logo
{ "p_id": 8615, "chart_slug": "ethernity-chain", "symbol": "ERN", "en_name": "Ethernity", "fa_name": "اترنیتی‌چین", "change_1h": 0.439344, "change_7d": -6.67856, "change_24h": -4.91292, "change_30d": 5.78623, "volume": "1991958.42691001", "marketcap": "32004293.34", "supply": 30000000, "rank": 540, "website_url": "https://ethernity.io/", "low_24h": 1.6184528750525535, "high_24h": 1.7163509879649883, "low_7d": 1.6184528750525535, "high_7d": 1.9827645916699952, "low_30d": 1.4396685200872528, "high_30d": 1.9827645916699952, "price": 1.6306673558957383, "slug": "ethernity-chain", "is_trend": false, "is_gainer": false, "is_loser": false, "related_coins": [ { "name": "Chainlink", "symbol": "LINK", "fa_name": "", "change_24h": 4.14, "price": 13.38 }, { "name": "Uniswap", "symbol": "UNI", "fa_name": "", "change_24h": 0.75, "price": 5.22 }, { "name": "Oasis Network", "symbol": "ROSE", "fa_name": "", "change_24h": 0.78, "price": 0.0658 }, { "name": "yearn.finance", "symbol": "YFI", "fa_name": "", "change_24h": 31.22, "price": 9600.58 }, { "name": "Solar", "symbol": "SXP", "fa_name": "", "change_24h": 4.27, "price": 0.3608 } ], "category": { "name": "" } }
ارزیپتو ارزها

اترنیتی‌چین ERN

ERN

Ethernity ERN

اترنیتی‌چین

قیمت اترنیتی‌چین

4.9 %

-

$ 1.63

تومان 83,048

۲۴ ساعت

کمترین قیمت اترنیتی‌چین

$1.62

indicator

بیشترین قیمت اترنیتی‌چین

$1.72

عرضه کل اترنیتی‌چین

ERN 30.00 میلیون

ارزش کل بازار اترنیتی‌چین

32.00 میلیون USDT

سایت اصلی اترنیتی‌چین

https://ethernity.io/

تغییرات یک ساعت اترنیتی‌چین

0.4 % +

تغییرات یک هفته

6.7 % -

تغییرات یک ماه

5.8 % +

نمایش بیشتر

خرید فروش واریز برداشت
ERN
ERN
تومان
TMN

نمودار قیمت لحظه ای اترنیتی‌چین (ERN/USD)

نمودار قیمت لحظه ای اترنیتی‌چین ERN در بازار جهانی

یک روز
یک هفته
یک ماه
اطلاعاتی برای نمایش نمودار وجود ندارد

قیمت لحظه‌ ای اترنیتی‌چین

Ethernity (ERN)

ارز دیجیتال اترنیتی‌چین Ethernity با نام اختصاری ERN با ارزش بازار 32.00 میلیون در رتبه 540 بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. خرید و فروش اترنیتی‌چین صرافی ارزیپتو به قیمت لحظه ای انجام می شود و کابران می توانند پس از مشاهده و بررسی نمودار قیمت اترنیتی‌چین برای خرید یا فروش اقدام کنند. عرضه کل ارز اترنیتی‌چین 30.00 میلیون واحد است و هر واحد اترنیتی‌چین در این لحظه با قیمت 1.63 دلار محاسبه می شود و حجم مبادلات روزانه آن 1.99 میلیون USDT است. قیمت اترنیتی‌چین در ۲۴ ساعت اخیر به مقدار 4.91 کاهش داشته است.

Ethernity Chain

ارز دیجیتال ern یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که توکن های غیرقابل تعویض تایید شده ANFT را تولید می کند. این پروژه که توسط نیک رز، کهنه کار دنیای ارز های دیجیتال، تأسیس شد، متعهد به نوآوری در هنر دیجیتال و NFT است. اگرچه بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری هنوز به طور کامل ارزش توکن های غیرقابل معاوضه را درک نکرده اند، میتوان گفت این صنعت در ماه های اخیر منفجر شده است. با حمایت تیم های ورزشی بزرگ و همکاری های افراد مشهور، فضای ان اف تی در حال رونق است. بازارهای دارایی غیرمثلی و خالقان هنر دیجیتال کم نیستند. Ethernity Chain یا زنجیره اترنیتی در حال توسعه یک پلتفرم جامعه محور برای هنرمندان عرصه دیجیتال، برای ایجاد خطوط NFT با نسخه محدود است. همچنین، اترنیتی چین، NFT های احراز هویت شده (ANFT) را با امور مالی غیر متمرکز ترکیب می کند تا ابزار جدیدی را به حوزه ارز های دیجیتال بیاورد. ارز دیجیتال ERN ارز دیجیتال ern به شیوه مدرنی راه اندازی شد، با گویندگی افسانه ای یو اف سی، بروس بافر، که شمارش معکوس را با اعلام پیشنهاد NFT تأیید شده خود (ANFT) معرفی کرد. در این مقاله، ما قصد داریم پلتفرم Ethernity Chain و چشم اندازهای هیجان انگیزی که در انتظار این پروژه است را بررسی کنیم. ما همچنین به توکن ابزار اصلی ارز دیجیتال ERN و نقش آن در پلتفرم نگاه خواهیم کرد. علاوه بر این، اینکه چگونه توکن ‌های غیرقابل تعویض و توکن‌ های غیرقابل تعویض تایید شده (ANFT) از طریق تاییدیه‌ ها و همکاری ‌های بزرگ افراد مشهور، پذیرش جریان اصلی را به ارز های دیجیتال می‌ آورند را بررسی خواهیم کرد. توکن های غیرقابل تعویض دارایی های توکن ‌شده منحصر به‌ فردی هستند که در بلاکچین نگهداری می ‌شوند. برخلاف دارایی‌ های قابل تعویض مانند BTC، ETH یا USD، دارایی‌ های غیرقابل تعویض به صورت متقابل قابل تعویض نیستند. هر توکن مجموعه ای از داده های منحصر به فرد خود را دارد که منحصر به فرد یا به طور قابل اثبات کمیاب است.

کاربردهای رمزارز ERN

توکن های غیرقابل تعویض تأیید شده با زنجیرهرمزارز ارن به کاربران اطمینان خاطر از اصالت کار هنرمند می دهند. هنگامی که ANFT ها را از طریق زنجیره ارز دیجیتال ern خریداری می کنید، تراکنش ها در بلاکچین شفاف هستند. علاوه بر این، مشارکت گسترده Ethernity Chain با افراد مشهور در طیف گسترده ای از صنایع، یک لایه اطمینان بیشتری را هنگام سرمایه گذاری در کالاهای پر مخاطب NFT اضافه می‌ کند. این به کاربران اطمینان می دهد که محصولات قانونی را خریداری می کنند و درگیر کلاهبرداری یا محصولات تقلبی نشوند. همچنین، کاربران می توانند برای کسب سود، اEthernity Chain را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، ارز دیجیتال ERN برای حاکمیت استفاده خواهد شد. این به دارندگان توکن امکان می دهد تا در مورد پیشنهاد هایی برای ایجاد تغییرات در پلتفرم رای دهند. توکن زنجیره اترنیتی کلید اخلاق محوری پروژه است و به حفظ عنصر عدم تمرکز کمک می کند. علاوه بر این، بخشی از هر فروش ANFT که از طریق پلتفرم اترنیتی چین انجام می شود به امور خیریه اهدا می شود! با توسعه پلتفرم، پتانسیل کامل و کاربرد توکن اترنیتی چین احتمالا افزایش خواهد یافت. ترکیبی از عملکرد NFT و DeFi یک مفهوم جدید است که بسیاری از کاربران ارز های دیجیتال مشتاق کشف آن هستند. نیک رز نترتساس  که از سرمایه گذاران بیتکوین بوده است، خالق اترنیتی چین است که پیش از این پروژه، که با اهداف خیرخواهانه آن در ادامه آشنا خواهید شد، در کارنامه خود، فعالیت های هنری، انسان دوستانه و مرتبط با رمزارز ها را داشته است. ارز دیجیتال ارن مشتاق است در طرح پاداش های اجتماعی شرکت داشته باشد و با قرعه کشی های اخیر این علاقه را نشان داده است. اترنیتی چین که توسط ارز دیجیتال ERN پشتیبانی می شود، به هنرمندان این امکان را می ‌دهد تا با اهدای سهمی از درآمد خود به امور خیریه، آن را جبران کنند. همچنین، ارز دیجیتال ern برای کمک به تعیین دقیق ارزش کلکسیون های دنیای دیجیتال طراحی شده است. علاوه بر این، اترنیتی چین قصد دارد از NFT ها برای منافع اجتماعی استفاده کند و فرصت هایی را که در بشر دوستی فراهم می کند را کشف کند. این توکن کاربردی به کاربران امکان می دهد مصنوعات و آثار هنری منحصر به فرد دیجیتالی داشته باشند که توکن شده و در زنجیره بلوکی معامله می شوند. این برای صنایع بازی، موسیقی، ورزش و املاک جذابیت خاصی دارد. Ethernity Chain اکوسیستم زنجیره Ethernity Chain با هنرمندان بزرگ و اینفلوئنسر های رمزنگاری ارتباط نزدیکی دارد که همه با هدف مشترک آوردن جریان اصلی به دنیای NFT و در عین حال کمک به اهداف خیریه فعالیت میکنند. علاوه بر این، هنرمندان اترنیتی چین می توانند بخشی از درآمد حاصل از فروش NFT را به یک موسسه خیریه به انتخاب خود اختصاص دهند. با در نظر گرفتن برخی از نام های مرتبط با این پروژه، فرصت کاملاً جدیدی را برای پروژه های خیریه بلاکچین و مد ‌های جمع آوری سرمایه باز می کند. همچنین، پس از یک دور سرمایه گذاری استراتژیک موفقیت آمیز با برخی از سرمایه گذاران خطر پذیر بلاکچین (VC)، ارز دیجیتال ern پشتیبانی طولانی مدتی را از نام هایی مانند Black Edge Capital، Morningstar Ventures، Spark Digital Capital، Woodstock و Genesis Block Ventures تضمین کرده است.

قیمت ارز دیجیتال ERN

نمودار قیمت ارز دیجیتال ERN پس از عرضه در جون2021 نوسانات بسیاری را پشت سر گذاشته است. نواحی مهم قیمتی 6.3تا8.5دلار و 17تا19.6دلار و سقف تاریخی قیمت این رمزارز در نقطه 24دلار میتوانند به عنوان نواحی مهم حمایتی و مقاومتی مورد استفاده تحلیل گران و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

آینده ارز دیجیتال ERN

آینده ارز دیجیتال  ERN پر از مجموعه های شگفت انگیز است. تیم آن همچنین همیشه پذیرای توسعه هایی هستند که بر نقاط قوت اکوسیستم تمرکز دارند. همچنین فعالیت آنها به زودی در دنیای بازی های بلاکچین گسترش خواهید یافت. این حرکت به بسیاری از دارندگان NFT یک ابزار شگفت انگیز می دهد که در آن می توانند ارزش دنیای واقعی را بر اساس آیتم‌ های درون بازی به دست آورند. این NFTها همگی می توانند در یک سیستم بازی سازی شده که کل تجربه اترنیتی را در بر می گیرد، تعامل داشته باشند. آینده رمزارز ارن روشن به نظر می رسد. تیم آن بصورت منسجم، همه در یک راستا کار می کنند و کار صادقانه، آنها را با ادامه توسعه فضا به جلو نگه می دارد. بنابراین در حالی که بازیکنان و هواداران بارسلونا برای از دست دادن قهرمان خود اشک می ریزند، طرفداران NFT، کلکسیونرها و کنجکاو های دنیای رمزنگاری اکنون می توانند قطعات بسیار کمیاب و ارزشمند NFT را مستقیماً در زنجیره اترنیتی جمع آوری کنند. برای آگاهی بیشتر از پیشرفت پروژه Ethernity Chain میتواندی به وبسایت رسمی آن مراجعه نمایید. همچنین مدت کوتاهی منتظر به روز رسانی این مقاله پس از هر پیشرفت این پروژه باشید!

کیف پول ارز دیجیتال ERN

برای تعامل با اترنیتی چین و اکثر پلتفرم‌ های NFT دیگر، ابتدا باید نحوه استفاده از کیف پول web3 مانند متا ماسک را بیاموزید. ارز دیجیتال ERN در تعدادی از صرافی های رمزنگاری فهرست شده است، برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال اصلی، نمی‌توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال، شما همچنان می توانید به راحتی آن را  ابتدا با خرید اتریوم از هر صرافی فیات به کریپتو و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد داد و ستد این ارز دیجیتال را ارائه می دهد، خریداری کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال ERN

ارز دیجیتال ERN دارای محدودیت حداکثری عرضه در تعداد 30 میلیون عدد است که در فوریه 2022 تعداد 13میلیون از این کوین در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار میگیرد. برای خرید فروش ارز دیجیتال ERN به صفحه خریدوفروش صرافی ارزیپتو مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • بالاترین و پایین ترین قیمت اترنیتی‌چین در ۲۴ ساعت گذشته چه مقدار بوده است؟

  • ارزش کل بازار اترنیتی‌چین چه مقداری می باشد؟

  • حجم مبادلات روزانه اترنیتی‌چین چه مقدار است؟

کمترین قیمت اترنیتی‌چین در ۲۴ ساعت 1.62 $

بیشترین قیمت اترنیتی‌چین در ۲۴ ساعت 1.72 $

کمترین قیمت اترنیتی‌چین در یک هفته 1.62 $

بیشترین قیمت اترنیتی‌چین در یک هفته 1.98 $

کمترین قیمت اترنیتی‌چین در یک ماه 1.44 $

بیشترین قیمت اترنیتی‌چین در یک ماه 1.98 $

سایت اصلی اترنیتی‌چین

https://ethernity.io/

خرید اترنیتی‌چین
فروش اترنیتی‌چین
خرید آنی اترنیتی‌چین
فروش آنی اترنیتی‌چین
خرید فوری اترنیتی‌چین
فروش فوری اترنیتی‌چین
قیمت اترنیتی‌چین
خرید و فروش اترنیتی‌چین
قیمت لحظه ای اترنیتی‌چین
قیمت خرید اترنیتی‌چین
قیمت فروش اترنیتی‌چین
صرافی خرید اترنیتی‌چین
قیمت اترنیتی‌چین به دلار
قیمت اترنیتی‌چین به تومان
بهترین صرافی خرید اترنیتی‌چین
قیمت اترنیتی‌چین امروز
نمودار قیمت اترنیتی‌چین