logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال تومو چین

ارز دیجیتال تومو چین یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که به سرعت در حال محبوب شدن است و امروزه افراد زیادی هستند که علاقه مند به سرمایه گذاری روی این ارز می باشند. این ارز که با نام اختصاری TOMO در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود در واقع یک شبکه بلاکچین است که تلاش می کند تا مقیاس پذیری شبکه های بلاک چینی که در حال حاضر وجود دارند را بهبود دهد. یکی از این شبکه ها شبکه بلاک چین اتریوم است. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به داشتن اطلاعات بیشتر درباره ارز دیجیتال تومو چین هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کنید. در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این ارز دیجیتال و ویژگی های مهم آن صحبت کنیم.

درباره ارز دیجیتال تومو چین

یکی از جذاب ترین پروژه هایی که امروزه در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد پروژه غیرمتمرکز تومو چین است که تمرکز آن روی مقیاس پذیری بیشتر شبکه های بلاک چین می باشد. ارز دیجیتال تومو چین نیز توکن های مربوط به همین پروژه هستند که در حال حاضر به عنوان یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاری در این بازار به شمار می آیند. اگر با شبکه بلاک چین بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید حتما می دانید که اصلی ترین مشکل این شبکه ها سرعت پایین آنها است تنها می توانند 15 تراکنش را در هر ثانیه انجام دهند. زمانی که صحبت از شبکه های بلاک چین جهانی می شود این سرعت می تواند گاهی اوقات مشکل ساز باشد و به همین علت نیز مقیاس پذیری شبکه های بلاک چین از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. ارز دیجیتال تومو چین یکی از پروژه های جذابی است که به تازگی فعالیت خود را برای بهبود این مقیاس پذیری آغاز کرده است و امیدوار است تا بتواند در مدت زمانی کوتاه این مشکل را در دنیای بلاکچین برطرف کند.

کاربردهای شبکه تومو چین

یکی از اصلی ترین کاربردهای شبکه ای که ارز دیجیتال تومو چین به کاربران خود ارائه می دهد این است که کاربران می توانند به راحتی اقدام به توسعه اپلیکیشن ها و برنامه های DApp کنند. اگر با این برنامه ها آشنایی داشته باشید حتما می دانید که ساختار آنها به صورت غیر متمرکز است و به همین علت نیز می توانند در پروژه های بلاک چین مختلف مورد استفاده قرار گیرند و کاربردهای زیادی داشته باشند. شبکه تومو چین طراحی و ساخت این برنامه ها را بسیار ساده تر کرده است و شما هم می توانید برنامه های خود را در بستر شبکه تومو چین راه اندازی کنید. یکی از ویژگی های بسیار مهم این شبکه این است که از masternode برای ساخت و تایید نهایی بلوک های مختلف داخل شبکه استفاده شده است که این مسئله باعث افزایش سرعت شبکه تومو چین شده است. امروزه شبکه تومو چین دارای کاربردهای بسیار زیادی نسبت به سایر شبکه های بلاک چین است و پیش بینی می شود که در سال های آینده این کاربردها چند برابر شوند.

تعداد توکن های موجود تومو چین

اگر با ویژگی های مهم یک ارز دیجیتال آشنایی داشته باشید یا این که علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باشید حتما می دانید که تعداد توکن های موجود یک ارز می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد و ارزش ذاتی و آینده بازار آن را نشان دهد. به همین علت نیز ما در این بخش قصد داریم کمی بیشتر درباره تعداد توکن های موجود ارز دیجیتال تومو چین صحبت کنیم. طبق ساختاری که برای شبکه این ارز طراحی شده است در هشت سال نخست 100 میلیون توکن ثابت از این ارز وجود خواهند داشت که این میزان پس از هشت سال به عدد 117 میلیون خواهد رسید. نکته ای که وجود دارد این است که میزان عرضه این توکن ها ممکن است یک میلیون توکن در سال نیز افزایش پیدا کند که این کار نیازمند بررسی های صورت گرفته در هر سال در شورای اصلی سازنده این ارز خواهد بود.

طرز کار شبکه تومو چین چگونه است؟

یکی از مهمترین تفاوت هایی که بین کارکرد شبکه ارز دیجیتال تومو چین و شبکه بیت کوین وجود دارد این است که در تومو چین از استکینگ برای اجماع استفاده می شود. از آنجایی که استیکینگ نیازی به هیچ گونه سخت افزار خاصی ندارد می تواند عملیات دریافت توکن های مربوط به این ارز دیجیتال را ساده تر کند. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در حال حاضر 150 مستر نود در سراسر دنیا برای استیک کردن این ارز وجود دارند ولی این امکان برای تمامی افراد در سراسر دنیا فراهم شده است تا بتوانند این کار را به راحتی هرچه تمام انجام دهند. نکته دیگری که باید درباره نحوه کار شبکه مربوط به تومو چین بدانید این است که در این شبکه از پروتکل POSV استفاده می شود که ایمنی شبکه را به میزان زیادی افزایش می دهد و باعث می شود تا کاربران بتوانند با امنیت بیشتری در این شبکه فعالیت داشته باشند. تراکنش های موجود در داخل این شبکه نیز با استفاده از تاییدیه های خودکار صورت می گیرد.

آینده ارز دیجیتال تومو چین

ارز دیجیتال تومو چین یکی از ارزهای دیجیتال محبوب حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال به شمار می آید. یکی از مهم ترین دلایل این مسئله اهداف فوق العاده ای است که برای آن در نظر گرفته شده است که ما در بخش قبلی کمی درباره آن صحبت کردیم و در بخش بعدی نیز بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت. در صورتی که تیم سازنده این ارز دیجیتال بتوانند به اهدافی که برای آن مشخص کرده اند دست پیدا کنند بدون شک ارز دیجیتال تومو چین یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری خواهد بود. این ارز دیجیتال می تواند برای سرمایه گذاری های بلند مدت یک گزینه بسیار جذاب باشد و قیمت های بسیار خوبی نیز برای آینده آن پیشبینی می شود. پس اگر شما هم به دنبال یک گزینه خوب برای سرمایه گذاری هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما وضعیت این ارز دیجیتال را نیز مورد بررسی قرار دهید. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال تومو چین به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

هدف ارز دیجیتال تومو چین

یکی از مهمترین مشکلاتی که در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد تعداد کم تراکنش ها در ثانیه است. این مشکل در شبکه بلاک چین می تواند گاهی اوقات بسیار دردسرساز شود و نمی تواند انتظارات کاربران برآورده کند. اگر این بازار قصد داشته باشد تا توسعه پیدا کند حتما باید شبکه بلاک چین آن نیز توسعه پیدا کرده و بهینه سازی شود تا بتواند تعداد تراکنش های بیشتری را در هر ثانیه پشتیبانی کند. یکی از مهم ترین اهداف بلاک چین تومو چین این است که بتواند این تعداد را افزایش دهد. به عنوان مثال اگر به شبکه های مشابه مانند شبکه Visa یا مستر کارت بنگرید مشاهده می کنید که تعداد تراکنش هایی که در این شبکه ها در واحد ثانیه انجام می شوند بسیار بیشتر از تعداد تراکنش های موجود در بلاک چین ارزهای دیجیتال است. بنابراین با افزایش تعداد تراکنش ها در شبکه ارز دیجیتال تومو چین می توان انتظار داشت که این بازار به سرعت رشدی چند برابر را تجربه کند.

مزایا و معایب این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال تومو چین دارای مزایای بسیار زیادی است. این ارز دیجیتال دارای بنیاد بسیار خوبی است و پیش بینی می شود که در آینده ای نزدیک قیمت های بسیار بالاتری را نسبت به قیمت فعلی تجربه خواهد کرد. این ارز دارای امنیت بسیار بالاتری نسبت به سایر شبکه های بلاک چین است و همین عامل نیز باعث می شود تا سرمایه گذاران بتوانند با اطمینان بیشتری روی آن سرمایه گذاری کنند. از دیگر مزایای مهم این ارز دیجیتال و شبکه آن می توان به سرعت بالای تراکنش ها و تعداد بالای تراکنش در هر ثانیه، امکان خرید و فروش در بیشتر صرافی های معتبر و ... اشاره کرد. عیب مهم این ارز دیجیتال نیز این است که حتما باید سرمایه گذاران روی آن سرمایه گذاری کرده و کاربران نیز از شبکه آن استفاده کنند تا تیم سازنده نیز بتوانند شرایط خوبی را برای عمل کردن به قول های خود داشته باشند و به همین علت نمی توان به صورت صددرصد مطمئن بود که این ارز آینده خوبی دارد.

موسس این ارز دیجیتال

اگر شما هم علاقه مند به سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال تومو چین هستید بدون شک قصد دارید تا با تیم موسس این ارز نیز آشنا شوید. بنیان گذار و موسس ارز دیجیتال تومو چین یکی از معروف ترین افراد در دنیای ارزهای دیجیتال یعنی Long Vuong است. او سرپرست پروژه NEM نیز بوده است و همین عامل نیز باعث شده است تا سرمایه گذاران اعتماد بیشتری به آینده این ارز داشته باشند. Thuc Vu و راجر لیم دو مشاوره Long Vuong در این پروژه هستند که به او در زمینه های اقتصادی و ... مشاوره می دهند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید تیم سازنده این ارز دیجیتال شامل سی نفر است که هر یک از آنها در زمینه های مختلفی تخصص دارند. این ارز دارای دفترهای مختلفی در کشورهای سنگاپور، ویتنام و ژاپن است که دفتر اصلی آنها نیز در کشور سنگاپور قرار گرفته است.

قیمت این ارز دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال تومو چین در لحظه نوشتن شدن این مطلب حدود 3.44 دلار است. این ارز در گذشته به اوج قیمتی خود یعنی 3.89 دلار رسیده است که این یعنی ارز دیجیتال تومو چین فاصله چندانی تا لمس دوباره اوج تاریخی خود ندارد. این ارز در حال حاضر پتانسیل رشد خوبی از لحاظ تکنیکال دارد و با توجه به این که هنوز اوج تاریخی خود را لمس نکرده است پیشبینی می شود که در آینده ای نزدیک یک صعود دیگر را نیز تجربه خواهد کرد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید این ارز دیجیتال را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما پیش از خرید نمودار قیمت این ارز را نیز بررسی کنید.

خرید ارز دیجیتال تومو چین

به طور کلی شما برای خرید ارز دیجیتال تومو چین دو راهکار پیش رو دارید که می توانید متناسب با شرایط و اطلاعات خود از هر یک از این روش ها برای انجام این کار استفاده کنید. راهکار اولی که پیش روی شما قرار دارد این است که از پلتفرم های داخلی که امروزه شرایط خرید بسیاری از ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم کرده اند استفاده کنید. صرافی های داخلی به شما اجازه می دهند تا به سادگی هرچه تمام بتوانید ارزهای دیجیتال مورد نیاز خود را خریداری کنید که این امکان برای ارز تومو چین نیز فراهم است. راهکار دیگری که برای انجام این کار وجود دارد این است که سرمایه خود را به یکی از صرافی های خارجی که وجود دارند منتقل کنید تا بتوانید از طریق این صرافی ها ارز دیجیتال تومو را خریداری کنید. دقت داشته باشید که اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز دیجیتال را دارید حتما سعی کنید پیش از خرید یک کیف پول مطمئن را نیز تهیه کنید تا برای ذخیره این ارز از آن استفاده کنید.

فروش ارز دیجیتال تومو چین

فروش ارز دیجیتال تومو چین نیز مانند خرید آن است و شما برای این کار می توانید هم از صرافی های داخلی و هم از صرافی های خارجی کمک بگیرید. یکی از نکات بسیار مهمی که در زمان فروش این ارز دیجیتال باید به آن دقت کنید این است که حتما سعی کنید صرافی را انتخاب کنید که کمترین کارمزد را از شما دریافت کند. به این ترتیب شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. نکته مهم دیگر این است که حتما در زمان انتقال این ارز دیجیتال از کیف پول خود به صرافی های داخلی یا خارجی دقت داشته باشید که آدرس مقصد را به درستی وارد کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید. به عنوان نکته پایانی نیز اگر قصد فروش ضروری را ندارید سعی کنید در نقطه مناسب از نظر تکنیکال ارز دیجیتال تومو خود را به فروش برسانید. برای معامله رمزارز تومو چین می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

صحبت پایانی

ارز دیجیتال تومو چین یکی از ارزهای دیجیتال است که امروزه سر و صدای زیادی به پا کرده است. این ارز با هدف افزایش تعداد تراکنش ها در هر ثانیه در شبکه بلاک چین طراحی شده است و به همین علت نیز بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که دارای بنیاد بسیار قوی است و می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد. بهبود امنیت، سرعت و تعداد تراکنش هایی که در هر ثانیه در شبکه بلاک چین انجام می شوند از جمله مهمترین اهداف این پروژه است. اگر شما هم قصد خرید و سرمایه گذاری روی این ارز را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به صورت تخصصی تر وضعیت آن را بررسی کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین