logo
{ "fa_name": "بیت کوین" }
coin

- -

بیت کوین

قیمت بیت کوین

0 %

-

$ 0

تومان 0

۲۴ ساعت

کمترین قیمت بیت کوین

$NaN

indicator

بیشترین قیمت بیت کوین

$NaN

عرضه کل بیت کوین

- 0.00

ارزش کل بازار بیت کوین

0.00 USDT

تغییرات یک ساعت بیت کوین

0 % -

تغییرات یک هفته

0 % -

تغییرات یک ماه

0 % -

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
-
coin
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین (-/USD)

نمودار قیمت لحظه ای بیت کوین - در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای بیت کوین

- (-)

ارز دیجیتال بیت کوین - با نام اختصاری - با ارزش بازار 0.00 در رتبه 0 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش بیت کوین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت بیت کوین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز بیت کوین 0.00 واحد است و هر واحد بیت کوین در این لحظه با قیمت 0 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 0.00 USDT است. قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 0 کاهش داشته است.

ارز دیجیتال EGLD

پروتکل ارز دیجیتال EGLD یک پروتکل بلاک چین است که به دنبال ارائه سرعت تراکنش بسیار سریع با استفاده از اشتراک گذاری است. پروژه ارز دیجیتال EGLD خود را به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید توصیف می کند که شامل فین تک، امور مالی غیرمتمرکز و اینترنت اشیا است. طبق گزارش ها، پلتفرم ارز دیجیتال EGLD اجرای قراردادهای هوشمند آن قادر به انجام 15000 تراکنش در ثانیه، تاخیر شش ثانیه ای و هزینه تراکنش 0.001 دلاری است. پس از تکامل چند ساله پول به عنوان وسیله ای برای حفظ ارزش و معامله، امروزه با جدیدترین نوع پول مواجه هستیم که نشان دهنده ی پیشرفتی شگرف در زمینه ی مالی است. همانطور که در مقالات گوناگون گفته شده، پول پس از تغییر شکل از طلا و جواهر به سکه و بعد به پول های کاغذی تبدیل شد. پس از توسعه اینترنت و پیدایش بانکداری الکترونیکی، پول به اعدادی ثبت شده در نمایش گر خودپردازها و دستگاه های پرداخت توسعه پیدا کرد. پیدایش هر نوعی از پول در طول تاریخ همواره مشکلاتی از نوع قبلی پول را حل می کرد.  از مشکلات پول های الکترونیک می توان به تراکم زیاد آن در بانک ها اشاره کرد که یکی از ضمانت های اجرایی تصمیمات بانک های مرکزی در سراسر دنیاست. این مسئله همواره موجب نارضایتی بسیاری از مردم بوده است. چرا که حاصل دسترنج چندسال افراد ممکن است با یک تصمیم بانک های مرکزی دچار تورم و یا رکود شود و نتواند ارزش خود را حفظ کند، بنابراین تمرکز زدایی یکی از اصلی ترین چالش های موجود در سیستم پولی و بانکی کنونی است.  

قیمت ارز دیجیتال EGLD

شبکه بلاک چین Elrond دارای کوین اختصاصی که با نماد EGLD در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. این رمزارز بس از عرضه در تاریخ سبتامبر 2020 نوسانات بسیاری را تجربه کرده است. ناحیه 66دلار و 109تا113دلار و 211تا241دلار و 341تا350دلار نواحی قیمتی مهمی هستند که می توانند به عنوان نواحی حمایتی و مقاومتی مورد استفاده معامله گران و نیز سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار گیرند. همانند سایر دارایی های مالی قیمت ارزدیجیتال EGLD نیز از المان های بسیاری تاثیر می بزیرد که در ادامه به مهمترین این المان ها اشاره خواهد شد. عرضه و تقاضای بازار یکی از مهمترین المان های تاثیر گذار بر قیمت EGLD است که اندازه گیری آن منوط به داده های درون شبکه مانند Inflow و Outflow  می باشد. به بیان ساده تر ورود و خروج بیت کوین به صرافی ها میزان عرضه و تقاضای EGLD در نظر گرفته می شود. ورود EGLD به صرافی ها نشانه ی عرضه و خروج آن از صرافی ها نشان دهنده ی تقاضای ان خواهد بود. رقابت دیگر عاملی است که بر قیمت EGLD در بازار ارزهای دیجیتال اثر گذار است. صرافی های که EGLD در آنها معامله می شود هم تاثیر خود را بر قیمت این رمزارز می-گذارند. لیست شدن یک رمزارز و یا Delist شدن آن موجب تغییر قیمت می شود.

آینده ارز دیجیتال EGLD

همنطور که قبلا گفته شد ارز دیجیتال EGLd  از سازوکار اثبات سهام به نمظور تایید تراکنش ها و نیز ساخت بلاک های جدید استفاده میکند. در این سازوکار، نیازی به دستگاه-های ماینینگ پرمصرف به منظور تأیید تراکنش ها نیست و این کار از طریق دستگاه های کامپیوتر خانگی نیز قابل انجام است.. برای این منظور، هریک از سرمایه گذاران رمزارز نیر، می توانند با قفل کردن بخشی از سرمایه خود در سیستم بلاک چین آن، امکان تأیید تراکنش ها و دریافت کارمزد را داشته باشند. این قفل کردن سرمایه که به عنوان اثبات سهام نیز شناخته می شود، به منظور ایجاد امنیت در سیستم بلاک چین استفاده می شود. به بیان ساده تر، اثبات سهام مانند تسلیم وثیقه ای به شبکه است که در ازاء آن می توان به عنوان یک لجر در شبکه شروع به فعالیت کرد. عدم نیاز به استفاده از دستگاه های پر مصرف ماینینگ و سازگاری بیشتر فرایند استخراج این ارزدیجیتال با استانداردهای محیط زیستی، المان مهمی به منظور پوشش ریسک سرمایه گذاری در این حوزه می باشد. همچنین این شبکه از تکنولوزی شاردینگ به نمظور افزایش سرعت تراکنش ها استفاده میکند. افزایش سرعت تراکنش ها میتواند موجب استفاده از این شبکه به منظور توسعه قراردادهای هوشمند و نیز در حوزه امور مالی غیر متمرکز گردد. شبکه Elrond خود را به عنوان بستری به منظور توسعه ایننترنت جهانی معرفی میکند که که این امر با افزایش سرعت ساخت بلاک ها در شبکه و. نیز افزایش میزان مقیاس بذیری امکان پذیر خواهد بود. ارز دیجیتال EGLD توکن اختصاصی شبکه الروند است که به عنوان یک توکن کاربردی نیز شناخته میشود. توکن کاربردی به منظور برداخت کارمزد تراکنش ها و نیز استفاده از خدمات این شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. برای دریافت به روز ترین اخبار مرتبط با قیمت ارز دیجیتال EGLD به وبسایت رسمی این رمزارز مراجعه کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD

ارز دیجیتال EGLD دارای محدودیت عرضه در تعداد 31میلیون عدد است که در دسامبر 2021 تعداد 22میلیون از این کوین در بازار ارزهای دیجیتال عرضه شده است. برای معامله رمزارز EGLD می توانید به وبسایت صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت - در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار - چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه - چه مقدار است؟

سایت اصلی بیت کوین

https://payeer.com/en/

خرید بیت کوین
فروش بیت کوین
خرید آنی بیت کوین
فروش آنی بیت کوین
خرید فوری بیت کوین
فروش فوری بیت کوین
قیمت بیت کوین
خرید و فروش بیت کوین
قیمت لحظه ای بیت کوین
قیمت خرید بیت کوین
قیمت فروش بیت کوین
صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین به دلار
قیمت بیت کوین به تومان
بهترین صرافی خرید بیت کوین
قیمت بیت کوین امروز
نمودار قیمت بیت کوین