در حال دریافت اطلاعات
درباره پولکادات
About Polkadot

بلاکچین پولکادات با نماد اختصار DOT یک پروژه Open Source است که در سال 2017 توسط مجموعه Parity Technologies طراحی و در سال 2018 با همکاری گاوین وود و جوتا اشتاینر که از مدیران سابق اتریوم هستند راه اندازی شد. یکی از اهداف این پروژه ارتباط با سایر بلاکچین های موجود است و می تواند آن ها را به یکدیگر متصل کند .

سازمان Web3 بخش مالی و انجام تحقیقات پروژه پولکادات را به عهده دارد البته معمولا از دکتر گاوین وود در بین فعالان حوزه ارزهای دیجیتال به عنوان بنیانگذار پولکادات یاد می شود. گاوین وود تصمیم گرفت بلاکچینی فراتر از اتریوم ایجاد نماید، با تفکر بلاکچینی که بتواند با سایر بلاکچین های مستقل مانند بیت کوین و اتریوم تراکنش انجام دهد و در تعامل باشد بلاکچین پولکادات را راه اندازی کرد.

ابتدا در ژانویه 2018 ساختار پاراچین پولکادات راه اندازی و سپس در سپتامبر 2019 شبکه اولیه این بلاکچین با نام کوساما (Kusama) رونمایی شد. سرانجام در می 2020 بلاکچین پولکادات ارائه و در آگوست سال 2020 عملیات انتقال رمزارزها توسط این بلاکچین آغاز شد.
در بلاکچین پولکادات هیچ محدودیت و سقفی برای تعداد رمزارزهای عرضه شده مشخص نشده است و قرار است با توجه به تورم و به تدریج تعداد رمز ارزها افزایش یابد.
کاربران برای ذخیره و نگهداری پولکادات می توانند از اپلیکیشن های معتبر موبایل ، دسکتاپ ، تحت وب و کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنند. که برای استفاده از این اپ ها نیاز به افتتاح حساب و یا شرایط خاصی نمی باشد و شما در این فضا می توانید بانک خود باشید .

برای اطلاع و آموزش نحوه ی استفاده از این کیف پول ها می توانید مقالات آموزش ساخت کیف پول وبلاگ ارزیپتو را مطالعه بفرمایید 

آمار و اطلاعات
بیشترین قیمت
$0.000,000
کمترین قیمت
$0.000,000
حجم معاملات روزانه
1.12 B
سکه در گردش
1.03 B
حجم بازار
29.08 B
عرضه کل
0.00