پاییر – Payeer

Title
قیمت خرید تومان
Title
قیمت فروش تومان

پاییر

سیستم پرداخت Payeer، یک سیستم پرداخت بین المللی است که مرکز اصلی آن در گرجستان قرار دارد. پاییر علاوه بر گرجستان دارای نمایندگی‌های مجاز در روسیه و انگلستان است. این شرکت در واقع در زمینه خرید و فروش ارز به صورت اینترنتی فعالیت می‌کند. Payeer تا به حال امکان خرید و فروش دلار، خرید و فروش یورو، خرید و فروش روبل را برای کاربران خود فراهم کرده است.
با این حال این شرکت از مدتی قبل، فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال را نیز شروع کرد. به این ترتیب در حال حاضر خرید و فروش بیت کوین، ریپل، اتریوم، دش و بیت کوین کش از طریق Payeer امکان پذیر است. این ویژگی برای تریدر های ایرانی که می‌خواهند ارز دیجیتال خود را به دلار تبدیل کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه بیشتر در مورد نحوه خرید دلار Payeer و شارژ حساب Payeer خواهیم صحبت خواهیم کرد.
برای خرید دلار Payeer و شارژ حساب پاییر نیاز به ایجاد حساب در سایت Payeer خواهید داشت. ثبت نام در این سایت بسیار ساده خواهد بود. تنها کافی است ایمیل خود را برای ثبت نام وارد کنید. کد تاییدی برای شما ارسال می‌شود. بعد از ثبت کد تأیید، صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که در آن پسورد، کلمه رمز و نام اکانت شما دیده خواهد شد. این عبارت‌ها بسیار مهم هستند و باید در حفظ آن‌ها کوشا باشید. برای مثال در صورت فراموشی رمز عبور باید ۵۰ دلار بابت بازیابی رمز عبور پرداخت کنید. بعد از تأیید وارد اکانت خود می‌شوید. حالا می‌توانید کیف پول‌های ارزی خود را شارژ کنید.
شما می‌توانید از طریق پرداخت با بیت کوین، لایت کوین، یاندکس مانی، استلار، مونرو، ریپل، باینانس کوین، Dogecoin و یا استفاده از صرافی‌های آنلاین مانند پرفکت مانی و پی پال اقدام به شارژ حساب Payeer خود کنید و به راحتی از خرید دلار Payeer لذت ببرید. البته برای خرید دلار Payeer و شارژ حساب payeer بدون مشکل، نیازمند احراز هویت هستید. برای این کار نیاز به کارت‌های اعتباری ارزی مانند مستر کارت و ویزا کارت خواهید داشت.
که ما در ارزیپتو امکان خرید و فروش دلار پاییر بدون مستر کارت و ویزا کارت را برای شما کاربران ایجاد نموده ایم.