logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

render-token

پروژه ارز دیجیتال RNDR با هدف ایجاد امکان دسترسی به پردازنده های قدرتمند برای هنرمندان و افرادی به گرافیک های بالا نیاز دارند طراحی و توسعه داده شده است. هر گره یا نود در شبکه با در اختیار دادن قدرت پردازش کامپیوتر خود به شبکه توکن Rndr را به عنوان کارمزد دریافت میکند. الگوریتم بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که اطلاعات ذخیره شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای شبکه به اشتراک گذاشته می شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده ها امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریبا از بین می رود. واژه بلاک چین ترکیب دو کلمه ی بلوک و زنجیره است، به عبارت دیگر این فناوری در حقیقت زنجیره ای از بلوک هاست. در هر بلاک هر اطلاعاتی می تواند ثبت شود، از جرم و جنایت یک فرد تا جزئیات تراکنش های یک شبکه پولی مانند بیت کوین. پروژه Render Token که در سال 2018 بر بستر شبکه بلاکچین اتریوم راه اندازی شد با نماد Rndr در بازار ارز های دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. توکن ها نمادهای قابل معامله ای هستند که بر اساس استانداردهای تعریف شده یک سیستم بلاک چین بر بستر آن شکل گرفته اند. به بیان ساده تر سیستم  های بلاک چین شناخته شده ای مانند بیت کوین، اتریوم، بایننس-چین و سایر شبکه های موجود در دنیای ارزهای دیجیتال، این امکان را فراهم کرده اند که افرادی که نیازمند داشتن کوین هستند، مجبور به طراحی سیستم بلاک چین جدیدی نباشند و بتوانند از ظرفیت این شبکه ها استفاده کنند. برای مثال با رعایت استانداردهای شبکه اتریوم که با نام ERC20 شناخته می شود، می توان یک توکن بر بستر این شبکه ایجاد کرد. بنابراین اصلی ترین تفاوت یک کوین با توکن در این است که کوین دارای یک سیستم بلاک چین اختصاصی است، در حالی که توکن ها از بلاک  چین های دیگر موجود استفاده می کنند و در واقع بر بستر یک شبکه بلاک چین دیگر میهمانند. توکن Rndr در واقع یک توکن کاربردی است که به منظور پرداخت کارمزد تراکنش ها و نیز پرداخت هزینه استفاده از شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. توکن های کاربردی به منظور نقل و انتقالات و یا حتی خرید فروش مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر از توکن های کاربردی می توان برای پرداخت هزینه های استفاده از خدمات یک پلتفرم خاص استفاده کرد.

قیمت ارز دیجیتال RNDR

ارز دیجیتال Rndr پس از عرضه در نوامبر 2021 نوسانات بسیاری را تجربه نموده است. نواحی مهم قیمتی 3.45دلار و 5.46دلار و سقف تاریخی 7.9دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیلگران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند. همانند سایر دارایی های مالی و نیز ارز های دیجیتال قیمت ارز دیجیتال RNDR نیز از المان اهی مختلفی تاثیر می پذیرد که در ادامه به برخی از مهمترین المان ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت RNDR است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج RNDR به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای آن در نظر گرفته می شود. ورود RNDR به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت RNDR در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که RNDR در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

آینده ارز دیجیتال Rndr

همانطور که گفته شد این رمز ارز بر بستر بلاکچین اتریوم است و از ساز و کار اثبات سهام به منظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه-های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. خرید و فروش و به طور کلی سرمایه گذاری در توکن های دیجیتالی موجود در بازار ارزهای دیجیتال، همانند بسیاری از روش های سرمایه گذاری در معرض ریسک ها و مخاطرات بسیاری است. شناخت و مدیریت این ریسک ها می تواند موجب بهینه سازی انتظارات بازده هی سرمایه گذاران شود. در ادامه با برخی از این ریسک ها آشنا می شویم. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال RNDR به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

توکن های بدون پشتوانه

امروزه با توسعه سازوکار های مختلف استخراج رمزارزها و همچنین گسترش شبکه های بلاک چین مختلف، ساخت توکن ها بسیار آسان شده است. به بیان ساده تر، می توان در کمتر از یک ساعت توکنی بر بستر اتریوم و یا هر بلاک چین دیگری خلق کرد. حال اگر این توکن ها دارای بنیاد و پشتوانه ی مناسبی نباشند، به عنوان توکن های کلاه برداری می توان ازآن ها نام برد. به عبارت دیگر، هر توکن دارای کاربرد خاصی است که این کاربرد توسط تیم توسعه دهنده آن توضیح داده می شود، در صورتی که تعداد بسیار زیادی از توکن های موجود در بازار بدون کاربرد عملیاتی و به اصطلاح شت کوین می باشند.

اشتباهات تیم توسعه هنده

در سال 2021 تیم توسعه دهنده توکن تتر متوجه اشتباه عجیبی در فرایند ساخت توکن ها شد، که باعث شده بود تعداد بسیار زیادی از این توکن وارد بازار شود. در نهایت اعضای هیت مدیره این توکن برای جلوگیری از افت ارزش آن، مجبور به توکن سوزی گسترده شدند.

توزیع نامناسب

از آنجایی که توکن های حاکمیتی همانند تمام توکن های دیگر، در بازار ارزهای دیجیتال قابل معامله هستند، ممکن است سهم بزرگی از آنها توسط یک نهنگ در بازار بلعیده شود. به بیان دیگر، توکن-های حاکمیتی نباید در بازار معامله شوند، چراکه ممکن است بخش زیادی از آنها توسط عده کمی خریداری شود و موجب تمرکز اختیار رای دهندگی در بلاک چین شود.

کیف پول ارز دیجیتال Rndr

توکن rndrدر تمام کیف پول هایی که از استاندارد ERC20 و نیز ERC10 پشتیبانی می کنند قابل ذخیره سازی و نگهداری است. فرض کنید بلاکچین اتریوم بخشی از ظرفیت خود را در ازاء مبلغ مشخصی در اختیار سایر کسانی بگذارد که قصد راه انداری یک کوین و یا یک قرار داد هوشمند را داشته باشند، این افراد باید برای استفاده از ظرفیت بلاکچین اتریوم استاندارد های ERC20 را رعایت کنند تا بتوانند توکن های خود را بر این بستر راه اندازی کنند. اینگونه ای افراد می توانند بدون اینکه درگیر طراحی یک شبکه بلاکچین شوند قرارداد های هوشمند خود را راه اندازی کنند. توکن ها زمانی به رمزارز یا یک کوین تبدیل می شوند که خود دارای یک شبکه بلاکچین باشند. از ابتدای راه اندازی بلاکچین اتریوم تا کنون بیش از 280000 توکن سازگار با ERC20 راه اندازی شده است. که بیش از 45 مورد ازین توکن ها به  100 ارز دیجیتال برتر بازار تبدیل شده اند. رمزارزهای شناخته شده ای مانند USDT  وBNB در ابتدا توکن هایی بر بستر اتریوم بوده اند.

خرید و فروش ارز دیجیتال Rndr

ارز دیجیتال Rndr دارای محدویدت حداکثری عرضه در تعداد 536میلیون توکن است که در ژانویه 2022 تعداد 199میلیون از این رمزارز در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرند. همچنین برای معامله رمزارز RNDR می توانید به صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین