logo
{ "p_id": null, "chart_slug": "baby-doge-coin", "symbol": "BabyDoge", "en_name": "Baby Doge Coin", "fa_name": "BABYDOGE", "change_1h": null, "change_7d": 2.52, "change_24h": 5.06, "change_30d": 29.65, "volume": null, "marketcap": null, "supply": null, "rank": 244, "website_url": null, "low_24h": null, "high_24h": null, "low_7d": null, "high_7d": null, "low_30d": null, "high_30d": null, "price": 0, "slug": "baby-doge-coin", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "لینک", "change_24h": 7.02, "price": 14.94 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 2.14709, "price": 8667.67126467324 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 1.108, "price": 0.4014265341895363 }, { "name": "Band Protocol", "symbol": "BAND", "fa_name": "", "change_24h": 4.3, "price": 2.16 }, { "name": "Firo", "symbol": "FIRO", "fa_name": "", "change_24h": 6.4309, "price": 2.1637440958409004 } ], "category": { "name": "" } }
BabyDoge

Baby Doge Coin BabyDoge

BABYDOGE

قیمت BABYDOGE

5.1 %

+

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت BABYDOGE

$0

indicator

بیشترین قیمت BABYDOGE

$0

عرضه کل BABYDOGE

BabyDoge 0.00

ارزش کل بازار BABYDOGE

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت BABYDOGE

0 % +

تغییرات یک هفته

2.5 % +

تغییرات یک ماه

29.6 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
BabyDoge
BabyDoge
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای BABYDOGE (BabyDoge/USD)

نمودار قیمت لحظه ای BABYDOGE BabyDoge در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای BABYDOGE

Baby Doge Coin (BabyDoge)

ارز دیجیتال BABYDOGE Baby Doge Coin با نام اختصاری BabyDoge با ارزش بازار 0.00 در رتبه 244 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش BABYDOGE صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت BABYDOGE برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز BABYDOGE 0.00 واحد است و هر واحد BABYDOGE در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت BABYDOGE در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 5.06 افزایش داشته است.

ارزدیجیتال baby doge coin

ارز دیجیتال Baby Doge جدیدترین رمزارز مورد علاقه فعالان در زمینه ارزهای دیجیتال و مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک است.ارز دیجیتال Baby Doge Coin که در ژوئن 2021 راه اندازی شد، یک میم کوین محسوب می شود و یکی از سریعترین جوامع در حال رشد در دنیای رمز ارزها است. ارز دیجیتال Baby Doge بر اساس زنجیره هوشمند binance ساخته شده است.Baby Doge چند ترفند و درس از پدر میم خود، Doge آموخته است. جالب است بدانید که تنها نام این  دو رمز ارز با همدیگر مشابه است و هیچ وجه اشتراک دیگری بین دوج کوین و ارز دیجیتال بیبی دوج کوین وجود ندارد. این کار تنها برای جلب نظر کاربران بیشتر بوده است و حتما باید این نکته را به یاد داشته باشید. بخشی از ماموریت ارز دیجیتال Baby Doge ، کمک به نجات سگ‌های نیازمند است. سوم تیر ماه امسال (۲۴ ژوئن)، اعلام شد که ۷۵ هزار دلار به یک سازمان غیر دولتی به نام PawsWithCause در این زمینه از طرف بیبی دوج کوین کمک شده است. این ارز دیجیتال با نشان دادن سرعت تراکنش های بهبود یافته و جذابیت جدید خود بهتر از دوج کوین عملکرده است . ارز دیجیتال baby doge coin

اما میم کوین چیست؟

میم کوین ها ارزهای دیجیتالی هستند که در مدت کوتاهی، معمولاً در نتیجه تبلیغات و فعالیت های اینفلوئنسرها و سرمایه گذاران خرده فروشی که آنها را به صورت آنلاین تبلیغ می کنند، محبوبیت پیدا کرده اند. ارز دیجیتال Dogecoin در واقع همان میم کوین اصلی است: دوج کوین در ابتدا بصورت یک شوخی رسانه ای و بر اساس یک الگوی رفتاری در سال 2013 ایجاد شد. پس از اینکه ایلان ماسک در توئیتر در مورد ارز دیجیتال توئیت کرد و سرمایه گذاران خرد شروع به خرید انبوه کردند، ارز دیجیتال Dogecoin به شهرت رسید. در سال 2021 شاهد ظهور بسیاری از میم کوین های جدید از جمله ارز دیجیتال Baby Doge بودیم که به عنوان جانشین معنوی ارز دیجیتال Dogecoin، که در حال حاضر فوق العاده محبوب است، ایجاد شد. اگرچه این ارز با قیمت متوسط 0.0000000000175 دلار در 1 ژوئن 2021 عرضه شد، اما قیمت آن در کمتر از یک ماه تقریباً 44 برابر ارزش اصلی خود شد. اگرچه ممکن است ارزش آن به اندازه گذشته نباشد، اما ثابت کرد که میم کوین ها همچنان قوی هستند. ارز دیجیتال Baby Doge در بین شبکه های رمزارز یکی از سریع ترین هاست و در حال حاضر همچنان در حال افزایش شبکه کاربران خود است و در بین کاربران جزء محبوب ترین رمزارز ها محسوب میشود. اگرچه ارزش مادی ارز دیجیتال BabyDoge تنها کسری کوچک از دلار آمریکا است اما کاربرانی که موجودی زیادی را خریداری می‌کنند اگر به سرمایه گذاری بلند مدت فکر میکنند و برای چند سال متوالی رمزارز های خود نگه دارند، به طور بالقوه می‌توانند بازدهی قابل توجهی داشته باشند. توجه به این نکته مهم است که پیش‌بینی‌های قیمت ارز دیجیتال BabyDoge ممکن است بسته به منبع متفاوت باشد، بنابراین برای اطمینان از اینکه تماس درستی دارید، پیش‌بینی‌های دیگر را بررسی کنید. با این حال، اگر به دنبال کسب درآمد فوری هستید، خرید ارز دیجیتال BabyDoge ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد.

بنیانگذاران رمزارز بیبی دوج کوین

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال علی الخصوص میم کوین های دیگر، دقیقا مشخص نیست که سازندگان و تیم اصلی سازنده ارز دیجیتال BabyDoge چه کسانی هستند.توسعه دهندگان این رمزارز، BabyDoge را با استفاده از زنجیره هوشمند بایننس ساختند تا اکوسیستمی را ایجاد کنند که همچنان با اتریوم سازگار باشد. ارز دیجیتال Baby Doge از زمان آغاز به کار خود در ژوئن 2021، جامعه ای متشکل از 1300000 دارنده توکن، 200000+ عضو تلگرام، 880000+ دنبال کننده توییتر و 245000+ دنبال کننده اینستاگرام را جمع آوری کرده است که در نوع خود و با توجه به مدت زمانی که شروع به کار کرده است، بی نظیر است.

چه چیزی BabyDoge را منحصر به فرد می کند؟

پروتکل ارز دیجیتال Baby Doge دارای یک توکن کاهش تورم است که به گونه ای طراحی شده است که در طول زمان کمیاب تر شود. دارندگان ارز دیجیتال Baby Doge می توانند به سادگی با نگه داشتن رمزارز های Baby Doge در کیف پول خود، به طور خودکار به عنوان پاداش، ارز های دیجیتال Baby Doge بیشتری کسب کنند که مستقیما به کیف پول شان ارسال می شود. مقدار رمزارز‌های baby doge در کیف پول شما با هر تراکنش افزایش می‌یابد زیرا دارندگان ارز دیجیتال baby doge به طور خودکار از هر تراکنشی که در اکوسیستم رمزارز Baby Doge اتفاق می‌افتد، 5 درصد کارمزد دریافت می‌کنند. جامعه کاربری بیبی دوج از کارمزدهای ایجاد شده در هر تراکنش، کوین‌های بیشتری دریافت می‌کنند. در مجموع 420 کوادریلیون ارز دیجیتال Baby Doge وجود دارد که در حال حاضر 295 کوادریلیون در گردش است، زیرا 125 کوادریلیون (حدود 30٪) قبلاً با توکن سوزی حذف شده است. ارز دیجیتال Baby Doge از سه عملکرد برای بهبود کمبود Baby Doge استفاده می کند: Reflection (افزودن سکه به کیف پول دارندگان)، کسب LP (اضافه شده به عنوان یک جفت نقدینگی در PancakeSwap)، و توکن سوزی.از 10درصد کارمزد تراکنش ها، 5درصد آن دوباره بین دارندگان Baby Doge Coin توزیع می شود و 5درصد دیگر توسط قرارداد به BNB فروخته می شود و به طور خودکار به عنوان یک جفت نقدینگی در Pancake Swap اضافه می شود. ارز دیجیتال Baby doge coin  

آینده ارز دیجیتال baby doge

قیمت ارز دیجیتال Baby Doge در زمان عرضه 0.000000000175 دلار بود که قیمت آن در 4 ژوئیه 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.000000007695 دلار رسید که نشان دهنده افزایش تقریباً 44 برابری قیمت در کمتر از یک ماه است. ارز دیجیتال Baby Doge از زنجیره هوشمند Binance برای ارائه اجماع Proof of Staked Authority استفاده می کند که بر 21 اعتباردهنده برای ارائه تمرکززدایی و امکان مشارکت جامعه متکی است. بنابراین همانطور که گفته شد، Baby Doge یک توکن است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. نقشه راه پروتکل ارز دیجیتال Baby Doge شامل 5 فاز عملیاتی و تحقیقاتی است که در ادامه به شرح آن میپردازیم. همچنین میتوانید برای آگاهی بیشتر از پیشرفت های پروژه میم کوین بیبی دوج به وبسایت رسمی آن مراجعه نمایید فاز 1 تولد رمزارز • راه اندازی وبسایت • 5000 ممبر تلگرام • توسعه الگوهای رفتاری • تولد و ارائه ارز دیجیتال بیبی دوج فاز 2 شروع به کار • قرارگیری در فهرست coin gecko • درج در ارزش بازار سکه • 25000 ممبر تلگرام • 25000 دارنده توکن • حسابرسی شخص ثالث 7. اهدای داوطلبانه برای جامعه + مشارکت خیریه فاز 3 • 100000 دارنده • 100000 ممبر تلگرام • ایردراپ شماره 2 • بازاریابی گسترده از طریق اینفلئونسر های بزرگ • الگوهای رفتاری بیشتر از جامعه • کارت اعتباری برای رمزنگاری به صورت زنده در وبسایت رمزارز فاز 4 • 150000 دارنده توکن • افزودن الگوهای رفتاری بیشتر • طراحی مجدد وبسایت • Baby Doge Paw (ردیاب رشد کیف پول) فاز 5 • 300000 دارندگان • لانچ شدنswap Baby Doge • ارائه بازار NFT، کلکسیون NFT، و بازی برای Baby Doge • ارائه مدل 3 تسلا به جامعه کاربران • میم های بیبی دوج •750 هزار دلار جهت حمایت به پناهگاه های حیوانات اهدا شد • ارائه قابلیت بریج های بیشتر

قیمت ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

نمودار قیمت ارز دیجیتال بیبی دوج پس از عرضه در ژانویه 2022 و ثبت تاریخی 23صدهزارم دلار نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است.

خرید ارز دیجیتال baby dige coin

ارزدیجیتال بیبی دوج دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 420تریلیارد است که در اپریل 2022 تمام تعدادآن در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد.برای خرید رمزارز بیبی دوج به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید.

خرید رمزارز بیبی دوج و تحلیل قیمتBaby doge

نکته دارای اهمیت در تحلیل نمودار قیمت ارز دیجیتال بیبی دوج، توجه به این نکته است که ای رمزارز دارای نمودار تحلیل پذیر در تایم فریم روزانه نمیباشد و بهتر است این رمزارز در تایم فریم های چهار ساعته و کمتر مورد تحلیل تکنیکال قرار گیرد. در نمودار قیمتی با تایم فریم 4 ساعته، میم کوین بیبی دوج در حالت رنج خود قرار گرفته و انتظار میرود پس از به وجود آمدن تقاضای احتمالی، قیمت مجددا روند صعودی خود را آغاز کند. همچنین با توجه به المان های اقتصاد کلان و احتمال برخورد کردن بازار با شرایط رکورد تورمی، انتظارات قیمتی از آلت کوین ها و به خصوص بیبی دوج در حالت عدم تصمیم گیری و در ابهام قرار دارد.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت BABYDOGE در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار BABYDOGE چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه BABYDOGE چه مقدار است؟

سایت اصلی BABYDOGE

https://payeer.com/en/

خرید BABYDOGE
فروش BABYDOGE
خرید آنی BABYDOGE
فروش آنی BABYDOGE
خرید فوری BABYDOGE
فروش فوری BABYDOGE
قیمت BABYDOGE
خرید و فروش BABYDOGE
قیمت لحظه ای BABYDOGE
قیمت خرید BABYDOGE
قیمت فروش BABYDOGE
صرافی خرید BABYDOGE
قیمت BABYDOGE به دلار
قیمت BABYDOGE به تومان
بهترین صرافی خرید BABYDOGE
قیمت BABYDOGE امروز
نمودار قیمت BABYDOGE