logo
{ "p_id": 28850, "chart_slug": "Notcoin", "symbol": "NOT", "en_name": "Notcoin", "fa_name": "NOT", "change_1h": -0.789502, "change_7d": 4.89031, "change_24h": 0.0486187, "change_30d": null, "volume": "", "marketcap": "", "supply": null, "rank": 59, "website_url": "https://notco.in/", "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0.014165305713285253, "slug": "Notcoin", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [], "category": { "name": "" } }
NOT

Notcoin NOT

NOT

قیمت NOT

0.0 %

+

$ 0.014165

تومان 832

۲۴ ساعت

کمترین قیمت NOT

$0

indicator

بیشترین قیمت NOT

$0

عرضه کل NOT

NOT 0.00

ارزش کل بازار NOT

0.00 USDT

سایت اصلی NOT

https://notco.in/

تغییرات یک ساعت NOT

0.8 % -

تغییرات یک هفته

4.9 % +

تغییرات یک ماه

0 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
NOT
NOT
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای NOT (NOT/USD)

نمودار قیمت لحظه ای NOT NOT در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای NOT

Notcoin (NOT)

ارز دیجیتال NOT Notcoin با نام اختصاری NOT با ارزش بازار 0.00 در رتبه 59 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش NOT صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت NOT برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز NOT 0.00 واحد است و هر واحد NOT در این لحظه با قیمت 0.014165 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت NOT در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0.05 افزایش داشته است.

نات کوین چیست؟

تون کوین (TON) در طول سال گذشته شکوفا شده است و به یکی از بزرگترین پروژه ها در صنعت با استفاده از ارزش کل بازار تبدیل شده است. این به اکوسیستم شلوغ آن نسبت داده شده است و توسعه دهندگان و کاربران بیشتری توجه خود را به بلاک چین TON معطوف کرده اند.Notcoin پروژه ای است که گواه موجود موارد فوق است.

Notcoin (NOT) چیست؟

NOT به عنوان یک بازی تلگرام شروع شد که برای ورود کاربران به قلمرو Web3 در بلاک چین TON طراحی شده بود.این رویکرد بسیار جالب است زیرا وب سایت رسمی پروژه فقط حاوی یک درخواست برای پیوستن به یک انجمن تلگرام و همچنین پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی و وایت پیپر آن است.

به طور معمول، وایت پیپر یک پروژه اساسی ترین سند ارائه شده به جامعه و سرمایه گذاران بالقوه است. این شامل تمام اطلاعات مربوط به پروژه، از جمله معماری فنی، پارامترها، پیشینه اعضای تیم، برنامه ها و موارد دیگر است. وایت پیپر Notcoin به معنای واقعی کلمه… یک کاغذ سفید است – شامل 9 صفحه است، اولین صفحه با عنوان «نوشته سفید نوت‌کوین نوامبر 2023»، و هشت صفحه باقی‌مانده... خوب، برگه‌های سفید خالی هستند که چیزی روی آن نوشته نشده است.

این پروژه مکانیک استخراج به اصطلاح «تاپ برای کسب درآمد» را معرفی کرده است، و به نظر می‌رسد که NOT خود به طور گسترده یک توکن جامعه است که کاربران می‌توانند آن را از طریق:

 • کشف محصولات Web3
 • شرکت در بازی های مختلف
 • ارزش افزودن به اکوسیستم
توسعه دهندگان وب 3 می توانند محصولات خود را از طریق کمپین های Notcoin به جامعه ارائه دهند. در اوایل ماه می، تیم به‌روزرسانی دیگری را در مورد ویژگی به نام Notcoin Explore منتشر کرد. Notcoin Explore علاوه بر نسخه بتا بازی کلیکی خود، چیز «پیشرفته تر» را به پروژه اضافه می کند. اساساً به کاربران امکان می دهد محصولات جدید Web3 را کشف کنند و در این فرآیند کسب درآمد کنند. این فرآیند دوگانه است: پروژه های جدید Web3 NOT را از بازار خریداری می کنند و آن را به مجموعه کمپین اضافه می کنند، که پس از آن به اعضای انجمن NOT که تعامل دارند، پاداش می دهد. در هر صورت، Notcoin به یک ارز دیجیتال ویروسی تبدیل شده است که میزبان تقریباً 7 میلیون نفر در گروه تلگرام خود و تقریباً 2 میلیون نفر در X است. این تیم همچنین اعلام کرده است که پس از اجرای پروژه در زنجیره، شروع به سوزاندن توکن‌ها از کل عرضه خواهند کرد. رویکردی متفاوت به توکنومیکس بسیاری از پروژه‌ها با هدف جلوگیری از فشار بیش از حد فروش در روز عرضه اولیه، نوعی برنامه زمان‌بندی واگذاری برای کل عرضه خود ارائه می‌کنند. Notcoin با توجه به ماهیت اسرارآمیز خود، رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است و 100% عرضه را وادار می کند تا در روز اول آنلاک شود. اکنون، مهم است که توجه داشته باشید که این بدان معنا نیست که 100٪ از توکن ها بلافاصله وارد معامله می شوند. توزیع توکن ها همچنین شامل ایردراپ هایی است که متعلق به ماینرها است. اینها ممکن است به طور کامل ادعا نشوند. در اصل، کل عرضه 102،719،221،714 توکن نیست، و توزیع به این صورت است:
 • بایننس لانچپول: 3 درصد از عرضه
 • ماینرها: 78 درصد عرضه
 • صندوق اکوسیستم: 9 درصد عرضه
 • مشوق های اجتماعی: 5 درصد عرضه
 • توسعه: 5 درصد عرضه
برای خرید و فروش این ارز دیجیتال هم اکنون وارد صفحه خرید و فروش ارزیپتو شوید.

سوالات متداول

 • بالاترین و پایین ترین قیمت NOT در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

 • ارزش کل بازار NOT چه مقداری می باشد؟

 • حجم مبادلات روزانه NOT چه مقدار است؟

سایت اصلی NOT

https://notco.in/

خرید NOT
فروش NOT
خرید آنی NOT
فروش آنی NOT
خرید فوری NOT
فروش فوری NOT
قیمت NOT
خرید و فروش NOT
قیمت لحظه ای NOT
قیمت خرید NOT
قیمت فروش NOT
صرافی خرید NOT
قیمت NOT به دلار
قیمت NOT به تومان
بهترین صرافی خرید NOT
قیمت NOT امروز
نمودار قیمت NOT