ورج بر آن اساس ساخته می‌شود، حفاظت می‌شود. حداقل حدود 51 درصد از کل گره‌های موجود در شبکه باید بر روی معتبر بودن یک تراکنش، با یکدیگر به توافق برسند. بعد از به اثبات رسیدن اعتبار تراکنش، به زنجیره بلوک اضافه شده و بلوک‌های جدیدی نیز توسط فرایند استخراج ایجاد می‌شوند. وجه تمایز ورج کوین با بیت کوین در این است که ورج از پنج الگوریتم استخراج مختلف پشتیبانی می‌کند. بر اساس نظر تیم توسعه، این امر باعث می‌شود تا امنیت بیشتری در شبکه ایجاد شود. به این دلیل که افراد بیشتری توانایی شرکت در روند استخراج را داشته باشند. در ماه آوریل سال 2018 ورج کوین حمله‌ای به شبکه خود انجام داد. در گزارش مربوط به این موضوع، سوءاستفاده از الگوریتم استخراج Scrypt برای نصب بیست میلیون XVG ذکر شد. در پاسخ به این گزارش، ورج چنگالی سخت برای تعمیر یا وصله کردن آغاز کرد. از این موضوع به عنوان حمله 50 درصد یاد شده است. توسعه‌دهنده و بنیان‌گذار اصلی Valo این مورد را تکذیب کرده و این‌طور اذعان داشته که حمله در واقع یک حمله از نوع تایم وارپ timewarp است. بر اساس گفته بنیان‌گذار Valo حمله شامل دستکاری زمان بلوک جهت کاهش میزان دشواری هنگام استخراج بوده است.

نحوه خرید ارز دیجیتال ورج

ورج Verge (XVG) برای خرید در بسیاری از صرافی ها مانند بینانس Binance، بیترکس Bittrex، هوبی گلوبال Huobi Global در دسترس است. این معامله را می‌توان در مقابل ارزهای فیات همچون دلار آمریکا و یورو، ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتر (ETH) ، (USDT) انجام داد. برای خرید ارز ورج در ایران می توانید از صرافی آنلاین ارزیپتو اقدام کنید. پس از ثبت نام در ارزیپتو و احراز هویت، می توانید ارز دیجیتال ورج و بیش از 1700 ارز دیجیتال دیگر را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید. همچنین برای راحتی بیشتر می توانید اپلیکیشن ارزیپتو برای استفاده در موبایل را دانلود کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین