logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارزدیجیتال Dusk

شبکه ارز دیجیتال  Dusk یک پلتفرم بلاکچین مبتنی بر حریم خصوصی برای برنامه های مالی است. ارز دیجیتال Dusk فناوری های نوآورانه مانند فناوری دفتر کل ارزهای توزیع شده را ترکیب می کند تا از پتانسیل رو به رشد و تنوع برنامه های مالی استفاده کند و خدمات مالی جدید و هیجان انگیزی را ایجاد کند. این پروژه اساساً به گونه‌ای طراحی شده است که امکان توکن‌سازی اوراق بهاداری را فراهم کند که با مقررات مربوطه مطابقت دارند. به این ترتیب است که ارز دیجیتال Dusk به استاندارد توکن‌های خود پلتفرم دست می یابد که می‌توان از آنها برای ایجاد توکن‌های امنیتی قابل برنامه‌ریزی با کاهش هزینه‌های اتوماسیون استفاده کرد. این توکن‌ها می‌توانند آرا یا سود سهام و همچنین مقادیر دیگری را نشان دهند که می‌توانند به راحتی با یک سازمان ادغام شوند. dusk network بر پذیرش کسب‌وکار تأکید می‌کند، به همین دلیل است که تیم توسعه‌دهنده پشت پروژه، حریم خصوصی را بخش مهمی از آینده انطباق با مقررات و پذیرش کلی برنامه‌های مالی جایگزین میداند. این شبکه یک اکوسیستم کاملاً کاربردی و خصوصی را برای کاربردهای مالی در سطح سازمانی فراهم می کند و قراردادهای هوشمند خصوصی را قبل از پروژه های مشابه مبتنی بر بلاکچین معرفی می کند. نماد ارزدیجیتال https://www.dusk.network پروزه داسک نتورک یک بلاکچین لایه 1 را نشان می دهد که استفاده از قراردادهای هوشمند محرمانه و بومی را تسهیل می کند و یک اکوسیستم عمومی مقیاس پذیر ارائه می دهد که نیاز به برنامه های مالی با تمرکز بر کسب و کار را برآورده می کند. شبکه ارز دئیجیتال داسک غیرمتمرکز است و برای استفاده عموم باز است، اما خصوصی است و برای ارائه نهایی، مقیاس پذیری و عملکرد فوری طراحی شده است. dusk network دارای یک توکن کاربردی به نام DUSK است که می تواند برای شروع تراکنش ها و مبادله استفاده شود. همچنین با توجه بر اینکه توکن در آینده دارای عملکردهای بیشتری خواهد بود، می‌توانید از ارز دیجیتال DUSK برای استقرار قراردادهای هوشمند و شرکت در سهامداری استفاده کنید که از حاکمیت شبکه شروع می‌شود. ارز دیجیتال  DUSK همچنین ابزار اصلی پرداخت در شبکه است. توکن پروژه داسک نتورک، با زنجیره هوشمند بایننس و اتریوم سازگار است و این بدان معنیست که به عنوان استانداردهای توکن BEP-2 و ERC-20 در دسترس است. ارز دیجیتال  DUSK یک توکن چند منظوره است که می تواند برای مبادلات، تراکنش ها و هزینه های ذخیره سازی استفاده شود، در حالی که به عنوان وسیله اصلی پرداخت در شبکه نیز عمل می کند.

بلاک چین داسک

وقتی صحبت از سایر مشخصات فنی می شود، اجماع dusk network به گونه ای طراحی شده است که دارای سه مرحله است: تولید بلوک ها، کاهش بلوک ها و در نهایت توافق بلوک ها. برای فعال کردن اجماع سه مرحله‌ای، ارز دیجیتال DUSK از پروتکل تفکیک شده بیزانس استفاده می‌کند. در مرحله اول، SBA یک بلوک با چندین شرکت کننده ایجاد می کند که در هر دور بلوک هایی را پیشنهاد می کنند. مرحله دوم بلوک ها را با محدود کردن انتخاب به یک بلوک واحد که به طور بالقوه می تواند انتخاب شود، کاهش می دهد. SBA به طور کلی در مقایسه با پروتکل اثبات سهام که زیرساخت زیربنایی پروژه را تقویت می کند به عنوان یک پیشرفت در نظر گرفته می شود. SBA همچنین مبالغ تراکنش های خصوصی را تسهیل می کند و این امر را با ترکیب ایده های نوآورانه مانند استفاده از مرتب سازی رمزنگاری تضمین می کند. رمزارز dusk شبکه ارز دیجیتال Dusk یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین و مبتنی بر حریم خصوصی و اختصاصا برای برنامه‌های مالی در سطح سازمانی است که قصد دارد خدمات مالی خود را برای استفاده تجاری و پذیرش سازمانی گسترش دهد. پلتفرم شبکه رمزارز Dusk با استفاده از قراردادهای هوشمند محرمانه بومی در سیستم، که توسط مکانیزم و اجماع مبتنی بر استخراج اثبات خصوصی سهام و مبتنی بر مدارک دانش صفر، اجرا می‌شود، حریم خصوصی و تمرکززدایی را به دست می‌آورد. این پروژه لایه اول استاندارد قرارداد امنیتی محرمانه را تامین می کند. XSC برای ارائه انطباق با مقررات امنیتی و بسیاری از عملکردها طراحی شده است که می تواند توسط مشاغل و شرکت ها استفاده شود. این استاندارد به کاربران شبکه امکان ارائه، صدور، مبادله و مدیریت دارایی های امنیتی توکن شده را می دهد. این استاندارد توسط یک مدل تراکنش معروف به نام Zedger پشتیبانی می شود. علاوه بر این، Zedger توسط مدل تراکنش فونیکس پشتیبانی می‌شود که حریم خصوصی و ناشناس بودن را در تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند گسترش می‌دهد. بعلاوه،  dusk network اولین زیرساخت بلاکچین است که قراردادهای هوشمند بومی محرمانه ای را ارائه می دهد که حریم خصوصی را تسهیل می کنند، همچنین کل کاربران می توانند از تراکنش هایی با ویژگی های حریم خصوصی و نهایی شدن تقریباً فوری لذت ببرند. کل شبکه به گونه ای طراحی شده است که از پتانسیل پذیرش کسب و کار برای برنامه ها و خدمات مالی را دارد. SBA به طور کلی در مقایسه با پروتکل اثبات سهام که زیرساخت زیربنایی پروژه را تقویت می کند به عنوان یک پیشرفت در نظر گرفته می شود. SBA همچنین مبالغ تراکنش های خصوصی را تسهیل می کند و این امر را با ترکیب ایده های نوآورانه مانند استفاده از مرتب سازی رمزنگاری تضمین می کند.

قیمت ارز دیجیتال dusk

نمودار قیمت ارز دیجیتال dusk پس از عرضه در جولای 2019 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی قیمتی مهم 0.18دلار و 0.41دلار و 0.52تا0.55دلار و سقف تاریخی 1.16دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی این آلت کوین مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذارن قرار گیرند.

آینده ارز دیجیتال dusk

آینده شبکه ارز دیجیتال DUSK در ظرفیت فنی، فناوری پروژه و کاربرد آن نهفته است. این عناصر ارزش ذاتی، یعنی ارزش واقعی آن را به عنوان یک پروژه تعریف می کنند که اغلب با ارزش بازار ارز دیجیتال DUSK منطبق نیست. به عنوان یک توکن قابل معامله که متعلق به بازار ارزهای دیجیتال است، ارزش بازار داسک نتورک اغلب در معرض تغییرات مکرر و اساسی است. ارزش ذاتی، و همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال DUSK که در قیمت بیان شده است، ممکن است با افزایش تقاضا برای خدمات مالی موجود در این شبکه افزایش یابد، که درواقع چگونگی ارزش واقعی پروژه را می توان در قیمت بازار ارز دیجیتال DUSK در بازار منعکس کرد. در آینده، پروژه به پذیرش بیشتر و استفاده اصلی دست می یابد. برای آگاهی بیشتر نسب به نقشه راه این رمزارز به سایت رسمی آن مراجعه نمایید. همچنین میتوانید مدت کوتاهی پس از هرمحله از پیشرفت dusk network به روزرسانی این مقاله را شاهد باشید!

کیف پول ارز دیجیتال dusk

ارز دیجیتال  ERC-20 DUSK را می توان در همه کیف پول هایی که از اتریوم پشتیبانی می کنند و BEP-2 DUSK را می توان در کیف پول هایی که از زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کنند ذخیره کرد. نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً به مقدار DUSK که باید ذخیره کنید و قصد دارید با آن انجام دهید بستگی دارد. کیف پول های سخت افزاری مانند Ledger یا Trezor امن ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند. با این حال، آنها می توانند به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و گزینه گران تری هستند. به این ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از ارز دیجیتال DUSK برای کاربران با تجربه تر مناسب تر باشند. کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و استفاده از آنها رایگان و آسان است. آنها برای دانلود به عنوان برنامه های گوشی های هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند.

خرید و فروش ارز دیجیتال dusk

ارز دیجیتال dusk دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد میلیارد توکن است که در فوریه 2022 تعدا 389میلیون از ارز دیجیتال داسک در بازار ازهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. ارمزارز داسک منحصر به فرد بودن خود را از موارد استفاده و کاربرد آن میگیرد که شامل ارائه یک محیط خصوصی و امن برای خدمات مالی در سطح سازمانی و استاندارد XCS برای توکن سازی دارایی های امنیتی است. با شبکه ارز دیجیتال Dusk، سازمان ها و همچنین شرکای تجاری شبکه، قادر خواهند بود دارایی های توکن شده را در یک محیط بسیار امن و خصوصی که یک بلاکچین ارائه می کند، صادر و مدیریت کنند. برای خرید فروش ارز دیجیتال داسک به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین